Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Küsimus C4 kohta (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1903)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 04.09.05 11:06 Tsiteeri
Küsimus C4 kohta



Jäi silma kuulutus 92a C4 kus on reklaamitud allaklapitav tagaiste. Kas ja millistel versioonidel sellist lisa üldse olemas on? Pean ikka sedaani silmas. Müügiplatsil paari masinat vaadates tundus, et vist enamustel sellist võimalust pole? Ehk c4'ja omanikud kommenteerivad.
Tänud!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 04.09.05 11:29 Tsiteeri


Suht vähe levinud lisavarustus. Minu omal alla ei käi. C4 sedaan oli uuena ikka rohkem esindusauto, mitte kaubik. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.09.05 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Suht vähe levinud lisavarustus. Minu omal alla ei käi. C4 sedaan oli uuena ikka rohkem esindusauto, mitte kaubik. ;)

Selge. Siis saan aru, et mõnedel üksikutel siiski on see võimalus?!


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 05.09.05 09:09 Tsiteeri


Arvatavasti oli võimalik tellida lisa varustusena tehasest. Aga kas selle arvelt on bena paagi maht väiksem, ei oska öelda. Sama teema ka C3 sedaanidega - reeglina vist allaklapitavat tagaistet ei ole? Kuigi olen kunagi ühe sellisega sõitnud, millel sai istmeid alla klappida.
Aga - oma silm on kuningas, müügi kuulutustes on igasugu huvitavaid (loe: naljakaid) asju autodele külge poogitud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 05.09.05 10:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: andres
Arvatavasti oli võimalik tellida lisa varustusena tehasest. Aga kas selle arvelt on bena paagi maht väiksem, ei oska öelda. Sama teema ka C3 sedaanidega - reeglina vist allaklapitavat tagaistet ei ole? Kuigi olen kunagi ühe sellisega sõitnud, millel sai istmeid alla klappida.
Aga - oma silm on kuningas, müügi kuulutustes on igasugu huvitavaid (loe: naljakaid) asju autodele külge poogitud :D

Selles just asi ongi, et ühes müügikuulutuses reklaamitakse sellist asja, iseenesest minu jaoks väga hea lisa, mõtlesin, et ehk c4'del esineb seda tihemini kui c3'del. Samas ainult selle järgi masinat valida ei saa.
kuulutus ise on SIIN, ehk oskab keegi kommenteerida või on äkki keegi lausa vaatamas-katsumas käinud?


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 05.09.05 11:20 Tsiteeri


See seljatugi võib ju olla allaklapitav(arvatavasti avandi seljatoega asendatud)aga mis kasu sellest saab?Või on ka istme taga olev plekk eemaldatud?;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 05.09.05 20:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MEEMEES
See seljatugi võib ju olla allaklapitav(arvatavasti avandi seljatoega asendatud)aga mis kasu sellest saab?Või on ka istme taga olev plekk eemaldatud?;)

Nendel, mis tehasest allaklapitavate tagaistmetega tulid, pole seal istme taga mingit plekki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
minenohh
huviline



Registreerunud 22.02.11
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.13 19:47 Tsiteeri


Taaselustan vana teema. Äkki oskab mõni teadjam mees öelda, kas sedaan 100-le, mille istmed pole allaklapitavad, saab panna külge allaklapitavad tagaistmed? Või on konstruktsioon hoopis erinev?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 09.02.13 20:07 Tsiteeri


Istmed istmeteks, aga mis sa istme taguse plekiga teeks?


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
minenohh
huviline



Registreerunud 22.02.11
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.13 20:35 Tsiteeri


Mõtlesingi, et äkki on mingi valmidus olemas, et lisad vajalikud kronsteinid või mis iganes detailid ning lõikad pleki vahelt ära.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.7% - SQL: 62.3%]