Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Sigari uksepolstrid? (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1154)
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.07.06 11:30 Tsiteeri
Sigari uksepolstrid?



Sooviks teada kas mu 85aasta masinasse lähevad 88 aasta uksepolstrid? Pakuti mulle neid ja mõtlesin et panen need aga kas need sobivad ja kas uks käib ikka kinni-lahti pärast?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 19.07.06 11:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Sooviks teada kas mu 85aasta masinasse lähevad 88 aasta uksepolstrid? Pakuti mulle neid ja mõtlesin et panen need aga kas need sobivad ja kas uks käib ikka kinni-lahti pärast?


armatuur on sul vana? siis võta juba armatuur ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puristaja
huviline



Registreerunud 03.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S6

postitati 19.07.06 12:35 Tsiteeri


Armatuur on vana jah. armatuuri eriti ei taha võtta kuna olen kuulnud, et selle paigaldamisega on üks igavene jama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 19.07.06 12:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: puristaja
Armatuur on vana jah. armatuuri eriti ei taha võtta kuna olen kuulnud, et selle paigaldamisega on üks igavene jama.


siis ta põhimõtteliselt vastu ei tohiks käima hakata. sest uuemal polstril on nn külg läilõikes armatuuri kuju aga vanal ju seal sile kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokker
huviline

Avatar


Registreerunud 10.07.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 '96 ABK

postitati 19.07.06 13:32 Tsiteeri


Ma arvan, et vastu läheb ja üldse näeb koledam välja kui see polstrist armatuurile üleminek vale on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jaanus100
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Corolla

postitati 01.08.06 12:32 Tsiteeri


Proovisin ka ilma armatuuri vahetamata ja suht jube jäi tulemus nimelt läks polster kuskilt vastu armatuuuri (kust seda ei leidnudki) ja ega see polstrilt-armatuuri üleminek jäi ka väga õudne kui juba tahad uut sisu siis pane kogu täiega(armat+ polstrid)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 01.08.06 12:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jaanus100
Proovisin ka ilma armatuuri vahetamata ja suht jube jäi tulemus nimelt läks polster kuskilt vastu armatuuuri (kust seda ei leidnudki) ja ega see polstrilt-armatuuri üleminek jäi ka väga õudne kui juba tahad uut sisu siis pane kogu täiega(armat+ polstrid)


et seda sigari uut armatuuri nahka peaks olema ju kül igal pool? ja isegi kui tagad siis minuarust oli hele armatuur laagris väikses romulas v8 oma. saad kogu koplekti sealt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.4% - SQL: 64.6%]