Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: kiirendusega jamm (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2088)
ambaal
huviline



Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro

postitati 09.07.03 19:12 Tsiteeri
kiirendusega jamm



tre! Küss selline, et auto on A6 2,6 v6 Quattro *95 ja ei õigusta end kiirenduses, nagu uimakana? Räägitakse, et quattrod ongi uimased, aga siis peaks vähemalt maanteel asi süstima nigu vihin, aga praeg on nii, et gaasi vajutades ei ole seljatoe tunnet absull.
Rihmad said õieti peale ja filtreid vahetatud ja asi läx nats paremax, aga 2he liitrine masin teeb julmalt sisse???
Räägitakse, et pritsung?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 10.07.03 08:20 Tsiteeri


Soovitan minna mingi teadjama venna juurde ja lase teha diagnostika asjale. Muide kas süüde on õige?


Tegelikult on küll nii jah, et 2,6-ne mootor suur mineja ei ole. Kuigi maanteel peaks tema eelis väiksemate vurride ees selgelt märgatav olema.


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 10.07.03 09:38 Tsiteeri


olen kuulnud sellist lugu et vanemate audide v6 mootorid pidid nõrgaks jääma jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ambaal
huviline



Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro

shocked.gif postitati 14.07.03 13:55 Tsiteeri


Süüte kohta ei oskagi öelda, pole veel teemavenna juurde jõudnud. Aga kui nii räägitakse neliveoliste puhul, siis võibolla ongi mõtetu pappi magatada olematu vurri jaoks. Olen ise ka kuulnd, et quattrod on võrrid ..:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 14.07.03 14:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ambaal
Süüte kohta ei oskagi öelda, pole veel teemavenna juurde jõudnud. Aga kui nii räägitakse neliveoliste puhul, siis võibolla ongi mõtetu pappi magatada olematu vurri jaoks. Olen ise ka kuulnd, et quattrod on võrrid ..:o


Q ja tavalise sama motoga autode kiirenduse vahe on kuni pool sek - nii et ei ole mingi võrr:mad::mad::mad:


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
oleeev
huviline

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x audi S4tq,VW passat2,8 syncro

postitati 14.07.03 18:26 Tsiteeri


2,8 q coupee EI OLE kindlasti võrrrrrrr:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 14.07.03 22:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ambaal
Süüte kohta ei oskagi öelda, pole veel teemavenna juurde jõudnud. Aga kui nii räägitakse neliveoliste puhul, siis võibolla ongi mõtetu pappi magatada olematu vurri jaoks. Olen ise ka kuulnd, et quattrod on võrrid ..:o


Mu vņrr tņmbab 200 pealt selja istmesse, ei kurda eriti...:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ambaal
huviline



Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro

postitati 20.07.03 16:39 Tsiteeri


2sotini ma pole jõud, aga teise käigu pealt 60..80 km/H küll selg juba täielikult istub toes..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 21.07.03 06:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ambaal
2sotini ma pole jõud, aga teise käigu pealt 60..80 km/H küll selg juba täielikult istub toes..


Kas said siis auto korda vä:)


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 21.07.03 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ambaal
2sotini ma pole jõud, aga teise käigu pealt 60..80 km/H küll selg juba täielikult istub toes..

200 TQ 1988 147 kW liikus mul 100...120 km/h 2,5-3,0 sekiga (3. käik). Polnud paha mööda sõita...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ambaal
huviline



Registreerunud 09.07.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 quattro

postitati 21.07.03 13:09 Tsiteeri


Ei tea, võibolla auto ongi korras. Pole teist samalaadset proovind, siis olex selge sott.
Ei viitsi pappi köhida, vea otsimine võib minna s maxxma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 07.08.03 23:08 Tsiteeri


Endal 2,3 b4 ja täpselt sama tunne. 2,3 peaks kindlasti paremine liikuma. Üks asi, mis võib asja pidurdada on bensupump, mul teeb see päris koledat häält juba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 08.08.03 07:32 Tsiteeri


Mul küll vana isend ja 2,2 tava mootor,aga ei anna iniseda et ei lähe.Kuskil 100 km/h ja 5 käik tõmbab väga hästi,möödumisel alla vahetada pole vajadust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
galen
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 2.6 V6, Škoda kahene aiatraktor

postitati 08.08.03 16:53 Tsiteeri


Oma 2.6 kah nagu selline uimane tundub endale. Kuigi reaalselt ilmselt ei ole. Vaadates/võrreldes kiirendust mõne lahjema autoga. Mugavad istmed ja käed roolil lihcalt ei taju minekut ... Eriti kui mõnda aega oled sõitnud, tekib harjumus:)

Lisaks tähelepanek et mootor ongi tiba uimane, kuni pedaali väga ei talla, selline hea ja rahulik. Kui aga gaasipedaali yle poole vajutad, juba kenasti põrandasse kinni, siis ärkab mootor ka ellu...

Seejuures, see rahulikult kulgemine on ka IMHO samaeduline või vähe äkilisem kui teised liiklejad. Mine võta kinni..

Ja proovitud kiirendus neljanda käiguga 80-140 on tegelt väääga mõnusalt ühtlane ja jõuline.. Kiiremini polegi veel kulgenud, ei tahaks EV aktsiaid osta :-)

EDIT: Kilowatte pole vist kunagi liiga PALJU :)

Pane keegi teine rooli, kes mõnuga tallab ja istu ise kõrval. vaata kas siis ka minek veel nii lahja tundub ?:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
päka
huviline



Registreerunud 17.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B8,5 A4 2,0TDI Q Avant & Q5 2,0 TFSI

postitati 08.08.03 18:33 Tsiteeri


Endal ka B4 2,6 avant liigub mis muhin ,eriti kui eelmine audi oli B3 55kw, aga kahjuk pole see 4wd nii et vihmaga on peris raske head minekut saada, kumm käib lihtsalt ringi.


Tasa sõuad kaugele jõuad
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 58.1% - SQL: 41.9%]