Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Jäärajasõit Annikorus ehk kuidas quattro audid ise raja tegid - 26.02.06 (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 2418)
Pred
huviline



Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Merida Matts HFS XC 3000

postitati 26.02.06 19:12 Tsiteeri
Jäärajasõit Annikorus ehk kuidas quattro audid ise raja tegid - 26.02.06



Sattusin täna juhuslikult ja mõne mehe utsitusel jäärada sõitma sellisesse kohta nagu Annikoru, Elva lähistel. Originaal rada tundus minu jaoks liiga ohtlik, kitsas ja igav. Otsustasime siis kasutada quattro maagilist jõudu ja keerutasime veekogu keskele ise väikese raja. Siinkohal suur tänu "Rst'le" ja tema v6 quattrole, kes aitasid kaasa laheda raja loomisele ning Statix'ile ja Rexx'ile kohale viimise eest. Koht on iseenesest ilus ja lahe on see, et seal on sildid väljas, et lubatud sõita jää peal, seega tekkis väike mõte vastlapäeva suhtes või järgnevatel päevadel!
Sügavas lumes müttamine hakkas mulle väga meeldima. Ainukeseks miinuseks võib lugeda seda, et sõidu ajal ma vajutasin kogemeta tagumist aknalülitit ja seistes Rexx ütles, et aken lahti. Mis tagaisteml oli võite ise mõelda :)
Pildid on siin:
http://pred.pri.ee/Audiclub/pred/Annikorus_j22rajal/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 26.02.06 19:14 Tsiteeri


Lisaks ka mõned seebikarbiga tehtud pildid.

http://www.zone.ee/lutsar/annikorus%20j%e4%e4l/


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rexx
huviline



Registreerunud 04.11.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 3.0tdi Q

postitati 26.02.06 20:15 Tsiteeri


Kõigepealt peaks vabandama, et mul nii kaua läks ja minujärgi oodati (Oli 500ne paberraha, alguses üritasin seda 3 kohas lahti vahetada, ei õnnestunud ning lõpuks ei võtnud ka tankimis automaat seda vastu. Bensu sain ma siis statolist lõpuks.).

Põhirada oli tõesti selline, kus kannatas korralikult sõita vaid ainult selleks otstarbeks ostetud autoga (muidugi oskajamad oleksid nõus ka kallima autoga sõitma seal :p). Ise jäi sissesõidetud vakku kinni ja sellest välja saades tõmbas risti. Eriti midagi teha ei andnud enam ning ühe rehvi ma endale tiiba saingi. Väike mõlk tuli, midagi väga hullu ei ole, eks homme vaatan, usun, et saab korda selle.

Kui quattrod olid juba natukene aega möllanud järve keskel, ronisin ise ka sinna peale. Kinni suutsin oma poolevedusega vaid korra jääda. Kuna hetkel olen ilma kässarita, siis sai roolitaga kõvasti kätega vehitud. Päris asjalik rada tekkis sinna meil (loe: enamuselt ikka Rst'l ja predil). Siinkohal tänud siis quattrotele raja eest :)

Päris asjaette läks see sõit sinna. Üpris lõbus oli, isegi poolevedusega (ärge hakake võrdlema nüüd võrdlematut, esivedu ja nelikvedu:p)
Tänud statixile selle teatamisest ja kutsumisest.
Teinekordki, ntx predi väljapakutud vastlapäeval.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 47.1% - SQL: 52.9%]