Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Jama (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 6997)
MEELIS
huviline



Registreerunud 14.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda TYP-R

postitati 18.11.02 19:15 Tsiteeri
Jama



Istun mina hommikul autosse ja hakkan tagurdama.Vaatan mingi jama,et taga klaas jääs kuigi väljas sula.Aga välja minnes oh üllatust hoopis ämblik võrgu peale tõmmanud.Ja ma ei kasutanud akna soendust lihtsalt lambist oli katki läinud.Nii,et kui kellelgi on sellist klaalsi Audi Coupele 90a.siis oleks hea.Kui hakkan töö juurest tellima läeb si...aks aega ja palju plekki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 19.11.02 07:28 Tsiteeri


tunnen kaasa. kas autot on kunagi laksutatud? et maybe sellest mingi pinge sees? ja nüüd kuskilt andis järgi... mul ühe autoga kunagi sama lugu oli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.11.02 10:22 Tsiteeri


Imelik värk aga sõbra BMW´l läks tagaklaas ka müstilisel teel ämblikuks... Ise ta süüdistas tagaakna soendust!? :o

ICE


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 19.11.02 11:47 Tsiteeri


Üldjuhul juhtub jahh nii, kui tagaklaas pinges mingi laksu tagajärjel, või on siis kunagi klaasi vahetatud ja halvasti paigaldatud.
Coupe`le tagaklaasi saada on üsna raske. Nii, et edu otsimisel :P


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
XXXHARDCORE
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: autota.

postitati 19.11.02 12:00 Tsiteeri


Lihtsalt sõbra kogemus.
Ostis endale uue vazi 112.
Sõitis siis sellega pool aastat ja kui tulid esimesed kylmad juhtus sama asi täiesti lambist, sõidu ajal, mis ikka ootas peaaegu kuu aega kui sai garantiiremonti minna, vahetati ära sai 2 nädalat sõita jälle klaas puru.
Põhjusex oli see et kumm mis seal ymber oli rõve koostisega ja läx väga jäigax ja kuna vazi kvaliteet teada siis tagauks oli tal vindis, ehk siis klaas jäi pingesse ja veel jäik kumm tegid oma töö. Taheti vahetada jälle klaasi, mille peale sõber kisama, vahetati siis lõpux tagaux välja.
Mille ootamine võttis jälle kuu aega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 19.11.02 15:25 Tsiteeri


heh. millest järeldused võivad kõik ise teha:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Indrek
huviline



Registreerunud 09.10.02
Asukoht: Raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 quattro

postitati 20.11.02 08:43 Tsiteeri


mul õel mazdal läks kah tagaklaas, ja pragunemise kiired hakkasid selle soojenduse klemmi juurest piht.. see oli veel sõites järvevana teel, õde mõtles et keegi lasi kuuli ja pani pea alla...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kYbb
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: WRX

postitati 20.11.02 09:04 Tsiteeri


Tuttavad klaasisepad räägivad ka , et kas pinge sees laksust või soe-külm-soe-külm e. klaasisoojendus. Ma oma autol need klaasisoojenduse juhtmed üldse lahti kiskusin. Selles autol ei tohiks vist pingeid olla, sest tagaluuk täielikult plastikust ja ühes tükis spoila e antitiivaga or something. Jah.... selle klaasiga selline s... lugu, et AINULT originaali vist tehakse. Tunnen kaasa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 20.11.02 10:06 Tsiteeri


/ME sülitab kolm korda üle vasaku õla:)!!!

Mul autol see tagaakna soendus ainuke lisa seade:D ja siiani ilusti vastupidanud igati:) loodan et teenib ka edaspidi mind hästi, njah a eks ma siis kacun teda võimalikult vähe kasutada kindluse mõttes! Ja kui aus olla siis poldki ennem ma kuulnud sellist asja, et nii võib klaas katki minna!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 20.11.02 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Ull Miis
/ME sülitab kolm korda üle vasaku õla:)!!!

Mul autol see tagaakna soendus ainuke lisa seade:D ja siiani ilusti vastupidanud igati:) loodan et teenib ka edaspidi mind hästi, njah a eks ma siis kacun teda võimalikult vähe kasutada kindluse mõttes! Ja kui aus olla siis poldki ennem ma kuulnud sellist asja, et nii võib klaas katki minna!



sama siin...
üllatus missugune


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.7% - SQL: 43.3%]