Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kaugtulede vilgutamine... (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2279)
conx
huviline



Registreerunud 27.01.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi'80 91 2.0 85kw

postitati 04.07.03 08:37 Tsiteeri
Kaugtulede vilgutamine...



Nimel ei funka see.
s.t ei saa vilgutada kaugtulesi kui tömmata hooba enda poole. Kas tal om eraldi kaitse, relee või lüliti õhtul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 04.07.03 10:35 Tsiteeri


kaugtuledel peaks olema isegi kaks eraldi kaitset kui ma õieti mäletan,samuti oli ka lähituledel kaks eraldi kaitset(st siis vasak ja parem tuli) releed pole seal vahel kohe kindlasti(kui seda pole sinna kkegi ise installeerinud)
Võta tester kätte ja hakka otsima kust vool ära kaob,ja kas lülitisse tuleb üldse peale.
On olnud juhuseid kus põleb maha hoopis pistik mis kinnitub kaitsmekarbi alla.
Kuid suure tõenäosusega panen panuse lülitile eriti kui kasutad ntx kaugtules 100W pirne


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
conx
huviline



Registreerunud 27.01.03
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi'80 91 2.0 85kw

postitati 04.07.03 11:05 Tsiteeri


Pirnid ikka tavalised ja kaugtuled põlevad ka, aga ei toimi lihtsalt see hetkeks sisselülimine...
Peab siis õhtul uurima hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tomm
huviline



Registreerunud 03.07.03
Asukoht: Tallinn - Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant

postitati 04.07.03 11:15 Tsiteeri


Minul mure vastupidine. Vilgutamine töötab, aga tulesid ei saa peale lülitada.
Arvatavasti on lüliti omadega otsas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 04.07.03 11:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja conx
Pirnid ikka tavalised ja kaugtuled põlevad ka, aga ei toimi lihtsalt see hetkeks sisselülimine...
Peab siis õhtul uurima hakkama...


Sry,ei lugenud teemat korralikult läbi alguses.Asi puudutab sul ikkagi roolisamba lülitit sel juhul.Vilgutamise jaoks on seal see üks õhuke painduv vaskklemm,mis aja jooksul kas paindub ära või lissalt põlevad kontaktid ära ja asi ei anna ühendust korralikult.Abi saad ainult lüliti lahti lammutiamisest(oli vist needitud) ja puhastamisest.Hiljem tuleb asi peenikeste kruvidega kokku tagasi panna.Sealt seest kukub muidugi välja hunnik vedrusid ja jubinaid nii et kui lõhkuma hakkad siis suur laud ja eeti ekspress abix.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 04.07.03 14:19 Tsiteeri


Omal sai just sama lammutamine ära tehtud... kuna ei olnud täistulesid ja vilgutamise ajal olid. Peale asja lahti võtmist juhtus tõesti see mis ka arvasin... lendas sealt kõiksugu vidinaid välja mida esialgu ei osanud nagu kuskile panna ka :P kuid natuke peamurdmist ja asi sai siiski kokku. Nüüd juhtmed külge ja proovima... ning mis ma näen... nüüd ainult täistuled ongi:D ja niimoodi ma siis timmisin seda seal pool õhtut ja veel järgmine hommik ka ja lõpptulemus oli see et kaotasin ise selle vilgutamise asendi lihtsalt ära sest aru ma ei saanudki kuda see asi siiski kokku panna nii et kõik töötaks. Aga no eriti seda vilgutamist vaja pole ka, nii et... savi... pea et on pooled ja on täied.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fireman
huviline



Registreerunud 23.07.03
Asukoht: rapla
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,8/-92

postitati 23.07.03 07:46 Tsiteeri


Tundub, et mingi tüüpviga.
Mul ka vigutamisel toimib aga sisselülitusel muffigi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kotkas
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.03
Asukoht: Tallinn, kalamaja
Kasutaja on eemal

Auto: paljuklapiline "nuhtlus", S6 4,2 ja Masha 3

postitati 01.08.03 00:57 Tsiteeri


mul sama jama. Vilgutamine ei toimi..
Tundub, et tõesti tüüpviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 01.08.03 21:22 Tsiteeri


Ma ei väsi ikka kordamast.Niikaua kuni pole tuledele releesid vahele pannud jäätegi oma tulelülititega jändama.Olen ise kolmel audil selle töö ära teinud ja kõik on aitähh öelnud juba selle tõttu,et isegi pimedas sõites on aru saada et tuled valgustavad teed lausa inimese kombel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 01.08.03 21:45 Tsiteeri


Hmm... see ju originaal asi mitte miski ise pandud... kas seal siis juba miskit releed ei ole?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 23.11.03 03:02 Tsiteeri


200 tuled tapavad selle osa ehk kiiremini - topeltkaugtuled ju annavadki suurema võimsusega pirnide mõõdu välja. Ilmselt on "konstruktorid" üritanud sellele mängida, et kaugtulede kasutamise osakaal on väike...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.4% - SQL: 48.6%]