Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastatud numbrimärgid 130 TFC (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2198)
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 08.12.05 08:15 Tsiteeri
Varastatud numbrimärgid 130 TFC



Täna 08.12.05 öösel läksid mustamäelt marja kandist kaduma. Kui keegi peaks neid numbreid nägema auto küljes, mis ei ole punane audi 80 siis politsei ja mina oleksime asjast huvitatud.

PS! Nüüd oleks vist paras aeg muretseda omale AC numbrialused. Kuidas mul oleks võimalik neid saada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 08.12.05 09:28 Tsiteeri


Ma sügavalt loodan, et sa ikka politseisse teatasid. Muidu äkki mõni bensujaam sulle külma arve saadab :P

Ja numbri aluste kohta uurin foorumis teemasid. Kui tuleb järgmine tellimine siis võta sappa :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 08.12.05 09:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janek
Ma sügavalt loodan, et sa ikka politseisse teatasid. Muidu äkki mõni bensujaam sulle külma arve saadab :P

Ja numbri aluste kohta uurin foorumis teemasid. Kui tuleb järgmine tellimine siis võta sappa :)


Ikka helistasin - siikohal suur tänu naabrimehele kes mulle üldse teatas, et nii minu kui tema autol numbrid läinud. Ma ise poleks tähelegi pannud. Lõuna paiku lähen avaldust viima menti ja ARK-i uusi numbreid tellima.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
reemet16
huviline

Avatar


Registreerunud 18.02.05
Asukoht: Tallinn/Tartu/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 - V6 - 110 KW

postitati 08.12.05 16:04 Tsiteeri


No nüüd siis politseis ja ARK-s ka käidud. Politseist sain sellist infot, et mustakal marja piirkonnas pidi praegu jah mingi suurem numbrivarastamise laine olema. Tädid olid kohe päris nõutud seal. Soovitasid numbrid kuidagi kõvasti pamperi külge kinni kruvida või liimida. Samas kui need vennikesed kangi numbrialuse taha ajavad siis võib pamperi sisse auk jääda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lare
huviline

Avatar


Registreerunud 26.10.03
Asukoht: Mustamägi
Kasutaja on eemal

Auto: Rahuliku Sõidu Octavia

postitati 08.12.05 17:46 Tsiteeri


eelmisel masinal panin ka numbrid kahepoolse teibiga kinni.igatahes hiljem eemaldades normaalses olekus neid kätte ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.5% - SQL: 72.5%]