Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varastati MP3 mängija (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1738)
Matjew
huviline



Registreerunud 20.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 2,4 D5

sad.gif postitati 31.10.05 07:50 Tsiteeri
Varastati MP3 mängija



Nädalavahetusel siis said vargad saagiks minu MP3 mängija.Blaupunkt MP34.
Auto oli terve nädalavahetuse maja ees ja kordagi ma sealt teda ei liigutanud. (Kristiine linnaosa) . Täna hommikul astusin nagu õige mees autosse, olles eelnevalt signa maha võtnud puldist. ja üllatus oli suur, kui avastasin, et makki polegi enam.
Asja juures on väga kummaline just see, et täna hommikul oli signa peal ja auto uksed lukus.Kuskil mingit lõhkumist ega kangutamisjälge ei ole. Kas kahtlustada auto müüjat ?
Et siis ka sõnum selline, kui kellegile pakutakse ülalpool mainitud makki, millel ülal paremas nurgas väike täke, teadke siis, et see võib vabalt olla minu oma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 01.11.05 11:33 Tsiteeri


kui nii puhtalt tehti siis kahtlustaks ka eelmist omanikku või isegi teadjat sõpra.
Huvi pärast võid ka seda proovida kas su autosse saab "iga võtmega" ja kui saadki kas signa reageerib üldse.

Omal oli näiteks autot ostes see juhi ukse andur katki ja teibitud aga lõugama hakkas tänu mahuandurile:cool:


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ulvar
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Ioniq 5

postitati 01.11.05 11:46 Tsiteeri


Originaalsigna?!


Ulvar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Matjew
huviline



Registreerunud 20.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Volvo V70 2,4 D5

postitati 01.11.05 12:19 Tsiteeri


originaalsigna + mingi muu signa kahh...
ja kuulda oli, et nädalavahetusel käidi minu tänavas sees nii mõnelgi. Mul läks õnneks, et klaasid terved. Võtmega uksi avada ei saa...lukud on kinni pandud.
Muidugi, variant, mis oleks suht absurd ....pisipõnn mul mängis toas võtmetega...ja eile proovisin...3. korruselt täitsa pult toimib suvalisest kohast toas.
Ehk siis ...põnn avas uksed....varas pani maki tuuri ....ja hiljem põnn pani uksed lukku. Muud loogilist seletust peale eelmise omaniku varianti ma ei oska välja mõelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 01.11.05 15:28 Tsiteeri


Minul läheb signa (mitte originaal) küll pärast häiret ise valve alla tagasi. Ei pea selleks ilmtingimata puldiga klõpsima...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Reix
huviline

Avatar


Registreerunud 20.07.03
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: riisikas ja hamburger

postitati 02.11.05 06:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: slk270
Minul läheb signa (mitte originaal) küll pärast häiret ise valve alla tagasi. Ei pea selleks ilmtingimata puldiga klõpsima...


Samas kui vahepeal on ust avatud, ei lähe signa enam tagasi.


kes audis naerab, naerab paremini - http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=2342
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
8413
huviline

Avatar


Registreerunud 09.04.05
Asukoht: kesk-eesti(ka põltsamaa)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi avant

postitati 02.11.05 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Matjew
...Muidugi, variant, mis oleks suht absurd ....pisipõnn mul mängis toas võtmetega...ja eile proovisin...3. korruselt täitsa pult toimib suvalisest kohast toas.
Ehk siis ...põnn avas uksed....varas pani maki tuuri ....ja hiljem põnn pani uksed lukku...

See oleks küll päris omapärane juhtum ja vääriks salvestamist


sain vist isegi auto korda ;-)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 35.7% - SQL: 64.3%]