Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Jäärada Kahalas - 04.02.06 (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 8060)
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 05.02.06 11:10 Tsiteeri


Jälle üks tore päev jääl! Rajaga võis muus osas täitsa rahule jääda, kuid sulailmaga jääle sissesõidetud vaod tegid meelehärmi. Kui ikka suure kiirusega külg ees neist üle sõitsin, siis hakkas autost kahju. Aga neid oli vist igal pool ja rada ilma teha ei olekski ilmselt saanud.
Rehvidest on siis minu autol all Master N2 175/70/14, mis sõitnud kaks kuud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 05.02.06 11:41 Tsiteeri


Mul Continental Winterviking 1 kolm talve vanad. Esimene talv sõitis ainult 2000 km. Muster veel täitsa hea ( mõõtnud ei ole aga pakun et mingi 7-8mm ikka ) naelad enamus ikka sees. Tagurpidi piruetitades eelmine talv sai mõned naelad välja. Aga võrreldes eelmise aastaga on ikkagi kehvemaks jäänud või siis ise kobamaks jäänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 05.02.06 12:07 Tsiteeri


Kuubikul mul all NF3, umbes 2.5 kuud vanad. Kui aus olla siis minuarvates paremad kui UG500. Kuna kuubikuga olen igasuguseid trikke teinud ja alles siis kui lumi veel õhuke oli, siis sai ka esimest "lund" nautida ja ringe jms asfaltil teha. Muideks, mitte ükski nael pole siiani välja tulnud (uskumatu). See-eest mul igapäeva autol mazdal all UG500 (samuti uued ja korralikult enne sisse sõidetud) ja ei ütleks et erilist olen ketsinud, aga ometi mõlemal esirehvil päris palju naelu väljas... Nii et võta või jäta, NF3 on kindlasti parem kui UG500... vähemalt mina seda oma kanniga tunnen :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 05.02.06 13:00 Tsiteeri


Kolmanda koha autol on all Nokian Hakkapeliitta 4, 185/65 R15. Ees uued, taga üks talv sõitnud. Auto oli ka tegelt 90Quattro 20v.
Uurisin TM teste ja 2004 Talvel oli selline järjekord:
1.Nokian Hakkapeliitta 4
2.Goodyear Ultra Grip 500
3.Pirelli Winter Carving
4.Continental WinterViking 1
5.Gislaved Nord Frost 3


Loe lähemalt netist TM oktoober 2003.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audiboy
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Laagri
Kasutaja on eemal

Auto: Octavia III vRS '16

postitati 05.02.06 15:16 Tsiteeri


Täitsa tore oli :P Esimest korda sellel talvel jääl ja pooleveolistest kiireim :cool: Kui ainult nii külm poleks olnud.

Mõningaid pilte leiab siit

Rehvideks olid sügisel ostetud Good Year UG500-d (195/65/15)


How hard can it be? I mean, what could possibly go wrong? :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 05.02.06 15:47 Tsiteeri


Kuna toimub Kahala lll ?
Tuleksin Võrust kohale oma S-iga kül mitte kiireimat aega sõitma (205 lamell) kuid olen kindlalt üks kõige vaatatumaid sõites, (juhul kui ei ole liiga aeglane rada, sest esindan vana sõidustiili ilma piduri pedaalita, enne kurvi seal kus teised pidurdavad annan mina täiega minna auto keeratud ~140´(tagaots ees sisenen kurvidesse)
Viimaseks ei jää ja ette otsa ei jõua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kalevkp
huviline



Registreerunud 28.01.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru WRX 2,5

postitati 05.02.06 18:29 Tsiteeri


Rehvid mul all sõitnud umbes 2000 km.Rehvi mark Michelin Ivalo I2 ja mõõt 205/55 R16.Olin S6 4,2-sega kuues,viimasel katsel probleem piduritega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 05.02.06 18:35 Tsiteeri


Võiks ju järgmine nädala vahetus, pühapäev peale lõunat teha. Kui muidugi ilma peab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
päkapikk
huviline



Registreerunud 18.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4Q & Mx5

postitati 05.02.06 20:59 Tsiteeri


Minu poolt ka tänud eestvedajatele ja ajamõõtjatele kes ennastsalgavalt näppe külmetasid.
NF3, 185/16/15, teine hooaeg.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 06.02.06 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: diversion
Avaldan siis suure saladuse :)
Esimesed kaks masinat sõidavad Starway sw2 protiga :P


Nii ta on - minu masinal siis sammuti all uued täisprotid Starway SW2 185/65/15 jäljend muster on Nokia Hakkapeliita 2
Paljudele tekitab see sõna "prott" juba hirmu - asi on päris palju arenenud - prottidele antakse nüüd isegi 2 aastat garantiid. Kuubik mul heliisolatsiooni poolest suht hõre ja ei ütleks et need rehvid maanteepeal undavad.
Enne ostmist sai ka väheke uuritud vanade jääraja sõitjate käest mida osta ja kui vaadata netist igasugu võistluste tabeleid kus on rehvid ära märgitud siis väga paljud kasutavad Noki Hakkapeliita 2 mustriga rehve.

Pühapäeval sai ka ikka käidud - ei saa ju ühtegi vaba päeva raisku minna :D Rada oli muudetud see stardisirge oli 2 korda pikemaks tehtud ja kurvid olid kuidagi laugemad - päris hästi oli rada ära sõidetud piigiga ja jube hea oli sõita.

Nüüdseks sidur vist päris kutu - eelnevad 2 nädalavahetust sai juba sõidetud libiseva siduriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 06.02.06 12:04 Tsiteeri


Mnjah, ega 265/35R18 lamelliga ei ole suurt teha lumest paljaks lihvitud järvejääl:P
Mõned korrad sõitsin raja läbi, kuid pidamist mitte mingi sugust. Puutumata järveosal oli tohutu lõbu lihtsalt lajatada ning vingerdada/vigurdada...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 06.02.06 17:29 Tsiteeri


Kes pakub välja KAHALA kolm
jääsõidu kuupäeva ???
sõidaks ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
aixx
huviline



Registreerunud 21.03.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.06 17:35 Tsiteeri


Michelin maxi ice 205/55-16 lamell silma järgi vaadates kolmas hooaeg( täpsemat infot ei oma), aga eks aeg räägib iseenese eest. Esimese korra kohta jääl neliveolise automaadiga olen ise piisavalt rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 08.02.06 09:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Tsitaat:
Algselt postitas: diversion
Avaldan siis suure saladuse :)
Esimesed kaks masinat sõidavad Starway sw2 protiga :P


Nii ta on - minu masinal siis sammuti all uued täisprotid Starway SW2 185/65/15 jäljend muster on Nokia Hakkapeliita 2
Paljudele tekitab see sõna "prott" juba hirmu - asi on päris palju arenenud - prottidele antakse nüüd isegi 2 aastat garantiid. Kuubik mul heliisolatsiooni poolest suht hõre ja ei ütleks et need rehvid maanteepeal undavad.
Enne ostmist sai ka väheke uuritud vanade jääraja sõitjate käest mida osta ja kui vaadata netist igasugu võistluste tabeleid kus on rehvid ära märgitud siis väga paljud kasutavad Noki Hakkapeliita 2 mustriga rehve.

Pühapäeval sai ka ikka käidud - ei saa ju ühtegi vaba päeva raisku minna :D Rada oli muudetud see stardisirge oli 2 korda pikemaks tehtud ja kurvid olid kuidagi laugemad - päris hästi oli rada ära sõidetud piigiga ja jube hea oli sõita.

Nüüdseks sidur vist päris kutu - eelnevad 2 nädalavahetust sai juba sõidetud libiseva siduriga.

Kolmanda koha autol oli samuti Hakkapeliitta (4). Kuigi 4-s seeria sellest kummist, siis muster suht sama, mis Hakkapeliitta 2-l. Põhi erinevus on selles, et neljal on kandilised naelad. Seega Hakkapeliitta on Audiclubis sobiv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Karel
huviline

Avatar


Registreerunud 10.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S2

postitati 10.02.06 13:39 Tsiteeri


Koht oli 14. All on kolmandat talve protekteeritud Master Nordic 2 175/65 R14.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 09.03.06 21:02 Tsiteeri


Kas selleks hooajaks on jäärajasõidud sõidetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 61.4% - SQL: 38.6%]