Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: soovitage norm auto maaler..... (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2106)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.06 16:44 Tsiteeri
soovitage norm auto maaler.....



...aga oleks tore kui pole firma. on plaanis seeliku osa värvimine aga inimene kellega asi kokku lepitud oli langes ära siis otsin järgmist kohta. :( vöib ka tallinnast väljas olla. ning ootan asjakohaseid vastuseid:D






pole siis klubis maalreid vöi maalrite tuttavaid kes oskaks soovitada öige inimese juurde?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 24.04.06 19:47 Tsiteeri


Omade väga heade kogemuste põhjal soovitan Arturit Tambergi 5236361, kes pesitseb Sauel ARK-i hoovis.

Enda valge sigari tagumiku lasin seal sirgeks teha ja värvida + terve masin poleerida ning nüüd ka ühe 20V200 esistange seal korda teha ning värvida.

Kvaliteet on väga hea ja pisiasju ei jäta ripakile, kuid säästumarketi hinnaga sealt muidugi ei saa.

PS telefoni teel ei saa hinda, isegi mitte umbmäärast. Tuleb vaevaks võtta kohapeale minna ja siis saab ka orienteeruva hinna.

Teeb ka keretõid jne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.06 19:58 Tsiteeri


mingi jama , solkisin sinu stiteeritavat juttu kuidagi aga jah ega säästuka hindasi ei oota ja looda aga kahjuks vöimaldab ainult 6-7 tonni sinna alla panna ja kui rokem siis kaotab asi oma mötte:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 24.04.06 20:02 Tsiteeri


Mine käi kohapeal, näita auto ette ja siis saad teada ka hinna.
Minul läks tagaotsa remont ja värvimine 8000

- kaks tiiba värvida
- üks sirgeks taguda
- tagapaneeli vahetus ja värvimine
- tagaluugi alumise ääre värvimine
- 20V200 stange remont ja värvimine

Pärast kirus, et oleks teadnud mis nussi selle stangega näeb oleks 10 küsinud.

See kevad värvisin esistange, see läks 2000 maksma.

Aga ära neist hindadest ehmu, kõik oleneb töömahust sest minu puhul oli mõlemal korral ikka 1jagu keppi sest ühel juhul oli mingi jobu enne üle perse ühte tiiba remontinud ning usa stangedel oli jälle mingi imevärv peal all jne.

edit: detsimeetrihinda tal ei ole, kõik oleneb konkreetsest casest. värvimine ise ei pidavat sittagi maksma, oleneb kõik aluspinnast ja selle töömahukusest jne.
Ja eks midagi näitab ka see, et Arturi juures käivad värvis ja ülestagumisel ka väga kallid bemmid ja mersud, mid igasse suvalisse töökotta vaevalt jäetaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.06 20:14 Tsiteeri


ma ei mäleta täpselt aga oli vist 11 osa värvida nii et "peab hea tuttav olema et 6-7 tonni sisse mahtuda" aga noh nagu öeldakse et lootus on lollide lohutus.:D tegelikult on nii et peale katuse ja tagaluugi PEAKS köik värvima:( igalpool oma lohud ja kriimud ning naabrimuttide teravad vötmed. if you know what i meen

edit; selge see ja tänud eks vötan ühendust temaga. kuigi keskmiselt 1000 on üks kere detail siis mul neid vaja 11 värvida:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiireaudi
klubiliige



Registreerunud 27.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Sline-10; Q7 4,2 TDI; Stang-68

postitati 24.04.06 20:49 Tsiteeri


6-7k eest saad Sa täpselt sellise töökvaliteedi ja töö, et las see auto parem olla selline nagu ta on hetkel.(Pärast on veel jubedam :P )

Auto koosneb 13-st detailist minu andmetel.

Detaili värvimise hinnaks võid vabalt arvestada 2k. Ja see on hea hind.

Ehk siis 11*2000.-= 22 000.- millele lisanduvad mingid kinnitustarvikud, moned liistukesed jne jne.


11,823@191,5km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 24.04.06 21:12 Tsiteeri


ma hiljuti nägin ühte e36-te, mis oli värvist tulles kaks korda hullem, kui sinna viies. Maaler oli suutnud ära värvida isegi tagumise istme :o mootori värvimine sellisel juhul on vist norm, rääkimata sellest, et on näha liivapaberi jälja värvi voolamist jne.


ise soovitaks sul uurida hindu kuskil kaugemal näiteks raplamaal, läänemaal vms. sealt võibolla juba midagi lubab.


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
punanekoer
huviline



Registreerunud 22.12.05
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf VI; VW Golf IV; Audi 100 C3; Volvo 740

postitati 25.04.06 05:41 Tsiteeri


ma julgen ka seda saue Arturit soovitada ,sest olen ta töid palju näinud ja kõik on rahul


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.06 07:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
6-7k eest saad Sa täpselt sellise töökvaliteedi ja töö, et las see auto parem olla selline nagu ta on hetkel.(Pärast on veel jubedam :P )

Auto koosneb 13-st detailist minu andmetel.

Detaili värvimise hinnaks võid vabalt arvestada 2k. Ja see on hea hind.

Ehk siis 11*2000.-= 22 000.- millele lisanduvad mingid kinnitustarvikud, moned liistukesed jne jne.




:o 2000 detail-keskmine pidi umbes 1000 olema aga ok, tänud vastamast ja paar kohta on nüüd tekkinud ka. eks näis mis räägivad ja vöibolla jääbki selliseks nagu on:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 25.04.06 07:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
6-7k eest saad Sa täpselt sellise töökvaliteedi ja töö, et las see auto parem olla selline nagu ta on hetkel.(Pärast on veel jubedam :P )

Auto koosneb 13-st detailist minu andmetel.

Detaili värvimise hinnaks võid vabalt arvestada 2k. Ja see on hea hind.

Ehk siis 11*2000.-= 22 000.- millele lisanduvad mingid kinnitustarvikud, moned liistukesed jne jne.




:o 2000 detail-keskmine pidi umbes 1000 olema aga ok, tänud vastamast ja paar kohta on nüüd tekkinud ka. eks näis mis räägivad ja vöibolla jääbki selliseks nagu on:(


2000.- plekk on norm hind - alla selle ei hakka ükski korralik tegija sul midagi tegema, sest ajakulu on päris korralik (sirgestamine, pahtel/lihv, krunt, baas, lakk, vajadusel poleer - tööd küll). Odavam koht jätab mõne asja vahelt ära ning nt poole aasta pärast praod sees, viskab pahtli seljast maha, järelkuivamine hakkab järjest rohkem silma, tolm (pole korralikku kambrit), jooksmised, pilved jne.

olen igasuguseid töid näinud ja seni hiteh´i omadega kõige enam rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 25.04.06 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: bella
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
6-7k eest saad Sa täpselt sellise töökvaliteedi ja töö, et las see auto parem olla selline nagu ta on hetkel.(Pärast on veel jubedam :P )

Auto koosneb 13-st detailist minu andmetel.

Detaili värvimise hinnaks võid vabalt arvestada 2k. Ja see on hea hind.

Ehk siis 11*2000.-= 22 000.- millele lisanduvad mingid kinnitustarvikud, moned liistukesed jne jne.




:o 2000 detail-keskmine pidi umbes 1000 olema aga ok, tänud vastamast ja paar kohta on nüüd tekkinud ka. eks näis mis räägivad ja vöibolla jääbki selliseks nagu on:(

Odavamalt saad korraliku töö jah ainult väljaspool Tallinna- näiteks kas või Hiiumaal ja Saaremaal.
Samas ega detaili hind on ikkagi kuskil 1600.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 25.04.06 10:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Detaili värvimise hinnaks võid vabalt arvestada 2k. Ja see on hea hind.


2000.-/detail on ikka juba väga kallis hind, mitte hea hind.
Hea hind on 1200.-/detail (millega ka mina oma auto esitiiva värvida lasin) ja 1000.-/detail on väga hea hind.

SIIN on meie peres lastud värvida 2 auto detaile. Mõlemad tehtud väga korralikult.
Aga kuna see siiski suhteliselt kallis koht, siis selle 6-7 tuhande eest sa seal suurt tehtud ei saa.

Pilt tiivast, juhuks, kui sellest kasu peaks olema.

Infot ka SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 25.04.06 22:13 Tsiteeri
abiks ikka



mina tean yht meest kes teeb värvi töid.tegi tuttava stange korda mis sai sinna kilekotis(20%stangest oli kotis) kohale toimetatud.nagu uua oli pärast ja maksis kokku koos parandamis,värvimise,lakkimise jne sinna juurde kuuluva tööga 1400.-
kui on huvi siis saan ehk aidata!


don't smoke drug's,smoke tire's!!!!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 38.6% - SQL: 61.4%]