Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Q. madaldusvedrude kohta. (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1542)
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 31.03.06 17:40 Tsiteeri
Q. madaldusvedrude kohta.



olen ammu mõelnud teha oma autot madalamaks, kuid on tekkinud seoses sellega mõned küsimused.
Kui palju siis teha näiteks suve hooajaks oma autot madalamaks? Foorumist on nagu silma jäänud 35 mm madaldus, kuid mul auto on nagu simaga esimene ots kõrgem. Kas müüakse ka sellist komplekti kus on esimesed madalamad. Kuidas foorumirahvas kommenteerib sellist varianti, et ees rohkem kui taga?

Teine asi on nende vedrude jäikus. enda autot nagu väga jäigaks teha ei tahaks, kuna mis sa selle diisliga ikka neid kurve võtad exju.
Jäikusega veel nii palju, et sõidan pidevalt (päevas nii neli viis korda) seda head männiku teed ja tahaks, et mu ülikallid plommid ikka suhu jääksid.

Kas need jäikused on tähistatud nendel vedrudel eri värviga, sest olen tähele pannud, et müüakse sinised kollased jne. vedrusid. .

Kas tuleb ka eelistada mingeid firmasid jne.?

palju küsimusi kuid, kui saame ammendavad vastused siis peaks sellest ka teistele kasu olema.
Usun, et suvi tulekul ja paljud tahaksid madalduse kohta saada infot.

Aitähh,
J


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 31.03.06 17:50 Tsiteeri


Uurisin esindusest enda omalegi seda madalduse varianti (siiani ootan pakkumisi muideks), sain selgemaks, et kuna disla moto on raskem kui väike bensukas (ntx. 1,6..2,0) ja kergem kui mõni V6, siis seda jäikust saaksid regullida just sellega, et muretsed oma TDI-le mingi väiksema võrrika vedrud...madaldus on muidugi omaette teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 31.03.06 20:53 Tsiteeri


Kui Sa seda madaldust just väga tahad, aga mina seda mingil juhul ei soovita. Minu B4-l olid ostes madaldusvedrud ja -amordid. Kogemus oli päris jube, katid käisid vastu igat lamavat politseiniku, väheke lainelisemal või konarlikumal teel ka tihti vastu maad. Nüüd igatahes tavalised vedrud ja amordid ning olen väga rahul. Tõesti madalatega välimus oli suts parem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 31.03.06 21:05 Tsiteeri


Madaldusel ja madaldusel on vahe. 35mm on suht väike muutus. Rehv mängib suurt rolli- kindlaim on 16" velg, sest sinna mahub üldjuhul suht palju rehvi veel.

Ice @ 18" kohe kohe :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
CarlosSQ
huviline

Avatar


Registreerunud 30.05.04
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 Avant TDi

postitati 31.03.06 23:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Timo
Kui Sa seda madaldust just väga tahad, aga mina seda mingil juhul ei soovita. Minu B4-l olid ostes madaldusvedrud ja -amordid. Kogemus oli päris jube, katid käisid vastu igat lamavat politseiniku, väheke lainelisemal või konarlikumal teel ka tihti vastu maad. Nüüd igatahes tavalised vedrud ja amordid ning olen väga rahul. Tõesti madalatega välimus oli suts parem.


mul sõbra golf III oli 60 madaldus ja tema ie kurtnud.

üldiselt pole saanud ühegile küsimusele ammendavat vastust. ehk siis ootama veel poste.


ICE mis teie pood muidu 1.9 avandile pakub?


There's lots of spirit in everyone!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.6% - SQL: 62.4%]