Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: K: S...tt valgustus (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 3988)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 07.11.05 08:23 Tsiteeri


Kui nüüd aus olla siis oma masinal ma seda mõõtnud elusees pole... et toetun praegu ühe inimese ütlustele, et tule taga pinge on max selline ja selline... pean siiski oma masinal ka selle üle mõõtma, et mis ta siis ikkagi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 07.11.05 08:29 Tsiteeri


Mul on küll silmaga märgatav vahe, enne releesid oli ikka tunduvalt tuhmim:)


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a100
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: p2rnu tallinnamaantee
Kasutaja on eemal

Auto: 100 *sigar* 85 karpa, 55kw, 1.8,

postitati 11.11.05 07:49 Tsiteeri


:(olen siis sama moodi tuledega h2das aga mul kahjuks armatuuri tuled spidjomeetri tagant valgusega pirnid ainult h66guvad aga ei valgusta mitte s...tagi lugesin samas teemas olevat seletust et audidel pidigi juhtmetega n.... olema aga eei saanud h2sti aru kust salongist seda mass juhet kontrollima peab:(:(
2kki siiski keegi annaks n6u kust vaadata...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 11.11.05 08:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a100
:(olen siis sama moodi tuledega h2das aga mul kahjuks armatuuri tuled spidjomeetri tagant valgusega pirnid ainult h66guvad aga ei valgusta mitte s...tagi lugesin samas teemas olevat seletust et audidel pidigi juhtmetega n.... olema aga eei saanud h2sti aru kust salongist seda mass juhet kontrollima peab:(:(
2kki siiski keegi annaks n6u kust vaadata...

Armatuuri valgustuse jaoks on eraldi nupp olemas millest saab seda taustvalgust peale ja maha keerata, et seda ikka oled proovinud kruttida? igatahel mina kuulen esimest korda, et armatuuri tuled miski massi või teab mis krdi jama pärast hästi ei põle:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a100
huviline



Registreerunud 02.09.05
Asukoht: p2rnu tallinnamaantee
Kasutaja on eemal

Auto: 100 *sigar* 85 karpa, 55kw, 1.8,

postitati 11.11.05 12:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ranz
Tsitaat:
Algselt postitas: a100
:(olen siis sama moodi tuledega h2das aga mul kahjuks armatuuri tuled spidjomeetri tagant valgusega pirnid ainult h66guvad aga ei valgusta mitte s...tagi lugesin samas teemas olevat seletust et audidel pidigi juhtmetega n.... olema aga eei saanud h2sti aru kust salongist seda mass juhet kontrollima peab:(:(
2kki siiski keegi annaks n6u kust vaadata...

Armatuuri valgustuse jaoks on eraldi nupp olemas millest saab seda taustvalgust peale ja maha keerata, et seda ikka oled proovinud kruttida? igatahel mina kuulen esimest korda, et armatuuri tuled miski massi või teab mis krdi jama pärast hästi ei põle:o




mina sama moodi ei ole kuulnud aga olen juba lootuse kaotanud ek6ik kontaktid mis spidjoka plokki taga on paistavad ok aga tuled ikka ainult h66guvad...kus see nupp asub....tegelt ei ole erilist usku sellesse sest kuidas see lampi nagu paigast 2ra saab minna..??


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.6% - SQL: 65.4%]