Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Läinud paar ovaalseid hella tulesid tartust (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2426)
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 28.10.05 15:32 Tsiteeri
Läinud paar ovaalseid hella tulesid tartust



tervist kõigile. niisiis ööl vastu 28. oktoobrist tartus läksid jooksu ovaalsed hella kaugtuled. kellelegi pakutakse siis helistage 50 11 217.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 28.10.05 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bradley
tervist kõigile. niisiis ööl vastu 28. oktoobrist tartus läksid jooksu ovaalsed hella kaugtuled. kellelegi pakutakse siis helistage 50 11 217.

Kõigepealt kaastunne (omal juba 3 raksu erinevate kahjudega tehtud), kuid homme (laup.) turu päev, soovitan minna kaema. Võime ka koos minna:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 28.10.05 15:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: TiitR2
Tsitaat:
Algselt postitas: Bradley
tervist kõigile. niisiis ööl vastu 28. oktoobrist tartus läksid jooksu ovaalsed hella kaugtuled. kellelegi pakutakse siis helistage 50 11 217.

Kõigepealt kaastunne (omal juba 3 raksu erinevate kahjudega tehtud), kuid homme (laup.) turu päev, soovitan minna kaema. Võime ka koos minna:D


aga kuda sa jälle müüjale selgeks teed, et need on sinu tuled?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

mad.gif postitati 31.10.05 19:05 Tsiteeri
PS! Fotod tuledest ka välja!!



Tere jälle! olen nii andekas, et suutsin viimase nädalavahetuse turupäeva maha magada. see nädal lähen sinna kindlalt. leidsin yles ka masinast koos tuledega tehtud pildi ja panen nyyd ka välja. tundemärgid: ühel tulel on reflektori põhjas mingi punakas ollus kogunenud (rooste või jumal teab mis). Ja mis puutub müüjale tõestamisse, siis peab kõigepealt myyja tõestama, kust tema kauba sai (saateleheh jms. haa haaa, see jutt tuleb kaubandusseadusandlusest) :mad::mad:
http://www.hot.ee/auto5000/audi100hella%20tuled.jpg
tänan ka südamest inimesi kes siin juba mulle kaasa tundnud on :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 31.10.05 21:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Bradley
Tere jälle! olen nii andekas, et suutsin viimase nädalavahetuse turupäeva maha magada. see nädal lähen sinna kindlalt. leidsin yles ka masinast koos tuledega tehtud pildi ja panen nyyd ka välja. tundemärgid: ühel tulel on reflektori põhjas mingi punakas ollus kogunenud (rooste või jumal teab mis). Ja mis puutub müüjale tõestamisse, siis peab kõigepealt myyja tõestama, kust tema kauba sai (saateleheh jms. haa haaa, see jutt tuleb kaubandusseadusandlusest) :mad::mad:
http://www.hot.ee/auto5000/audi100hella%20tuled.jpg
tänan ka südamest inimesi kes siin juba mulle kaasa tundnud on :(

Paistab (küll uduselt), et tegu on Hella Comet FF seeriaga: http://www.hella.com/produktion/HellaPortal/WebSite/Internet_uk/HellaLtd/Products/Light/Halogen/Comet/Comet.jsp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 04.11.05 14:29 Tsiteeri
Varaste ohvriks langenud audi eelmine omanik



Tere And.. mina soovitaksin sul panna ajalehtedesse kuulutuse et ostad tulesid ja vaata siis mida pakutakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 04.11.05 14:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rohtsaar
Tere And.. mina soovitaksin sul panna ajalehtedesse kuulutuse et ostad tulesid ja vaata siis mida pakutakse.


Mina jälle arvan et pätt pole päris debiilik ka, et sellist asja läbi ei hampsa. Tegu nagunii mingi narkarijunniga kes kuskil maitea parklates või taksojuhtidele need tuled odavalt maha ärib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rohtsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,8 V6 autom

postitati 04.11.05 14:49 Tsiteeri


Täiesti võimalik aga kes teab proovima ju peab kõiki varjantte


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 06.11.05 12:34 Tsiteeri


tere tere, tänx soovituse eest proovida ju võib. kes pole yritanud see ei saa ka öelda et tulemust pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 20.11.05 16:24 Tsiteeri


krt. olen seal turul käind juba töllamas kyll, seal müüakse ainult mingeid kasutatud kumme ja mõttetut pahna nagu ziguli summutid ja vanad plekikäärid. tallinna kadakal müüakse ka huvitavamat teemat nagu minu ampluaa, ise sinna ei satu. minu tuled peaksid praeguseks juba kellelgi ees olema, nii et kui viitsite hoidke silmad lahti võibolla naabrimehe autole uued tuled ette tekkinud. tundemärkidest veel niipalju et nad peaksid eksisteerima ilma kateteta (neid vist eraldi ei müüda või kombineeritud mõne teise auto kyljest) ja minu teada on hella tuledel oma originaalkinnitused, siis kinnitused jäid minu auto külge siis peaks need tuled olema nüüd külge krutitud mingite aretuste abil. tjah. aga elu on ikkagi ilus edasi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 8.6% - SQL: 91.4%]