Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: mida jälgida Audi 100 avanti ostes? (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 4126)
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 27.08.06 09:59 Tsiteeri
mida jälgida Audi 100 avanti ostes?



plaan siis Audi 100 avant soetada.mida peaks jälgima?mootor peaks olema vist alates 2,3 või üle selle?kas gaasiseade on + või - autol,arvestades,et ilmselt ei kavatse ma kunagi gaasiga sõita,aga olen kuulnud (naised saunas),et gaasiseade pidi mootori pekki keerama.on see tõsi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 29.08.06 10:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
plaan siis Audi 100 avant soetada.mida peaks jälgima?mootor peaks olema vist alates 2,3 või üle selle?kas gaasiseade on + või - autol,arvestades,et ilmselt ei kavatse ma kunagi gaasiga sõita,aga olen kuulnud (naised saunas),et gaasiseade pidi mootori pekki keerama.on see tõsi?


njah see 2.3 asi on ka selline et ma mõtlesin ka nii et käib edasi ja asi vägev. Krt ei ole nii... sigar 2.3 läks nagu vägevalt oma kere kohta aga nüüd olen sõitnud avandi c4 2.3 no jummala uimps, selle pärast saigi valitud 2,6 et ikka sõidu mõnu tunda. no 2,0 avandi kere peale me üldse ei räägi. Mina soovitaks 2,6 või 2,8 muidugi oleneb ka 2,3 motost kui on tõeliselt erk siis võib jah aga kipub ikka nii olema et jäb vähe lahjaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Darkdog
huviline



Registreerunud 20.03.06
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 29.08.06 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
plaan siis Audi 100 avant soetada.mida peaks jälgima?mootor peaks olema vist alates 2,3 või üle selle?kas gaasiseade on + või - autol,arvestades,et ilmselt ei kavatse ma kunagi gaasiga sõita,aga olen kuulnud (naised saunas),et gaasiseade pidi mootori pekki keerama.on see tõsi?


Isiklikult soovitaks ka 2,6 või 2,8 mootoriga. 2,3 ja 2,6 küttekulu vahe on suht väike, aga 2,6 sõidurõõm korvab selle.
Muud asjad nagu ikke, mida jälgida. Ise ostsin auto, siis ei osanud kõike jälgida. Nt oli tuleklaasil väike mõra, uus klaas ca 1000.- .
Üks katt läbi, ca 1500.-. jne. Eks varu aega ja uuri auto üle. Igasugune remondi ajalugu küsi ka kindlasti üle.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 29.08.06 11:59 Tsiteeri


A6 avant 2,0 103kw küll nuriseda ei saa et minekut pole.Isegi 4 meest peal+sukeldumis varustus ja jõudu oli küllaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 29.08.06 12:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jan-kos
A6 avant 2,0 103kw küll nuriseda ei saa et minekut pole.Isegi 4 meest peal+sukeldumis varustus ja jõudu oli küllaga.


kuid jah suht vähe ka neid. ja mees tahab ju just 100 mida on 103 kw stena veelgi vähem


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 29.08.06 12:52 Tsiteeri


tänud senistele vastajatele.on välja valitud 2,8 motoga,sest ega neid "võrre":P eriti ei tahakski:)
oskab ehk keegi öelda,kas gaasiseade mõjub kuidagi kahjulikult mootorile?lihtsalt uudishimu...:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 29.08.06 12:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
tänud senistele vastajatele.on välja valitud 2,8 motoga,sest ega neid "võrre":P eriti ei tahakski:)
oskab ehk keegi öelda,kas gaasiseade mõjub kuidagi kahjulikult mootorile?lihtsalt uudishimu...:P


arvan et just hea kui ta peal sest kütusekulu on ju nagu ta on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
martti130
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.06
Asukoht: tallinn/hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 c4 avant

postitati 29.08.06 13:55 Tsiteeri


hmmmm....
2.3 on uimane? huvitav mina kll ei ütleks, rida viis ei ole kindlasti uimasem kui v6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 05.09.06 18:49 Tsiteeri


juhtus siis nii,et too välja valitud 2,8 motoga isend ei sobinud mitmetel põhjustel:P
sai soetatud 2,6 motoga manuaal avant.loodetavasti jätkub minu õnneliku avandi omaniku põli;):P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 06.09.06 10:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
juhtus siis nii,et too välja valitud 2,8 motoga isend ei sobinud mitmetel põhjustel:P
sai soetatud 2,6 motoga manuaal avant.loodetavasti jätkub minu õnneliku avandi omaniku põli;):P


kasutajate alla pole veel uue auto profiili loodud:D?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
bobo777
huviline



Registreerunud 21.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf IV

postitati 06.09.06 10:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: syo
Tsitaat:
Algselt postitas: bobo777
juhtus siis nii,et too välja valitud 2,8 motoga isend ei sobinud mitmetel põhjustel:P
sai soetatud 2,6 motoga manuaal avant.loodetavasti jätkub minu õnneliku avandi omaniku põli;):P


kasutajate alla pole veel uue auto profiili loodud:D?


ma olen tagasihoidlik:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 60.9% - SQL: 39.1%]