Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: mida osta? V8 vs 200 20V- valik tehtud! (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 7830)
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 16.08.06 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: arsi
kui kõik juba targutavad siis ma võtaks ka sõna .....Arvan ,et Riio jutt on jama ....auto hinna ja seisukorra vahel pole nii suurt seost kui ta väidab . Ostsin oma V8 pool aastat tagasi ja maksin selle eest 27000 eeku :D.....mis remonti puutub siis selle alla olen pannud vähem kui 2000 eeku .....ja kui Riio on remmi investeerinud 40000 eeku siis arvan ,et ta sai omale ühe päris korraliku saani . Ei ole ju mõtet remmida autot mis on niigi korras:P


Üksnes rihma vahetus maksab juba 4000 eeki kanti ja rihma mitte vahetda on väääga riskantne lugu.
Kuna minu omal läks mootoril saale kotti ja seega pidin hankima teise mootori ja usu see pole mitte kerge!!!!!
Mootori küll sain, kuid sellelgi saaled olid kotis nagu hiljem selgus. Nüüd kolmandalt plokilt vända koos saaledega viskan ümber.
Ühesõnaga kokkuhoid, mis seotud mootoriga ei saa hiljem odav olema, kui ise ei suuda veel remontida ja pole kohta kus teha seda, siis ei kujuta ette, mis võib tulla arve sellisele remondile, kui seda keegi üldse ette võtab. Mootori maha ja peale panek, pole just lõbus töö.

Minul nt. on see V8 mootor juba pähe kulunud, tean igat polti ja mutrit, mis kuhu käidb. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.06 20:15 Tsiteeri


Veiks olid üks mu innustajaid sellest siis v armastus minulgi. Sai siin endalgi huvist uuritud mootori peade remondi-hoolduse asju (uued klapi puksid, roostevabad klapid jn jne Portimine,hoonimine, voolavused) Valem oli hinna jaoks selline 1klapp *1500 krooni seega 32* 1500 = 48 000 pluss veel mõned asjad ja see, et on V8 ( raske mootor mida vähesed teha tahavad) tuli umbes 60 000 tuh:) . Kui nüüd asja südamega teha (nii nagu peab) Selle eest saab muidugi juba 2 arsi V8 t:D Kuid nagu sulgi Veiks ei pruugi ka otsitud (kasut) mootor veel korras olla. eestist V8 kuskilt tükkidena osta on pea võimatu, lausa haruldus.

Lisan: V8-ga ülevaatus on päris raske läbida ka mul oli probleeme, ennem auto kallal nokitsemata käisin ülevaatusel ja oli 2 viga:). Halvad käsipiduri trossid (natuke kehva võitu olid kinni väheke) ja halvasti reguleeritud udutuled. Üle jäänud olid head näitajad. Vot sellise "saani" ostsin Vestalt:). ´Küsisin üv meestelt ka infot siis selgus, et uute karmimate reeglitega on raske suure kubatuuriga (vana) masinat nii korda teha, et läbida üv. Eks ka ssi mehed teavad kes 4.2 sõidavad, et elu selle koha pealt on karm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 16.08.06 20:36 Tsiteeri


6 kuud 2000.- EEK ???

Teate, Valgas ja Valgamaal võib ju elu jm. veidi odavam olla, kuid mitte 3x.


Vean kasti Originaali peale kihla, et see 6 kuud mööda Lõuna Eesti teid ringi vuranud V8 Tallinnas ametlikult TÜV-d ei läbi.

Ja minu mäletamist mööda oli teemaks, kas osta V8 või 20V...


Geo, tee omale teene, ja ära osta Leedus sõitnud V8-t. Sealsed teed on tegelikult veelgi hullemad, kui meie omad, ning Leedukad sõidavadki kohati `vanaema moos` mootoris ringi - see on ju odav ;)


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 17.08.06 05:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
6 kuud 2000.- EEK ???

Teate, Valgas ja Valgamaal võib ju elu jm. veidi odavam olla, kuid mitte 3x.


Vean kasti Originaali peale kihla, et see 6 kuud mööda Lõuna Eesti teid ringi vuranud V8 Tallinnas ametlikult TÜV-d ei läbi.

Ja minu mäletamist mööda oli teemaks, kas osta V8 või 20V...


Geo, tee omale teene, ja ära osta Leedus sõitnud V8-t. Sealsed teed on tegelikult veelgi hullemad, kui meie omad, ning Leedukad sõidavadki kohati `vanaema moos` mootoris ringi - see on ju odav ;)


:D nyyd ma ie teagi mida teha. Parem oleks siis ikkagi 20v stock mootoriga. Sellist on vist raske leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ivo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Pärnu, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: audi 200 20v quattro +S6 V10

postitati 17.08.06 06:01 Tsiteeri


vali 200 20v:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 17.08.06 07:40 Tsiteeri


h22letame siis ;)

yks h22l - 20V!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 17.08.06 08:58 Tsiteeri


Piisavalt on jahutud... Milleks üldse sellist teemat teha? Midagi sarnast: kas blond või brünett/ sale või paks/ pikk või lühike?
Miks läheb korda teiste inimeste arvamus Sulle? Kas oled otsustusvõimetu? Vali just selline, mis Sulle meeldib, millega tunned olevat kõige enam rahul igasmõttes.


Ei midagi isiklikku :)

Edit: igaljuhul on V8 remont kallim ( täisremont ) kasvõi seepärast, et silindreid 3 tk rohkem:P
Soovitus: 2.2T 20v manuaal.
See on puhtalt minu arvamus/nägemus mootorikohapealt.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.06 19:58 Tsiteeri


Kogu raha juurde ja osta V8 ... Kui tahad rahuliku elu ja kapoti all ei pea kogu aeg jälgima. Minu valik:D Ja kindlasti vaata saksast umbes 3500-4000 euri klassis. Heas korras:)


Kui tahad aga paugutada siis 20V...isegi selle mõnusid nautinud mõned korrad. Eints tegi proovi sõitu mulle psahh psahh saatel :D...minek oli nagu ikka kuid efekt oli lahe:)


Mull meeldivad väga mõlemad kuid 20v kaldun arvama, et teed ka oma käed õliseks. Edu anna teada kumma siis soetasid endale kunagi:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Ivo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Pärnu, Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: audi 200 20v quattro +S6 V10

postitati 18.08.06 07:00 Tsiteeri


vaidlen vastu .kui mina ostsin omale 20v ei olnud vaja kapoti all vahtida ja käsi õliseks teha.muidugi praegu vaatan mis elu seal käib (sest on nats muutusi motol).ning hooldust tahavad mõlemad nii 20v kui v8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 20.08.06 20:50 Tsiteeri


valik tehtud :)
S4 :P ostan tuttava käest ;) mootoriks 20V AAN.

teema kinni!
Tänud kõikidele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 21.08.06 06:02 Tsiteeri


Noh, palju õnne siis.

Arvasin, et taas on üks inimene, kes oskab hinnata 20v/V8 stiili, aga võta näpust. Jutt oli ilus, a teostus nagu ikka.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.06 08:34 Tsiteeri


Õnne ka minu poolt...valiku puhul.
Kahju ainult, et masinaks polnud klassika ehk 200 20v või V8. Aga eks omanik ise teab mida soovis ja mis meeldis:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.08.06 09:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
valik tehtud :)
S4 :P ostan tuttava käest ;) mootoriks 20V AAN.

teema kinni!
Tänud kõikidele!

Aga ei olnd ikka päris hea valik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 28.08.06 19:17 Tsiteeri


veider. Vaevalt, et ümber mõtles. Pigem asi autos ikke. Kui auto korras ja ei meeldi siis minu silmis S6 2,2 t aktsia taas langes;) See rohkem nali. Kuid huvitaks, et mis juhtus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 29.08.06 10:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
valik tehtud :)
S4 :P ostan tuttava käest ;) mootoriks 20V AAN.

teema kinni!
Tänud kõikidele!

Aga ei olnd ikka päris hea valik?


Aga kes ytles et ma ta ostsin ära? ;):P:D NB!see on mu tuttava auto, mida ma kasutan :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 29.08.06 10:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
veider. Vaevalt, et ümber mõtles. Pigem asi autos ikke. Kui auto korras ja ei meeldi siis minu silmis S6 2,2 t aktsia taas langes;) See rohkem nali. Kuid huvitaks, et mis juhtus.


Riio,täpselt, tahan S6! Vaatan Forsini auto yle ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 29.08.06 18:58 Tsiteeri


Infoks: ise ees pool ütlesid, et ostsin tutava s4 ja.
Kuid 200 20 V ja V8 l pole midagi pistmist S6 ga. Erinevad nagu öö ja päev. Nii välimuselt kui olemuselt. Aga kui see on sinu soov siis tuleb seda austada. Ole siis hea mees on s6 vastu.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 30.08.06 19:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Tsitaat:
Algselt postitas: riio
veider. Vaevalt, et ümber mõtles. Pigem asi autos ikke. Kui auto korras ja ei meeldi siis minu silmis S6 2,2 t aktsia taas langes;) See rohkem nali. Kuid huvitaks, et mis juhtus.


Riio,täpselt, tahan S6! Vaatan Forsini auto yle ;)
hind~umbes paigas aga autoga veel mõned sõidud enne kui saad.
enda S 6 loobun ,sest tallina mehed kinkisid poolmuidu mulle ühe s4. seega jälle kolm SSS-i (kõik 2,2 avandid)
lohistasin teise oma S 6 -ga ära, pooldeljed alt ja tühjad välimised otsad asemele ja nööriga järgi tallinn -> pärnu -> Võru
ja üllatuseks bentsu kulus polnud vahet nagu olek sõitnud ainult ühe autoga mõlemad teekonna otsad näitas kompuuter 10,9 l sajale ,tirides hoidsin pöörded kõik aeg üle 1800 seega kiirus stabiilselt ~75 kuni 100
Veel ei saa autot, eile lubatud aga plaanid muutusid ja lisandus veel 500 km homme jälle ainult roolis ja lisandub veel 500 siis saad.
Tegelt sai regatud haapsalu lennuvälja üritusele mis nüüd jääb vist ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vinkel
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: s4 avant, 100:101kw ja 200:134kw

postitati 17.09.06 19:20 Tsiteeri


olen v8 vennaga yhel meelel jutt mis kutt raagib jumala oige omasin 7 kuud v8-t 3.6 aut mnt 9.5 sajale linnas 12.5 votke voi jatke.Mootor kais nagu elektronkell pane pits peale ja tilkagi ei pudene valja.
Uhe asjaga pole nous olivahetus ei lahe kuidagi 2200 maksma kui just ise siidinapp pole
Filter 305 kr
Taissunt oli statoil lahtine 85 eeku liiter
mootori sisepesu 100


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 20.09.06 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vinkel

Uhe asjaga pole nous olivahetus ei lahe kuidagi 2200 maksma kui just ise siidinapp pole
Filter 305 kr
Taissunt oli statoil lahtine 85 eeku liiter
mootori sisepesu 100

Aga vaata mis jama sa kasutad...... Mina kasutan Motuli toodangut mille 5 l. maksab üle 750 -. ja usus mind see on mootorile vähemalt 10 korda parem kui sinu Statoili moos (kas ka teadsid, et tehas ei soovita täissünti sellele mootorile- kuid halba ta ei pidanud tegema-lihtsalt kulub rohkem) Mina kasutan ainult Saksa toodangut, kuid sinu puhul vist on palju Itaaliast ja Brasiiliast pärit. Kõik ikkagi juppides kinni, et kui kvaliteetseid varuosi kasutad, sealt ka hind. Ei ole ma ise mingi siidinäpp. V8 ei saakski olla. Raske on leida kohta kus seda teha tahetakse siis peabki koos Öu Sumpsimees tegema, seal muideks Einar teab V8 juba väga vanast ajast läbi ja lõhki.
Mis aga vibrasse puutub ja mugavusse siis jah jään V8 truuks selle koha pealt kuigi ise sõidan manuaaliga aga see juba maitse asi;).
20v plussiks on see, et saab ka ökot sõita ja mitte pöördeid üle 2500 lasta. V8 aga tahab ökosõidul natuke rohkem juua.
Sa võiksid ka rahvale mainida paljude kroonide eest sul diffri õli vahetus läheb ja palju seal õli sees on? Siis saaks nad teada. Ja kui kulukas on automaat kast hoolduse poole pealt.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
vinkel
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.06
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: s4 avant, 100:101kw ja 200:134kw

postitati 20.09.06 18:23 Tsiteeri


ostes oli kast pees venitas taiega ja lulitas lampi nn paastereziimile, sai siis auto tartu yhe asjaliku venna katte viidud ja sisse toppis peaaegu koik tutikad jupid.Kui kusite kust tean siis sattusin sinna kui kast pooleldi koos oli toppis uued kettad pendiksid jne lobu maksis 8,5 kilo.Onneks kutt ytles et sellel pillil pole kasti oli vahetades igakord filtrit vahetada sest metallfilter ja pestav


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 14.12.13 17:10 Tsiteeri


Kaevasin surnuaias :)
Mul on ikka veel V8 ja täitsa sõidab :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.7% - SQL: 51.3%]