Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 ukse lukumehanism (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1658)
TanelJ
huviline



Registreerunud 28.08.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Probe 24V 2.5L V6 120kw '96a

postitati 07.09.06 19:47 Tsiteeri
B4 ukse lukumehanism



Selline kurb asi, et läksin täna sõbrale järgi, istus siis teine autosse.. tõmbas ust kinni aga uks ei jäänud kinni. (tegu siis eesmise parempoolse uksega) Targemad mehed teadsid rääkida, et selle mehanismi sees, mis kere külge ukse fikseerib kinni lüües, on mingil väiksel jullal vedru katki - ust kinni lükates põrkab uks lihtsalt vastu tagasi. Palju selline asi maksab? Nagu ma õieti aru saan on see karbikene 2 kuuskant mutriga ukse küljes? Vahetus peaks ka suht lihtne olema eks?

On kellelgi veel niimoodi juhtunud, et laksust enam uks ei lähe kinni? Kalliks selle kordategemine võib minna? Kas tasub osta romulast või tuleks osta poest? Hind?

Selline tunne nagu peale auto ostu mingi needus kaelas.. nõiaring. Ühe asja saab korda, kohe teine kaelas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 07.09.06 20:33 Tsiteeri


tõsijutt et see väike vedru on seal puruks. uue võid osta kas siis b4-ja oma või c4 või ka vanema audi oma. ise enesest suht lihtsasti parandatav probleem. aa minu meelest pead ka polstri maha kiskuma.



btw. selle nõiaringi oled sa omale ise kaela tõmmanud ja enne sellest lahti ei saa kuioled oma risu maha myynud. mul täpselt sama probleem. nyyd olen seda sitta 2,5 aastat parandanud ja nyyd aitab mulle!!! ja vaatan hjundai getzi poole (see viimane naljaga pooleks, kuid mix mitte)


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TanelJ
huviline



Registreerunud 28.08.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Probe 24V 2.5L V6 120kw '96a

postitati 07.09.06 20:48 Tsiteeri


muidu autoga suht rahul aga nüüd selline asi. Milleks seda polstrit vaja kiskuda on? Äkki keegi teadjam seletab kuidas asi käib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 07.09.06 22:50 Tsiteeri


2 päeva tagasi just võtsin oma autol selle asja laiali. Ei ole ta nii lihtne kah. Kõigepealt polster eest, see on käkitegu, aga siis hakka neid vardakesi sealt harutama...ja juhtmed, mis keskluku pumba juurde lähevad..ja sealt ukse seest selle lukustuse kättesaamine on kah jura. ei mahu välja. võtsin raami lahti, selle koos aknaklaasiga. lõpuks sain luku kätte ka. ahjaa, mul oli seesama viga, ei uks ei jäänud kinni - kui oli lahti tehtud seestpoolt. Ja ei olnud vedru kati, vaid asi järgmine: luku sees on kaks vedru, üks välimise lingi tagasitõmbamiseks ja teine sisemise. mul oli see sisemise oma lihtsalt nii must , et vedru vahel oli mustus, mis ei lasknud vedrul liikuda. lasin ohtralt wd40 peale ja raputasin igatpidi ning lasin suruõhuga. Käima ta hakkas ja nüüd töötab.
Edu tööle! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 08.09.06 07:07 Tsiteeri


Ma kardan, et viimane postitaja ei rääkinud B4 lukumehanismi vahetamisest või kui rääkis siis tegi ta ise oma elu raskeks.
Mul oli ca 2 kuud tagasi sama jama. Poes taheti uue mehanismi eest vist mingi 700 eek. Romulast sain ca 300-ga. Vahetamiseks keerasin lihtsalt vana mehanismi küljest ja asendasin uuega. Ei mingit polstri eemaldamist sealjuures. Lihtsalt on vaja see ukse seestpoolt lukustamise nupp mingi pikema kruvika vm asjaga natuke aega ülevalpool/tagapool hoida ja pärast õigesse auku sorgata. Kohati tundub küll nagu läbi *****augu südameoperatsiooni tegemine aga tegelikult on asi suht lihtne. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TanelJ
huviline



Registreerunud 28.08.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Probe 24V 2.5L V6 120kw '96a

postitati 08.09.06 15:15 Tsiteeri


Sain sama koodiga vidina 300.- Väike-Maarja romulast ning asi sama läikiv nagu eelmine. Eelmisest autost eemaldamine ja minu autosse panemine läks heal juhul 5min kokku. Ei pea polstrit näppima. See mure nüüd seljataga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.3% - SQL: 66.7%]