Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: 200T ECU ja jagaja (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1874)
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 23.10.03 09:52 Tsiteeri
200T ECU ja jagaja



Siin foorumis on palju räägitud sellest, et 200-l pole mõtet jagajat näppida, võib aju tuksi keerata. Aga küsimus siis, et kui aju õhtal kas siis saabub täielik 'blackout' (mootor üldse ei tööta) või töötab süsteem edasi aga mitte korralikult? Ehk siis milliste tunnuste alusel tehakse kindlaks, et aju läbi.

Ja veel ei ole suutnud leida kusagilt, kuidas panna peale jagajat (uuel mootoril seda küljes polnud ja sai ilmselt natuke valesti paika). Ehk on kellelgi kogemusi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.10.03 07:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja laur4
Siin foorumis on palju räägitud sellest, et 200-l pole mõtet jagajat näppida, võib aju tuksi keerata. Aga küsimus siis, et kui aju õhtal kas siis saabub täielik 'blackout' (mootor üldse ei tööta) või töötab süsteem edasi aga mitte korralikult? Ehk siis milliste tunnuste alusel tehakse kindlaks, et aju läbi.

Ja veel ei ole suutnud leida kusagilt, kuidas panna peale jagajat (uuel mootoril seda küljes polnud ja sai ilmselt natuke valesti paika). Ehk on kellelgi kogemusi?


ei usu, et sul aju vigane on... pigem ei käivitu, kuna jagaja mööda on. Keerad märgid paika (nuka, hooratta, rihmaratta), siis paned jagaja peale ja keerad ka jagaja märgid paikka - siis on ilusti rootor esimese silindri peal ja tuli ja vesi peaksid korraga kokku saama, edasi peaks toimuma tead juba mis asi. edu.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 26.10.03 14:57 Tsiteeri


Seekord siis ise küsisin ja ise vastan ka. Tulevastele põlvedele (kes veel ei tea) teadmiseks, et jagaja paikakeeramisel tuleb mootor nulli keerata ja siis jagajakaas maha ning rootor jagaja korpusel oleva täkke keskpaika ajada. Ehk siis seda viimast asja (neid jagaja märke) mina enne ei teadnud ning sellest tulid ka küsimused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarts
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.03 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja laur4
Seekord siis ise küsisin ja ise vastan ka. Tulevastele põlvedele (kes veel ei tea) teadmiseks, et jagaja paikakeeramisel tuleb mootor nulli keerata ja siis jagajakaas maha ning rootor jagaja korpusel oleva täkke keskpaika ajada. Ehk siis seda viimast asja (neid jagaja märke) mina enne ei teadnud ning sellest tulid ka küsimused.

khm, tea, mida ma siis kirjutasin...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 26.10.03 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts
Tsitaat:
Esialgne postitaja laur4
Seekord siis ise küsisin ja ise vastan ka. Tulevastele põlvedele (kes veel ei tea) teadmiseks, et jagaja paikakeeramisel tuleb mootor nulli keerata ja siis jagajakaas maha ning rootor jagaja korpusel oleva täkke keskpaika ajada. Ehk siis seda viimast asja (neid jagaja märke) mina enne ei teadnud ning sellest tulid ka küsimused.

khm, tea, mida ma siis kirjutasin...


Sa kirjutasid sama jutu aga ainult ilma selleta, millised need jagaja märgid on (neid ma ei teadnud ja seetõttu siis kirjutasin ka siia üles).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.7% - SQL: 47.3%]