Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: rehvi avariikomplekti asendamine tagavararattaga (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2095)
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.06 11:27 Tsiteeri
rehvi avariikomplekti asendamine tagavararattaga



Asi selles, et 2003 A4 avant Audil on tagavararatta asemel see omapärane rehvi avariikomplekt, kus siis teooria järgi tuleb rehvi purunemise korral kõigepealt rehvi ventiilist sisse pigistada liitrijagu mingit ollust ja siis kompressoriga uuesti täis pumbata. Kangesti kahtlane tundub selle meetodi kasutamine ja pigem kasutaks läbiproovitud varianti varuratta näol. Sellega seoses tekkis küsimus (ehk keegi on seda juba teinud),
1. et kas asi nii lihtne ongi, et lihtsalt tõstan kogu kaadervärgi koos selle plastikust vooderdusega välja ja panen tavamõõdus ratta asemele?
2. Või peab sinna panema selle väikese avariiratta?
3. Kas see keskmine kinnituspolt, mis praegu hoiab kinni katteplaati, sobib ratta kinni hoidmiseks või on mingit muud polti sinna vaja?

?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
muster44
huviline



Registreerunud 19.02.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi C4

postitati 21.07.06 17:26 Tsiteeri


Olen kasutanud seda löga mis on purgis tanklates müüa. Või öelda, et ei kasuta kunagi seda, sest vedelik ei kuiva kummis ära ja jääb sinna sisse. Rehvi rõhk jäi pidama aga löga pani ratta viskama. Kui saad asenda ikka tagavararattaga. Ma ei tea kas kitsast velge on 5. auguga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Po18
huviline



Registreerunud 08.05.03
Asukoht: Saku/Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: S4 avant 2.2 tq

postitati 21.07.06 18:31 Tsiteeri


Ma isiklikult olen selle rehvivahetuse alal mingi 1.5 aastat töödanud ja ei ole se lõga ültse hea ja ei aita ka alati.Kui ikka juhtub rehv küljepealt purunema siis ei aita ükski löga.Kuid see on ainult minu arvamus. :cool:


Parim asi maailmas ja veel loodusesäästlik Segway.
Segways.webs.com
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Afen
huviline



Registreerunud 18.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.06 14:19 Tsiteeri


Ma teie mõlemiga täitsa nõus, sellepärast küsingi eelnevat. Kas keegi siis on juba sellise vahetuse ette võtnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
aivo_
huviline



Registreerunud 01.04.06
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 25.07.06 17:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Po18
Ma isiklikult olen selle rehvivahetuse alal mingi 1.5 aastat töödanud ja ei ole se lõga ültse hea ja ei aita ka alati.Kui ikka juhtub rehv küljepealt purunema siis ei aita ükski löga.Kuid see on ainult minu arvamus. :cool:

tegelikult polegi see löga mõeldud rehvi parandamiseks vaid teelt ära sõitmiseks esimesse remondi kohta.


Kõik mis on raha eest saadud on odavalt saadud...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 25.07.06 18:15 Tsiteeri


cadillacil on ültse tagavara rehv tühi ja kaasa antud purk lämmastiku või miskit sarnast :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 25.07.06 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Po18
Ma isiklikult olen selle rehvivahetuse alal mingi 1.5 aastat töödanud ja ei ole se lõga ültse hea ja ei aita ka alati.Kui ikka juhtub rehv küljepealt purunema siis ei aita ükski löga.Kuid see on ainult minu arvamus. :cool:


Kolm pool aastat seda tööd teinud oma elus ja olen nõus mite ainult et ei ole üldse hea vaid lausa kahjulik, kuna võib ronida koordi vahele ja asja päris peetikeerata.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 26.07.06 12:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: muster44
Olen kasutanud seda löga mis on purgis tanklates müüa. Või öelda, et ei kasuta kunagi seda, sest vedelik ei kuiva kummis ära ja jääb sinna sisse. Rehvi rõhk jäi pidama aga löga pani ratta viskama. Kui saad asenda ikka tagavararattaga. Ma ei tea kas kitsast velge on 5. auguga.


Mul kahesajas oli tagavararattax 5x112 tablett. 1 korra läx 3 aasta jooksul vaja ka:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 26.07.06 13:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Afen

1. et kas asi nii lihtne ongi, et lihtsalt tõstan kogu kaadervärgi koos selle plastikust vooderdusega välja ja panen tavamõõdus ratta asemele?
2. Või peab sinna panema selle väikese avariiratta?
3. Kas see keskmine kinnituspolt, mis praegu hoiab kinni katteplaati, sobib ratta kinni hoidmiseks või on mingit muud polti sinna vaja?

?


Milleks sellist jama ajada? Loogilst mõtlemist! Kupata see sisu sealt pagassipõhjast minema, võta ratas alt ära ( ükskõik, missugune ) ning proovi sinna pagassipõhjas olevasse süvendisse, kui istub ning kinnituspolt kinni tõmbaba ( enamasti tõmbaba ) on hästi, kui ei, vaata silmaga üle, kas võimalikult kitsam ratas mahuks sinna ära ja teguste edasi.
Selle "möksi" kohta, mis on algselt autoga kaasas, on see, et sellega võid naelaauku lappida, ei enamat. Üldiselt soovitaks minema saata kolanurka selle "möksi" ning täismõõdus tagavararatta muretseda ( täismõõdus ratsas tagavaraks ), vajaliku kraami saad tõsta tagavararatta sisemusse ( kui mahub, siis ka selle "möksi" nii igaksjuhuks.. )
Enda RS4-l loopisin kohe pagassi põhja tühjaks ning asetasin sinna ratta ( lamelli ) - igal aastaajal toob ära.
Lihtne.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 01.08.06 04:25 Tsiteeri


Olen eelpool mainitud arvamustega igati päri. Olen kuulnud et mõned müügimehed reklaamivaad parandusvahu eeliseks ka seda, et see pisike balloonike pidavat kummi täis pumpama. See jutt on ikka bullshit. Ma ei kujuta ette mitu pudelit oleks tarvis selleks et kummi täis saada. Samas sõber lasi neid mitu tükki sisse et auku pidama saada ja lõpuks läks augu kõrvalt pauguga lõhki. Autoajakirjas soovitati kütusekulu vähendamiseks varuratas autost välja visata ja asendada vahupudeliga. Aitähh. Parem olgu see olematu vedelikukulu juures aga kui kumm läheb siis võtan tagavara rehvi lihtsalt pagassist välja, keeran alla ja sõidan rõõmsalt edasi :)


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]