Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi S6 1995a. bodykit? (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1966)
reix2x
huviline



Registreerunud 08.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi s6 2,2T

postitati 10.10.06 17:16 Tsiteeri
Audi S6 1995a. bodykit?



Teab keegi, kust internetist on võimalik kaeda võimalikke bodykit-e audi S6 1995 masinale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 10.10.06 20:48 Tsiteeri


Ennem, kui teised tulevad siia sulle ütlema, et S6 on üks kenamaid masinad anyway ja sinna ei ole mõtet mingeid moosiriiuleid külge riputada, ütlen mina sulle, et neil on õigus.:) Aga kui sind ikka huvitab selline tegevus, siis pöördu kasvõi Siimu poole (tuning.ee).


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.10.06 20:59 Tsiteeri


Ausõna, pildilt paistab Sul täitsa kobe masin.
Tee selle rahaga midagi targemat, osta kvaliteet saundi, värvi üle (kui vaja!), või käi kriitilise pilguga veermik/mootor üle.


Ja usu, sellel kerel on kerge mdaladus ja sobiv velg peaaegu kõik, mis iluks vajalik.
edit: Martin talvel siiski@S6 C4 Allroad ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.06 08:42 Tsiteeri


ma olen samal arvamusel et see on lihtsalt nii ilus audi et mingi tuuning rikuks kohe hoobilt selle auto ära! Ma ise mingihetk uurisin madalat tiiba taha kuid niipalju kui ma neid piltidelt nägin siis ajas lausa iiveldama kuna sellele autole tõesti kohe ei sobi midagi külge panna ja ainuke asi mis ma vaatasin oleks tagaklaasi sirm ja kroompeeglid ntx! Muidugi madaldus ja ilus velg teeb sellest auto


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.06 10:01 Tsiteeri


Einoh mingeid pampreid ja küljelaiendusi on nähtud küll erinevatel saitidel, kuid minu hinnangul on need rõvedavamad kui originaal. Vähemalt üks bodykitiga s6("white beast") on klubis olemas- mina oma autole selliseid asju külge ei paneks, seda enam et tumedal autol ei paistaks need eriti väljagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
OnuTom
huviline



Registreerunud 22.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1,9TDI

postitati 11.10.06 13:50 Tsiteeri


jagan eelkõneleja arvamust.
Vana tõde- ära proovi perfektset asja täiustada
Kui vahelduseks teistsugust välimust tahad siis osta parem uus ja ilus velg alla
;)

ps. orig. valu jäta alles;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reix2x
huviline



Registreerunud 08.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi s6 2,2T

postitati 11.10.06 18:06 Tsiteeri


Ma ise ka uurisin ja puurisin, ning püüdsin midagi välja peilida, kuid midagi head silma ei ole hakanud. Olen nõus, et s6 näeb originaalis väga hea välja. Bodykit-l mis on whitebeast audil, tagumine bumper (minu arust) suht kole. Eest ja küljelt on muidu täitsa timm.

Bodykiti ostmise asemel on tõesti targem see raha pigem mootori ja veermiku näputamise peale raisata.

Hetkel mootoriga kõige parem seis ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 11.10.06 18:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reix2x
Ma ise ka uurisin ja puurisin, ning püüdsin midagi välja peilida, kuid midagi head silma ei ole hakanud. Olen nõus, et s6 näeb originaalis väga hea välja. Bodykit-l mis on whitebeast audil, tagumine bumper (minu arust) suht kole. Eest ja küljelt on muidu täitsa timm.

Bodykiti ostmise asemel on tõesti targem see raha pigem mootori ja veermiku näputamise peale raisata.

Hetkel mootoriga kõige parem seis ei ole.

AMEN!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 11.10.06 18:58 Tsiteeri


Ütleks ka midagi.

Igasuguste bodykittide ja muu optilise nänniga võiks ideaalis olla nii, et see on enam-vähem viimane asi, millele tähelepanu pöörata. Peamine võiks olla ikka mootor, veermik ja kere korrashoid. Kui need valdkonnad on ok, siis võiks mõelda madalamale vedrule ning suuremale veljele. Minujaoks käivad need kaks asja käsikäes ning eraldi on üpris imelikud.
Kui nüüd on soov sellisest odavast ja effektsest optilisest tuuningust (vedru ja velg) edasi minna, siis võib hakata mõtlema teiste pamprite/pampri lisade, karpide, kulmude, iluvõrede ja sirmide peale. Siin tulevad mängu auto enda disain, enamlevinud põhitõed/stiilid, rahalised võimalused ning lõpuks ka fantaasia. Kui nüüd rääkida konkreetselt Audist ja veelgi konkreetsemalt C4 essi kerest, siis jah- seda niiäöelda spoilerdada on väga keeruline. Seda siis just disaini osas. Xan'i White Beast on muide hea näide, kuidas rahvuslikuks stiiliks kujunenud RS4- look'ist on võimalik ümberehitades midagi päris huvitavat tekitada. Kuna c4 kere kohta on see optiline osa läinud juba üle (teatud) piiri, siis "you love it or hate it". Kui on ikkagi suur soov c4/b4 jne vanemaid audisid optiliselt tuunida, siis soovitan soojalt otsida disainer ning varuda suurem summa raha, sest muidu on tulemuseks "another rs4/rs2-midagi-look" masin.
Ps. muide originaaljuppidega saab ka optilist muuta :P I know.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.5% - SQL: 63.5%]