Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: audi 100. 93a armatuur (Vastuseid: 15 | Vaatamisi: 1712)
kaitc6
huviline



Registreerunud 27.11.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 01.12.05 22:56 Tsiteeri
audi 100. 93a armatuur



Kas keegi hea inimene võiks öelda mida tähendab AUDI 100 93a. armatuuris punane tuluke hüüu märgiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 02.12.05 09:00 Tsiteeri


Pidurite süsteemis on midagi nihu. Kulunud klotside puhul läheb minul põlema kollane, klotside kujutisega tuli . Punane süttis mul siis kui pidurite surve aku õhtule läks. Sigaril on sihuke asjapuu olemas. Uuematel pole aga pidurite jamast see tuli seal põleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 02.12.05 09:31 Tsiteeri


Just, punane hüüumärk viitab pidurisüsteemi rikkele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaitc6
huviline



Registreerunud 27.11.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 02.12.05 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Pidurite süsteemis on midagi nihu. Kulunud klotside puhul läheb minul põlema kollane, klotside kujutisega tuli . Punane süttis mul siis kui pidurite surve aku õhtule läks. Sigaril on sihuke asjapuu olemas. Uuematel pole aga pidurite jamast see tuli seal põleb.

Kas see võib vilkkuda ka siis kui pidurikettad kehvavõittu või ABSiga midagi lahti!!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 02.12.05 11:46 Tsiteeri


Kui ABS süsteemis oleks viga, siis põleks ABS tuli ka


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 02.12.05 14:06 Tsiteeri


ja klotsidel ning ketastel ikkagi kollane tuli.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi4ever
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 02.12.05 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Pidurite süsteemis on midagi nihu. Kulunud klotside puhul läheb minul põlema kollane, klotside kujutisega tuli . Punane süttis mul siis kui pidurite surve aku õhtule läks. Sigaril on sihuke asjapuu olemas. Uuematel pole aga pidurite jamast see tuli seal põleb.


mis aku see selline on ja kus asub ?Endal sama jama audi 100 -88


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaitc6
huviline



Registreerunud 27.11.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 02.12.05 15:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
ja klotsidel ning ketastel ikkagi kollane tuli.
---------------------------------------------------------------------------- Nu jah ega ma eriti aru ei saa aga ma tänan sellegipooles! ja ega mul see tuli ei põlegi koguaeg vaid vahest ainult vilgub paar korda kui on paha tee või auto koigub tavapärasest rohkem!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 03.12.05 21:22 Tsiteeri


Jah 88a. omal on nn. surve aku olemas küll. Minul asub ta signaali pasuna taga ja on sellinu ümmargune plastikus asjandus. Üks voolik lähen sinna roolivõimu küljest. Kui see nn. pomm hakkab lahjaks jääma siis see tuluke hakkabgi vilkuma ja mul tegi veel peale pidurdust kolm piiksu ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi4ever
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 04.12.05 08:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aiku
Jah 88a. omal on nn. surve aku olemas küll. Minul asub ta signaali pasuna taga ja on sellinu ümmargune plastikus asjandus. Üks voolik lähen sinna roolivõimu küljest. Kui see nn. pomm hakkab lahjaks jääma siis see tuluke hakkabgi vilkuma ja mul tegi veel peale pidurdust kolm piiksu ka.



kas korrasolekut saab kontrollida ka?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aiku
klubiliige



Registreerunud 03.04.04
Asukoht: Tallinn- Tõrva
Kasutaja on eemal

Auto: AUDI A6 C5 1,8T 2000a.

postitati 04.12.05 10:27 Tsiteeri


vot seda ma ei oska öelda . Neid on saada igas lammaris kuskil 250 kr. tk. Ka siin foorumis on pakkumisi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 04.12.05 17:54 Tsiteeri


Mul oli pidurivedelikku tiba vähe.Kurvis kippus vilkuma.Panin juurde ja asi ok.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi4ever
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 04.12.05 18:08 Tsiteeri


Mul hakkab see punane tuli vilkuma peale ;;brems...;;!punane tuli kustub siis kui võtan ,,sellel anduril mis asub vaakum piduril vaakum,,otsad tagant ära mis see tähendab vast saite aru


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaitc6
huviline



Registreerunud 27.11.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 04.12.05 20:55 Tsiteeri


Aitäh kõigile kes on viitsinud vastata,eriti suur aitäh aga A 80 nele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A 80
huviline



Registreerunud 24.03.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Couped 83, 87, 90, 94.a ja Golf 4 traktor

postitati 04.12.05 21:54 Tsiteeri


Aga palun.Oligi siis tiba vähevõitu???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaitc6
huviline



Registreerunud 27.11.05
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 09.12.05 21:35 Tsiteeri


oli jah natsa vähe vaata! Ega siis on raske kui ise autodest midagi ei tea:( Aga eks me proovi hakkama saada kui head inimesed aitavad.Seega veelkord suur aitäh:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.6% - SQL: 57.4%]