Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S8 D4 (2013) parem padi (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 58)
aivarr
huviline



Registreerunud 17.04.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: c4 a6 (1997); mootor c5 2.8 142 kW (99)

postitati 22.06.26 12:50 Tsiteeri
S8 D4 (2013) parem padi



Tere!

Küsimus. Ega keegi juhuslikult ei tea, milline non-OEM kõrvalistuja poolne mootoripadi võiks sobida antud sõidukile? Sai tellitud Vaico 17115655, mis erinevate tootelehtese kirjelduse põhjal sobib S8, A8 6.0 jne mudelite. Küll aga pakendist selgus, et tal on 1 pistikupesa, aga sõidukis oleval 2 tükki.

Neid 2 pistikuga patju istub vist veel teistelgi mudelitel alla juttude põhjal.

Või annab seda Vaico oma ka istutada alla? Mille jaoks need 2 pistikut on, 4 silindri re˛iimi vastuvibratsiooni tekitamiseks?


Äkki keegi oskab juhuslikult rohkem infot selle kohta jagada, kes nende sõidukitega kokku puutunud?


Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 19.2% - SQL: 80.8%]