Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: K: Audi C4 Tagaluuk (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1574)
kert1
huviline

Avatar


Registreerunud 06.06.05
Asukoht: Hiiumaa, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 93.a

postitati 23.04.06 09:08 Tsiteeri
K: Audi C4 Tagaluuk



Nimelt tagaluuk on kinni jäänud. Kuidas ligipääseda ? vb on tross katki. Polstrit eest ära ei saa sest 2 kruvi on kylje peal .


Audi 100 Avant (Y) :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 24.04.06 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kert1
Nimelt tagaluuk on kinni jäänud. Kuidas ligipääseda ? vb on tross katki. Polstrit eest ära ei saa sest 2 kruvi on kylje peal .


mingisuguseid trosse seal ei ole. asi on orginaalis kahe poldi ja karja tüüblitega kinni. Ega sul muud üle ei jää, kui pead polstrit natukene lõhkuma - oled niigi lõhkunud, kui kuskile küljepeale kruvid paigaldasid. võimalik, et saad lõhkumata hakkama, kui pikanäpumees oled ja ülevalt polstrivahelt (seal kus tagakojamehe mootor on) näpud siisse ajad ja õiget hooba sikutad. Kui abi vaja siis aitab - helista.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.06 07:53 Tsiteeri


Kas tagaluugi polstri keskel sul eraldi lisatükki ei ole? sellist mis on kogu plastiku tükist eraldi nagu? kui on siis on ta servadest lihtsalt tüüblitega kinni ning kui seda ühest nurgast (ükskõik kummast) tõmmata tuleb asi lahti, sealsamas all kohe ka lukk koos vardaga ning vääna see kate niipalju eemale, et käsi sisse mahuks ning varrast liigutama ulatada ja asi lahti ongi :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 24.04.06 08:05 Tsiteeri


Kui avant siis saab luku mehhanismile juurde nii, et seest poolt käivad lahti mõlemad polstri pooled. Need on nagu luugid, mille avamisel saab luugi sees olevaid pirne vahetada.

Lõhkuda küll, midagi vaja pole, kruvikas väljas pool olevale servale taha ja lahti ta ongi. Ja sealt saab juba lihtsalt vardaid liigutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 25.04.06 07:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Kui avant siis saab luku mehhanismile juurde nii, et seest poolt käivad lahti mõlemad polstri pooled. Need on nagu luugid, mille avamisel saab luugi sees olevaid pirne vahetada.

Lõhkuda küll, midagi vaja pole, kruvikas väljas pool olevale servale taha ja lahti ta ongi. Ja sealt saab juba lihtsalt vardaid liigutada.


no 100 selliseid luuke ma küll näinud ei ole, võib-olla a6-tel need on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 25.04.06 09:22 Tsiteeri


Minu näide pärineb tõesti A6 luugi polstri pealt, aga, kas 100- l luugi polstri keskel on selline karvane paneel, kui on siis see sama peaks ju olema tüüblitega kinni, aga võin ka eksida.
Kui lahti ei käi siis tuleb vist lõhkuma hakata:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.06 09:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Minu näide pärineb tõesti A6 luugi polstri pealt, aga, kas 100- l luugi polstri keskel on selline karvane paneel, kui on siis see sama peaks ju olema tüüblitega kinni, aga võin ka eksida.
Kui lahti ei käi siis tuleb vist lõhkuma hakata:(

Minu kogemus on just A6ge kus taga keskel on see karvane paneel mis tüüblitega kinni on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tamm112
huviline



Registreerunud 14.03.04
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: vis 2345

postitati 25.04.06 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Minu näide pärineb tõesti A6 luugi polstri pealt, aga, kas 100- l luugi polstri keskel on selline karvane paneel, kui on siis see sama peaks ju olema tüüblitega kinni, aga võin ka eksida.
Kui lahti ei käi siis tuleb vist lõhkuma hakata:(

Minu kogemus on just A6ge kus taga keskel on see karvane paneel mis tüüblitega kinni on.


hmm ... täitsa võimalik, et see karvane osa sealt eraldub - ei olegi sellise pilguga vaadanud - st peab vaatama. Siis ise kah jälle targem ...

to kert1: kui see asi nii on, et see karvane osa sealt lihtsalt eraldub, siis asi OK - saad sealt kaudu need lukud lahti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aivo_
huviline



Registreerunud 01.04.06
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 avant

postitati 26.04.06 11:18 Tsiteeri


asi näeb välja nii.
[img]http://www.hot.ee/aivo9999/avant_luuk1[/img]
[img]http://www.hot.ee/aivo9999/avant_luuk[/img]


Kõik mis on raha eest saadud on odavalt saadud...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.04.06 11:24 Tsiteeri


Ehee... ma ei pannudki tähele, et nad päris nii lahti tulevad, ma ainult ülemise avasin ja pistsin sealt käe sisse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lauri_
huviline



Registreerunud 16.04.06
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 26.04.06 11:30 Tsiteeri


http://www.hot.ee/aivo9999/avant_luuk1
http://www.hot.ee/aivo9999/avant_luuk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kert1
huviline

Avatar


Registreerunud 06.06.05
Asukoht: Hiiumaa, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 93.a

postitati 27.04.06 05:39 Tsiteeri


tänud kõigile siiamaani. Sain lahti aga kahjux on mingi jublakas sealt käepideme kinnitusest v kusagilt sealt ära murdunud. Nyyd mõte otsas, ega ei hakka koguaeg roomama et luuki seest lahti teha.


Audi 100 Avant (Y) :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.04.06 07:05 Tsiteeri


Nu see mida mina lammutasin seal oli ka lingil üks asi ära murdunud (suht lihtsalt sai ära parandada)... ega sind muu ei päästa kui lahti asi lammutada ja remontida või uue vastu välja vahetada.
Lammutamisel oli ainus jama see, et kojameeste mootor oli vaja ka sealt ära eest võtta, kuid kuna ta läbi klaasi on siis tuleb asja lahti keeramisel jube ettevaatlik olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kert1
huviline

Avatar


Registreerunud 06.06.05
Asukoht: Hiiumaa, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 Avant 93.a

postitati 28.04.06 12:25 Tsiteeri


jah ühekorra juba natukene lahti võetud... eks nädalavahetusel peab asja käsile võtma. Äki nuputab midagi välja. Kahjux pole romulates ka eriti aega kia kuna elan hiiumaal ja siin pole ühtegi. Linnaminek sellel eesmärgil läheb üsnagi kalliks. Ehk asi laheneb.


Audi 100 Avant (Y) :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 28.04.06 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tomm
Minu näide pärineb tõesti A6 luugi polstri pealt, aga, kas 100- l luugi polstri keskel on selline karvane paneel, kui on siis see sama peaks ju olema tüüblitega kinni, aga võin ka eksida.
Kui lahti ei käi siis tuleb vist lõhkuma hakata:(

Minu 100 avandil täitsa olemas need luugid, ning usun et teistelgi need olemas.


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.7% - SQL: 61.3%]