Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rehve vahetades tekkis probleem. (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1877)
janar626
huviline



Registreerunud 26.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3 -90

postitati 07.11.05 08:09 Tsiteeri
Rehve vahetades tekkis probleem.



Nüüd siis talverehve alla pannes tekkis väike probleem. Nimelt selgus ühe tagumise ratta kinnitamisel, et tal poldipesadest vint maas. Praegu hoiab velge kinni aind kaks polti aga ilmselgelt jääb sellest väheks:( Kas on võimalik puurida uus vint või mis oleksid võimalikud varjandid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 07.11.05 08:30 Tsiteeri


Ma arvan , et kõigepealt alusta poltidest s.t. otsi uued ja veidi suurema läbimõõduga.Arvesta et vana vindi osa tuleb välja puurida.Seal omad kindlad mõõdud kui suurde auku saab mingi vindimõõdu keerata.Parem lase kuskil töökojas uute poltide järgi uus vint keerata sisse.Seda ennegi juhtund.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 07.11.05 09:19 Tsiteeri


Vindid on puu otsas.:D
Kui tegemist on trummelpiduriga siis vaheta trummel, ketta puhul piisab rummust. Romulast asju hankides üle paari soti kindlasti ei kulu, mõttetut tööd ja vaeva on ka oluliselt vähem. Suuremat keeret tehes pead suuremaks puurima ka velje augud, selline asi kisub juba sinna por.o valdkonda, korralikku tulemust nii või naa ei saa. Arvestama pead ka seda, et rattapoltidel on peenkeere, st, et enamlevinud keermelõikureid sellises kohas kasutada ei saa. Võibolla on tarvis töödelda ka velje koonuspinda kuhu rattapolt toetub.

Imelik tundub see kuidas sellises kohas keere maas üldse saab olla?:o mõistetamatu täiesti.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.05 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Vindid on puu otsas.:D
Imelik tundub see kuidas sellises kohas keere maas üldse saab olla?:o mõistetamatu täiesti.

Mina, vana õlinäpp, nimetan ka teinekord keeret vindiks, sest olen nii harjunud:D:D
Selleks, et sellisest kohast keeret maha keerata, ei ole vaja mingit imetrikki. Kui ma kunagi ise mutitama hakkasin, siis sai ikka igast käkki kokku keeratud:D

Teema autorile nii palju, et järgi ferdinandi nõuannet. Muidu tuleb sul omal mõttetut n*ssi lihtsalt.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 07.11.05 10:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand

Imelik tundub see kuidas sellises kohas keere maas üldse saab olla?:o mõistetamatu täiesti.


sry OT: õhuvõtmega väga lihtne keere maha lasta, kui rattapolti algul natuke näpuga sisse ei keera. Polt jääb natuke viltu ja läheb valesse keermesse ja nii ta läheb...


Ja samad sõnad..ikka rummuvahetus !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar626
huviline



Registreerunud 26.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3 -90

postitati 07.11.05 13:38 Tsiteeri


Tänud :) Tegelen asjaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janar626
huviline



Registreerunud 26.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3 -90

postitati 07.11.05 13:40 Tsiteeri


Veel nii palju, et eelmine omanik oli takku pannud vahele, et polt ikka sees püsiks:D Leidub frukte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 07.11.05 19:53 Tsiteeri


Ligi aasta tagasi lendas kuubikul tagumine ratas alt minema, kuna just poldi aukudelt oli keere maas. Lammarist leidsin uue rummu ja hind oli mingisugune 300 eeku. Ja sobis ka ABS variandi oma. See tähendas, et uus on nüüd siis kas B3 või B4 oma. Ei tea kas sul on ketas või trummel pidur, kuid äkki aitab see sul otsimist. Sobivad mitmed variandi, peaasi, et poldi aukude vahed klapivad.


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 07.11.05 21:09 Tsiteeri


mitme auguga sul see kinnitus on?
ma enda B4 vahetasin kunagi laagrid koos nende rummudega ja vanad jäid alles kui huvi on võid ühe endale saada :)

Tsitaat:
Algselt postitas: janar626
Nüüd siis talverehve alla pannes tekkis väike probleem. Nimelt selgus ühe tagumise ratta kinnitamisel, et tal poldipesadest vint maas. Praegu hoiab velge kinni aind kaks polti aga ilmselgelt jääb sellest väheks:( Kas on võimalik puurida uus vint või mis oleksid võimalikud varjandid?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 07.11.05 21:47 Tsiteeri


kui on 4 auguga süsteem seal siis peaks B4 oma sinna istuma ilusti :) (kindel ma muidugi ei ole) sest rattalaagrid nagu aru olen saanud on neil kõigil ühed seal tagasillal :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 08.11.05 06:12 Tsiteeri


Rattalaagri vahe peaks olema ainult trummel ja ketaspiduril.
Tundub et need keermed on kunagi maha keeratud audile tüüpilisel moel.Valuveljed on plekipoltidega alla keeratud.
Esimese rummuga ei juhtu reeglina miskit,aga tagumise keerab siledaks küll ja isegi ilma õhuta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.4% - SQL: 58.6%]