Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: "surnud kassi" hais salongis (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2133)
Toots
huviline



Registreerunud 06.07.06
Asukoht: EESTI/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.06 14:08 Tsiteeri
"surnud kassi" hais salongis



niisiis kui auto seisab ning puhurid ja kliimad ja muud värgid ei tööta on autos täiega surnud kassi hais:o kui autoga sõita ja soe või külm on peal pole miskit haisu ja piisab kui auto seisab kasvõi 30 min niisama ja juba mädaneb....mõnus ergutus eksole;)
Kuidas saaks haisust lahti:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 03.08.06 14:28 Tsiteeri


Kontrolli aku korrasolekut.Kui aku keema hakkab siis eritub H2S ehk mädamuna haisu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 03.08.06 14:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Toots
niisiis kui auto seisab ning puhurid ja kliimad ja muud värgid ei tööta on autos täiega surnud kassi hais:o kui autoga sõita ja soe või külm on peal pole miskit haisu ja piisab kui auto seisab kasvõi 30 min niisama ja juba mädaneb....mõnus ergutus eksole;)
Kuidas saaks haisust lahti:P


Mul oli muide möödund suvi sama jama, auto haises, käisin terve auto läbi, isegi põhja alt, et kus see rott mädaneb :o ... aga selgust ei saanud, nüüd :( ... see suvi enam haisu pole. Möödund talv sai akut küll vahetatud, kas tõesti sellest, krt teab, vana aku oli selline mopeedi aku ja pidune pealekauba.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
airwolf
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi A4 97a,volvo V40 2002a.suzuki GSXR-750, 99a

postitati 03.08.06 19:38 Tsiteeri


ega sa pole piima maha ajanud.siis on ka jama majas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 03.08.06 19:59 Tsiteeri


Salongi õhufiltris on teine dimensioon võimust võtmas... vaheta see filter ära, rahu majas:)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toots
huviline



Registreerunud 06.07.06
Asukoht: EESTI/Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.06 20:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airwolf
ega sa pole piima maha ajanud.siis on ka jama majas.



niii sõbrad,peale mitme tunnilist mauramist meenus naisel et jahhh tõesti lapse piimapudel oli natuke ümber läinud kõrvalistuja jalutsis.....oii bljääääd kus ma siis küürisin:D

tänud kõigile


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 03.08.06 21:44 Tsiteeri


Kas C4 100 ka see salongi filter on? Mul sama mure nigu natuke niiskem ilm on siis jube ais sees midagi ümber ajand ei ole.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 04.08.06 12:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Kas C4 100 ka see salongi filter on? Mul sama mure nigu natuke niiskem ilm on siis jube ais sees midagi ümber ajand ei ole.


see oleneb c4 jast mõnel on mõnel mitte. minul näiteks ikkagi ei ole. 100% kindel ei ole aga kui selleks tõesti kogu kobakat maha võtma ei pea siis mul igatahes kül pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
catman
huviline

Avatar


Registreerunud 23.10.04
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI '01

postitati 04.08.06 12:53 Tsiteeri


Vähemalt minu autol on salongifilter kojameeste all oleva plastiku all peidus. Võtad plastikkatte ära ja vaatad, mis seisukorras filter on. Minu oma tahtis ainult tolmuimejaga imemist saada.


Kõige paremad Volkswagenid on AUDID!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 04.08.06 13:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: catman
Vähemalt minu autol on salongifilter kojameeste all oleva plastiku all peidus. Võtad plastikkatte ära ja vaatad, mis seisukorras filter on. Minu oma tahtis ainult tolmuimejaga imemist saada.


Salongifiltrit ikka silma järgi eriti ei hinda küll tglt! Filtri olemus on just selles, et mis seal paberi vahel on ehk süsi - süsi püüabki kogu selle jama kinni, mis tekitab lõhnasid ja peenikesed tahmakübemed jne. :) Tavaliselt vahetatakse salongifiltreid iga korralise hoolduse käigus(harva ka üle ühe)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 04.08.06 14:38 Tsiteeri


Kõik filtrid ei ole aktiivsöega. Enamasti on ikka tavaline paberfilter, mis lihtsalt tolmu ja sodi kinni võtab. Kui seda sodi sinna filtrile palju koguneb ja filter niiskust saab, võib seal midagi kasvama hakata küll ja siis ongi imelik lõhn autos.;)

Aktiivsöega filter, mis maksab kõvasti rohkem, võtab ära ka väljast tuleva lõhna. Heitgaasid jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 13.08.06 01:55 Tsiteeri


Aga aku osas on samuti õigus vastanuil. Päris räme lõhn on ikka salongis kui aku keema läheb. Teinekord kui tõesti midagi ümber ajanud pole ja filtrid korras siis on see lõhna saabumine äratuseks ja meenutuseks sellest et võiks auto tee äärde tõmmata ja aku taset kontrollida. Mina vaatan ülelaadimist voltmeetri pealt kuid autos on ka korralik tester mis seda näitab. Aga jah ... eks piim võib ka oma töö teha :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.2% - SQL: 67.8%]