Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A4le S4 syle tuled (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1924)
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 30.11.05 18:54 Tsiteeri
Audi A4le S4 syle tuled



Mind hakkas huvitama, kas 95a A4lele sobivad need

tuled:
Need suunad

Lihtsalt olen näinud, et face-lifti tuled ei sobi ilma lõikumata, ehk siis vanad tuled ära ja uued kohe asemele?
Ja üldse, mida neist arvata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.12.05 15:37 Tsiteeri


Selles ei tohiks küll vahet olla kas S või mitte. Aga tunduvad täitsa ok.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 01.12.05 16:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ka4la
Selles ei tohiks küll vahet olla kas S või mitte. Aga tunduvad täitsa ok.

Ma nagu eristaks küll väikse vahe...siin tundub tegu olevat kahes tükis esituledega.
http://img-gamma.auto24.ee/auto24/320/2631949.jpg
http://img-gamma.auto24.ee/auto24/320/2475424.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 01.12.05 22:40 Tsiteeri


Ma hakkasin ise ka mõtlema seda, et kui ühes tükis, aga need ei ole S4 tuled, vaid S4 style. Ehk siis luubid, samas seal ju S4 style suunad ka. Praegu uute klaasidega tuled ees, ja väga hästi näitavad, hakkasin mõtlema, et kas tasub vahetada, firmast ju ka ei tea midagi


Edit: Tegu siis TEPO tuledega, ja selle S4 style tulesse lähevad vaid XEON pirnid, see muudab nii mõndagi :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 01.12.05 23:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Edit: Tegu siis TEPO tuledega, ja selle S4 style tulesse lähevad vaid XEON pirnid, see muudab nii mõndagi :(


kus sa sellise info nüüd võtsid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
karla
klubiliige



Registreerunud 18.03.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 02.12.05 00:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Ma hakkasin ise ka mõtlema seda, et kui ühes tükis, aga need ei ole S4 tuled, vaid S4 style. Ehk siis luubid, samas seal ju S4 style suunad ka. Praegu uute klaasidega tuled ees, ja väga hästi näitavad, hakkasin mõtlema, et kas tasub vahetada, firmast ju ka ei tea midagi


Edit: Tegu siis TEPO tuledega, ja selle S4 style tulesse lähevad vaid XEON pirnid, see muudab nii mõndagi :(


Sa oled valesti asjadest aru saanud. Viimastel A4 ja S4 B5 keredel(oli vist 99-00a) on ühesugused ühes tükis ja luupidega tuled. Xenon ei puutu üldse asjasse. Aga Xenoni plokkidele(orig.) mõeldud pesad on kõigil neil pikkadel koos suuna ja luubiga tuledel. On autol xenonid või mitte. Ja need sinu lingitud tuled on just valutuks faceliftiks vanemale keretüübile.


OOOO
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 02.12.05 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ka4la
Tsitaat:
Algselt postitas: raunz
Ma hakkasin ise ka mõtlema seda, et kui ühes tükis, aga need ei ole S4 tuled, vaid S4 style. Ehk siis luubid, samas seal ju S4 style suunad ka. Praegu uute klaasidega tuled ees, ja väga hästi näitavad, hakkasin mõtlema, et kas tasub vahetada, firmast ju ka ei tea midagi


Edit: Tegu siis TEPO tuledega, ja selle S4 style tulesse lähevad vaid XEON pirnid, see muudab nii mõndagi :(


Sa oled valesti asjadest aru saanud. Viimastel A4 ja S4 B5 keredel(oli vist 99-00a) on ühesugused ühes tükis ja luupidega tuled. Xenon ei puutu üldse asjasse. Aga Xenoni plokkidele(orig.) mõeldud pesad on kõigil neil pikkadel koos suuna ja luubiga tuledel. On autol xenonid või mitte. Ja need sinu lingitud tuled on just valutuks faceliftiks vanemale keretüübile.


Jah, ma tean seda, et neil ühes tükis. Et kui ma tahan panna uuema (face-lift'itud) auto tulesi, pean ma hakkama kinnituskohtadega mässama ja lisaks ju veel poritiibasi lõikuma (Foorumis lugesin selle kohast teemat)
Ja selle XEON juttu kirjutas mulle selle firma foorumis selle saidi adminn vastas, et :
Tsitaat:

Need tuled on TEPO firma omad. Välja valitud tuled sobivad Teile.

AGA see tuli:
http://www.avsk.ee/view_product.php?product=4111
Sellele läheb ainult XENON pirn, ühesõnaga ennem kui selle tule paned, siis peab Teil kindlalt olema XENON komplekt peal. Tavaline pirn sinna ei lähe.


Mida siis arvata? Xeonidega läheb asi suht kalliks :(

Edit: Ja siis veel niipalju, et pealkirja kirjutades S4 tuled A4le kirjutasin ma ise valesti, tegelikult pean silmas neid konkreetseid S4 style tulesi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altzz
klubiliige

Avatar


Registreerunud 18.02.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 2,0TFSI | Audi A6 c6 Avant 2,8FSI Q

postitati 13.03.06 22:50 Tsiteeri


Uurisin ise ka seda teemat lähemalt -
1) S-style tuledele (need kus suunakas ja põhituli on eraldi) sobib ainult xenon-pirn,
2)küll aga sellesse tulesse lähevad tavapirnid: http://www.autotrade.ee/dis3/A-4%20LED%20tume2.jpg või http://www.autotrade.ee/Dis4/Picture%20027.jpg . Sees on lisaks angel eyes ja paevatulede valgusdioodid.

Internetist otsides, näiteks e-bay'st või http://www.helixautomotive.com/head_audi.html tulede kirjeldustest selgub, et saaks nagu tavalisi pirne ka kasutada nende nn "eraldi kahes tükis tuledega"?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.4% - SQL: 63.6%]