Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: k:tagumine iste välja -lukku- (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1889)
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 05.01.06 21:02 Tsiteeri
k:tagumine iste välja -lukku-



kuidas saaksin tagumise istme välja ...seal ees on 2 kruvi kuid edasi ei saa aru kus on tagumised kinnitused???ja teine asi kas pesta võib kuumema veega???mis oleks siis parem pesemiseks kui vesi....mingi hea vahend??(soovitab keegi midagi)

iste käes ja tänud teile tnyyd siis teema LUKKU


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 05.01.06 21:06 Tsiteeri


Eest kaks kruvi lahti, siis natuke tõstad ülespoole ja tõmbad ette. Mul igatahes tuli nii ära.
Kui sul on ABSiga sedaan, leiad sealt tagaistme alt näiteks absi aju. Üks keskluku vaakumvoolikute kolmik on ka tagaistme all... ja tolmu ja münte jne:P

Kuuma vee kohta ei oska öelda. Kuni 60' C ei tohiks midagi halba teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sniper
huviline



Registreerunud 26.09.04
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


postitati 05.01.06 21:08 Tsiteeri


Mis autoga tegu? C4 A100-l on nt.alumine iste ainult kahe kruviga kinni.Keerad need lahti ja tõmbad istet ettepoole ja ongi käes. Sooja veega võid ikka pesta, kuid veega pestes pead arvestama, et vesi imbub ka porolooni sisse ja seega kuivab ta mega kaua.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
must_ratsu
huviline



Registreerunud 04.09.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: quattro coupe

postitati 05.01.06 21:10 Tsiteeri


selge sellest oli abi kuna mul mingi mõmmi sikutas seda kohe ylesse :Dmõmm rask...aga tänud veel ja loodan istme alt leida neid asju!!!:Djah muide mul on abs olemas:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
puruvana
huviline

Avatar


Registreerunud 18.05.05
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 b7

postitati 05.01.06 23:38 Tsiteeri


istmeid pesta? fayriga pidavad tehtama salongi pesu ja keemilist kuulsin nii (ma usun et selle vahuga ikka ja pärast käid tolmuimejaga üle vms .. ) :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.01.06 09:10 Tsiteeri


Spetsiaalne vaht on olemas pehme mööbli ja autoistmete jaoks. Pihustad peale ja pühid maha. Väga hästi ja tõhusalt toimib. Ega sooja vee ja seebiga ilmselt paremat tulemust ei saa.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 06.01.06 09:25 Tsiteeri


Huvitav palju nad keemilises puhastuses selle eest võtavad, tulemus peaks olema rahuldav ma arvan. Ise teha siis jah kuivata ja mölla jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 06.01.06 09:42 Tsiteeri


Mis sa kodus nuputad. Istmepõhja keemiline on max 140.- Seda vähemalt saaremaal. Usun, et tegelikult ei lähe üle 100.-


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 06.01.06 16:18 Tsiteeri


Nende eelmainitud vahtude kohta ütlen seda, et need ainult suht siluvad pleki, tegelikult on kõik see s*tt ikka istmes sees, mis sest, et pealt paistab puhas. Kui ikka korralikult tahad siis pead keemiaga täis pritsima ja harjaga korralikult hõõruma, hiljem veega läbi loputama.
Ise saan sulle pakkuda kõigi autoistmete keemilist (s.o. kaks esimest+tagumine) 500.- miinus 25%. Seda ikka kolme istme puhul. Kätte enesest mõistetavalt saad auto kuivalt. Aega selleks kulub ~16h :)

Paiknen tartus, Jazz Kiirkäsipesulas :)


Edit: Kindlasti leiad ka Tallinnas sellise koha, kus täitsa normaalse hinnaga asi ära tehakse.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 29.0% - SQL: 71.0%]