Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Kärukonks V8-le (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1688)
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 05.06.06 19:47 Tsiteeri
K: Kärukonks V8-le



Kas sellist asja sellisele autole on olemas ja kui on kas neid liigub ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tige Kala
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B7 S-Line

postitati 05.06.06 20:39 Tsiteeri


Ma olen sellist asja ühel V8-l küljes näinud. Mulle tundus küll et originaal. Kahjuks ei tea kas neid järelturul ka liigub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 06.06.06 12:36 Tsiteeri


Audi 100 on v8-ga väga sarnane kas äkki selle konks võib sobida? Kuidas 100l konks ühendatud on, sest stangesse ei taha auku lõikama hakata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.06 18:14 Tsiteeri


Täitsa olemas selline asi...kui endale külge ei pane...Minu V pole veoautoks. Aga olemas on kinnitus kohad ja pistik ja stangel ka originaal lohk kuhu siis panna. Kardan, et 100 oma ei sobi...kuna arvan, et põhikinnitused on sutsu erinevad aga pole kindel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tegelane5
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Harju Maakond
Kasutaja on eemal


postitati 07.06.06 18:35 Tsiteeri


Samas jälle V8 l ju kõvasti rohkem massi ja momenti nii et mingi haagissuvila ringi lohistamine oleks nagu mõistlikum sellega kui 1,8 S A80 nega ;)
Onul kunagi oli hainina bemm 2,0 vist. Muidu kurtis küll et beno läheb liiga palju aga kui pika kastiga Ford transitit vedas korra siis oli küll rahul "isegi tõusul polnu käiku alla vaja vahetada". :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.06 15:32 Tsiteeri


endalgi pole kordagi vaja olnud käike alla vahetada...isegi extreemsemataes oludes:D:D...lihtsalt oleks mõttetult imelik V8 või a8 näha käru järgi mingi kraamiga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 09.06.06 17:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
endalgi pole kordagi vaja olnud käike alla vahetada...isegi extreemsemataes oludes:D:D...lihtsalt oleks mõttetult imelik V8 või a8 näha käru järgi mingi kraamiga


Ehk siis peab käru jaoks teise auto ostma?:D Kuna ta on niikuinii igapäeva auto eest mulle oleks aegajalt tarvis ka käru vedada. Samas stangesse konksu jaoks aukku tegema ei hakka. Rikub ilusa auto ära;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 09.06.06 18:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maqmaq
Tsitaat:
Algselt postitas: riio
endalgi pole kordagi vaja olnud käike alla vahetada...isegi extreemsemataes oludes:D:D...lihtsalt oleks mõttetult imelik V8 või a8 näha käru järgi mingi kraamiga


Ehk siis peab käru jaoks teise auto ostma?:D Kuna ta on niikuinii igapäeva auto eest mulle oleks aegajalt tarvis ka käru vedada. Samas stangesse konksu jaoks aukku tegema ei hakka. Rikub ilusa auto ära;).


Ilmselt ei tule sinna mingit erilist auku teha vaid nagu audidel ikka lihtsalt väike kaareke sisse alla serva, selleks peaks stange sees olema isegi jälg ees mille järgi teha.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.06 20:24 Tsiteeri


Üldiselt on osadel V8 tehases selle peale mõeldud ja kohe orig. stangel lohuke sees konksu tarvis....ja kronsad konksu raami kinnitamiseks aga osadel pole...ilmselt kuulus see siis omamoodi lisade hulka (nagu päegusel ajal ...konksu valmidus)...aga egas isegi kasutan oma autot igapäevaseks ...kuigi veedab ta rohkem aega tõstukil rippudes :D...aga vaatame juba perre teist masinat, et Veele puhkust anda;)...Hädapuhul võiks isegi konksu panna aga siis ka teisaldatava...tõesti rikkuks auto ära kui maha ei saaks kiskuda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 10.06.06 00:41 Tsiteeri


Eks meil kõigil asjast omad arusaamad aga kuidas nüüd see konks selle auto ära rikub??? Auto on sõitmiseks ja sihtotstarbeliseks kasutamiseks ehk siis kui on konks olemas siis järelt võib taga käru ka tõmmata. Suvaline lendav kivi võib ka auto ära rikkuda nii et igaks juhuks ärme enam sõida.


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.06 07:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pampkuri
Eks meil kõigil asjast omad arusaamad aga kuidas nüüd see konks selle auto ära rikub??? Auto on sõitmiseks ja sihtotstarbeliseks kasutamiseks ehk siis kui on konks olemas siis järelt võib taga käru ka tõmmata. Suvaline lendav kivi võib ka auto ära rikkuda nii et igaks juhuks ärme enam sõida.

Sa ikke ei saanud aru....loomulikult võib panna aga lihtsalt eisaldatava....kuui vedada vaja võtad ära....lihtsalt pole eriti kena vaatepilt vaadata V8 või A8 tagant kui konks on jääv (ei saa ära võtta) ja sellel mõne aastajooksul värvmaha koorub ja otski rooste läheb... Muideks konksu lisamine autole millele pole seda ette nähtud....kas mitte ei kuulu see teadliku ümberehitusse....lendav kivi aga on kogemata seda ei saa võrrelda....sa siios ära astu ültse toast välja muidu mine tea mis juhtuda võib:)...lihtsalt nii ju ei saa elada, et kõike kardad. Siin pole mõtet jaurata teiste mõtete üle....iga üks ütleb oma arvamuse ja teema algataja kaalub neid ja optsustab ise ehk on abiks....me ei jõua nii eriti kaugele kui hakkame üks teisele pähe k***ma seega rahu
Minu mõte: eemaldatav konks;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
lebokunn
huviline

Avatar


Registreerunud 13.03.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 4.2q '92

postitati 29.11.07 12:14 Tsiteeri


Kas teema algataja on endale kärukonksu paigaldanud? Endal on ka plaan V8-le teisaldatav kärukonks panna. Kas siis audi 100 kärukonks sobib? Ilmselt sobiks C3 kere oma, mitte C4 - või kuidas?


265 km/h @ 6000 rpm
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kasa
huviline



Registreerunud 14.03.05
Asukoht: harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 Q.

postitati 30.11.07 15:07 Tsiteeri


Mul autol täitsa olemas konks ja tundub originaal ja ärakäiv ,ainult ,et võtit pole.Kahjuks auto ise p....s aga ehk saab kunagi liikuma.!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rosimann
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 97aasta/A8Q 4,2l tiptronik

postitati 04.12.07 18:51 Tsiteeri


mul ka originaal konks olemas ja teisaldatav


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 04.12.07 19:37 Tsiteeri


Olen tähele pannud seda, et originaalkonksuga V8-tel on pagassis mingid tugevdusribid (pagassi äärtes, lähevad põrandalt tagaklaasi alumise ääre alla). Kas ilma nendeta ei või äkki keret ära vägistada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 04.12.07 20:44 Tsiteeri


Kui C4 a100 konks sobib , siis mul oleks pakkuda korralik.
Äkki kellelgi on pilti kus audi v8 ilma taga stangeta?
Siis oskaksin kohe öelda, kas C4 oma sobib või mitte...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.3% - SQL: 61.7%]