Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K:Raamita kojamehed ?! (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2168)
Ants6
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6/95 110kw

postitati 11.05.06 06:44 Tsiteeri
K:Raamita kojamehed ?!



Ostsin SWF visioflex raamita kojamehed (komp., 2tk). Juhipoolsega kõik OK aga kõrvalistuja kojamehe luua lõpp ei ulatu klaasini (umb. 5cm) kui kojamees on tavaasendis.

Kas see on nende uute nn. luudade tüüphaigus või viin poodi tagasi ?

....... hinnaks oli 549.- Tartu Lõunakeskuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 11.05.06 06:47 Tsiteeri


see on C4 kerega audide tüüphaigus, kojameestega on kõik korras

tehasest pandi c4-dele parempoolne kojamees kõver, ja nii neid ka müüakse, maksab muidugi miskit meeletut pappi, a kui sind see ei sega, et nurk tavaasendis õhus on ja klaasi ilusti puhtaks pühib, siis ei ole probleemi.

mul endal kah nn sirged kojamehed, nurk lehvib agaralt maanteekiirustel, aga pühib korralikult :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.05.06 07:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: tonny
see on C4 kerega audide tüüphaigus, kojameestega on kõik korras

tehasest pandi c4-dele parempoolne kojamees kõver, ja nii neid ka müüakse, maksab muidugi miskit meeletut pappi, a kui sind see ei sega, et nurk tavaasendis õhus on ja klaasi ilusti puhtaks pühib, siis ei ole probleemi.

mul endal kah nn sirged kojamehed, nurk lehvib agaralt maanteekiirustel, aga pühib korralikult :D


Kõvera kojamehega originaalkomplekt 421EEK


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 11.05.06 08:00 Tsiteeri


Kusjuures mina olen sellist puhkeasendis kojamehe nurga õhus passimist täheldanud ka nii b3 A80-nel kui sigaril. Vb lihtsalt sitad kojamehed :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
RainB
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4, 1994, 66kw 2.0

postitati 11.05.06 08:06 Tsiteeri


Ma olen oma B4-le ostnud kolmed kojamehed ja ühelgi ei ole kõrvalistujapoolse kojamehe ots vastu klaasi olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
V200
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.04
Asukoht: Los Angeles
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2,6 Q, A4 1,8 T Multitronic, A4 1,8 TQ Avant Tiptronic, S4 3,0 TQ S tronic, Tesla S 85 kWh

postitati 11.05.06 09:02 Tsiteeri


Mul on Valeo raamita kojamehed. Mõlemad on pakenditel olevate piltide järgi otsustades juhipoolsed, aga ikkagi on ka parempoolsel ots ilusti vastu klaasi. SWF on ka vist Valeo toodang, aga ju siis natuke erinev ikka.

80quattro, kas 421 krooni maksavad raamita originaalid või raamiga? Raamita kojameeste kohta oleks küll päris soodne ju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.05.06 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mul on Valeo raamita kojamehed. Mõlemad on pakenditel olevate piltide järgi otsustades juhipoolsed, aga ikkagi on ka parempoolsel ots ilusti vastu klaasi. SWF on ka vist Valeo toodang, aga ju siis natuke erinev ikka.

80quattro, kas 421 krooni maksavad raamita originaalid või raamiga? Raamita kojameeste kohta oleks küll päris soodne ju.


Tavalised, Raamita tuleb vahetada ka varred, esmane kmpl koos vartega 1000EEK, pärast 592EEK kmpl


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 11.05.06 10:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tsitaat:
Algselt postitas: V200
Mul on Valeo raamita kojamehed. Mõlemad on pakenditel olevate piltide järgi otsustades juhipoolsed, aga ikkagi on ka parempoolsel ots ilusti vastu klaasi. SWF on ka vist Valeo toodang, aga ju siis natuke erinev ikka.

80quattro, kas 421 krooni maksavad raamita originaalid või raamiga? Raamita kojameeste kohta oleks küll päris soodne ju.


Tavalised, Raamita tuleb vahetada ka varred, esmane kmpl koos vartega 1000EEK, pärast 592EEK kmpl


et siis mis? Tuleb lühem vars panna kõrvalistuja poole või miks neid varsi vaja vahetada.....krt ikka nac häirib küll kui eemal on


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.05.06 11:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Tavalised, Raamita tuleb vahetada ka varred, esmane kmpl koos vartega 1000EEK, pärast 592EEK kmpl


et siis mis? Tuleb lühem vars panna kõrvalistuja poole või miks neid varsi vaja vahetada.....krt ikka nac häirib küll kui eemal on


Originaal raamita kojamees hoopis teistsuguse kinnitusega kui tavaline:P


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 11.05.06 15:41 Tsiteeri


Sai ostetud automaailmast Hella raamita kojamehed ning kõrvalistuja omal on u 5 cm õhus. Aga muret teeb hoopis see, et juhi oma ei jõua vars üleval asendis keskelt täiesti vastu suruda. Painutasin natukene vart, läks küll paremaks aga ei ole veel väga hea. Kojamehed maksid u 550.-


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.1% - SQL: 64.9%]