Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: V8 märgid? Grill (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1884)
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.06 12:29 Tsiteeri
V8 märgid? Grill



Seega olen ise oma silmaga näinud V8 mudelil sellist ilu võret millel on siis kroomist V8 kujutis nurgas. Ja endalegi hakkas meeldima seega kas keegi oskaks öelda kust selliseid asju on võimalik leida jne. Sammuti huvi tagumise V8 märgikohta. Kuidas need on seal kinnitatud, et kui leian siis ka vargakindlamaks teha. Ühel auto juba viidi märgid tagant minema. "Vorstipoes" käisin juba küsimas ja seal tehti suured silmad, et ei tea ja pole originaal. Aga ise arvan, et see on orignaalina väja tulnud ikka. Saksa mudelitel suht levinud asi, meil aga näinud vaid ühte liikumas ja seegi oli soome numbritega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 25.05.06 14:10 Tsiteeri


Mul autol see V8 ees olemas. Kroomitud äärtega ja keskel v8 puha punasega kirjutatud. Jutu järgi pidi väga defka asi olema. Eestist ei pidanud neid leiduma. Aga edu otsimisel.

PS: Tagumine ots ongi minuarust ilusam ilma selle v8 märgita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.06 08:47 Tsiteeri


Jah just seda ma taga ajan...kurat ajad siin kadedaks. Sul on õigus seda pole võimalik saada. Romulad läbi käidud helistatud...sammuti auto poed...Revalisse ei julgegi minna küsima. Äkki siiski neil on:D. Ise mõtlesin, et ajaks välja siis Mercedes G500 V8 märgi. See näeb sama sugune välja agha on sustu suurem ja aretaks ta oma iluvõre külge. Panid mulle mõistuse pähe sai siin pikkalt mõeldud kas panna taha ...ehh ilmselt mitte. Sai siin nalja üks päev....kui üks päev tuli mind kiusama Maxima 3.0 v6 ja arvas, et võib mulle lolli mängida ja minuga streetrace mängida, vajutasin siis ka 1 korra ja mees jäi ikka vääga kaugele maha ja hiljem lonkas ta mulle järgi ja küsisi vene keeles " kuule, et sul ju audi 100 (sigar), et minu 3 V6 nii moodi ära tegid...."ega ma talle ei vastanudki, ainult naine kõrval itsmel kukkus hirnuma nii, et venelane tõmbas mütsi silme ette ja lonkas koju mõttega , et oli just saanud peksa Audi 100 käest:)...sealt siis ka värk, et pole mõttet sinna seda v8 märki taha panna kuna tagumik on ilma selletagi kena. Mis aga puuduab 100 taguotsa siis seal on V8 pisi erinevused...sellega siis saigi vnelane petta. Ise aga pole eriti kiirendaja ega rallitaja. Vaid lihtsalt ajavad sellised tühikargajad närvi tänavatel:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rr
huviline



Registreerunud 31.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Camaro IROC-Z 1989

postitati 04.07.06 13:44 Tsiteeri


selline lihtne, kroomitud V8 märk nagu pildil jäi mulle silma Tallinnas järvel BEN-i autopoes... (kuigi see pole ilmselt päris see, mida sa otsid)

http://www.audiv8.com/german/gallery/drivers/md_front.jpg


kui aga keegi teab kust saada sellist V6 märki, võib mulle teada anda ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 04.07.06 14:11 Tsiteeri


Vähemalt teoreetiliselt peaks neid "V8" kirjasid ka juba originaalis eraldi saada olema:
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=090&unit=310046E2

Ehk siis vali, mida soovid:
http://www.elcats.ru/audi/unit.asp?mdl=090&grp=8&bildid=2FE000A9&check=42&ss=


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.06 19:41 Tsiteeri


Huvi oleks jah rohkem kogu komplekti vastu, ehk siis grill koos märgiga. Kuna tahan originaali piires uuendusi:). Aga üksikuna märke lisades peab nupputama kinnitused ja suht halb vahel. Ega see järvel olev märk ei olnud kleebitav nagu osades poodides. Käinud läbi kõik tuntumad teenindused ja abi saamata. Grille saab aga keegi ei tea kas pakutavatel ka märk küljes. püüan siis järvele minna igakjuhuks:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rr
huviline



Registreerunud 31.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Camaro IROC-Z 1989

postitati 05.07.06 07:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riioEga see järvel olev märk ei olnud kleebitav nagu osades poodides.

Ma kardan kyll, et seal see on kleebitav, kuigi ei hakanud seda lähemalt uurima...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 05.07.06 14:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Huvi oleks jah rohkem kogu komplekti vastu, ehk siis grill koos märgiga. Kuna tahan originaali piires uuendusi:). Aga üksikuna märke lisades peab nupputama kinnitused ja suht halb vahel. Ega see järvel olev märk ei olnud kleebitav nagu osades poodides. Käinud läbi kõik tuntumad teenindused ja abi saamata. Grille saab aga keegi ei tea kas pakutavatel ka märk küljes. püüan siis järvele minna igakjuhuks:cool:

Grilli sa vahetama ei pea, sest kui sa vaatad grilli vasak poolset äärt siis seal peaks olema üks tuulutus auk kinnine. Sinna külge see märk kinnitub 2 poldiga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 05.07.06 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maqmaq
Tsitaat:
Algselt postitas: riio
Huvi oleks jah rohkem kogu komplekti vastu, ehk siis grill koos märgiga. Kuna tahan originaali piires uuendusi:). Aga üksikuna märke lisades peab nupputama kinnitused ja suht halb vahel. Ega see järvel olev märk ei olnud kleebitav nagu osades poodides. Käinud läbi kõik tuntumad teenindused ja abi saamata. Grille saab aga keegi ei tea kas pakutavatel ka märk küljes. püüan siis järvele minna igakjuhuks:cool:

Grilli sa vahetama ei pea, sest kui sa vaatad grilli vasak poolset äärt siis seal peaks olema üks tuulutus auk kinnine. Sinna külge see märk kinnitub 2 poldiga.

Homme kontrollin järgi...kui asi nii siis tõesti vaja ainult orig märki millel siis poldid küljes. Kleebitav jääb tõesti mängust välja kuna ei tegele prisma tuuninguga:D, et kleepin autol asju külge. Ikke orikas:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Fabulous-V8
huviline



Registreerunud 21.06.07
Asukoht: Leiden, NL - Tallinn, Est
Kasutaja on eemal

Auto: oli Audi V8 3.6 184kw

postitati 29.10.07 20:55 Tsiteeri


tere..küsiks siis seda, et kust saaks siis selle punasega kaunistatud v8 märgi???
kas kuskilt saksast äkki???


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
riio
huviline



Registreerunud 22.01.06
Asukoht: Tallinn,Harjumaa,Harku
Kasutaja on eemal


postitati 31.10.07 19:06 Tsiteeri


Mina nägin neid müügil järvel autotarvete poes. See mis seal Lexuse ja Volvo esinduse vahel on Pärnu mnt. Aadressi ei tea aga seal oli igasuguseid märke ja vanu vidinaid. Ja raha nad ka õieti ei maksnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.2% - SQL: 64.8%]