Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi a4 2003 autovõti jäi pagasnikusse (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1106)
errorikott
huviline



Registreerunud 21.06.23
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.23 10:37 Tsiteeri
Audi a4 2003 autovõti jäi pagasnikusse



Audi a4 2003 autovõti jäi pagasnikusse ning uksed kui ka pagasnik on lukus. Oskab keegi aidata kas saaksin mingit moodi pagasnikule ligi kui ma saaks näiteks uksed lahti või mingit teistmoodi kuidas avada minimaalse kahjuga seda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TEPO6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.17
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant Q 3.0TDI

postitati 21.06.23 11:07 Tsiteeri


Pädev mehaanik saab ukse lahti. Midagi lõhkuda pole vaja. Siis tavaliselt kesklukust unlock ja luuk lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
errorikott
huviline



Registreerunud 21.06.23
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.23 13:06 Tsiteeri


Siiamaani olen helistanud kuute kohta ja kõik öelnud, et topeltlukk peal ja vaja viia esindusse. Kuna auto on lähimast esindusest ikkagi 150km eemal siis selle jätaksin ma välja. Unlock nupuga mul lahti ei lähe pagasnik. Töötab miskipärast ainult võtmega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 21.06.23 15:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: errorikott
Siiamaani olen helistanud kuute kohta ja kõik öelnud, et topeltlukk peal ja vaja viia esindusse. Kuna auto on lähimast esindusest ikkagi 150km eemal siis selle jätaksin ma välja. Unlock nupuga mul lahti ei lähe pagasnik. Töötab miskipärast ainult võtmega.


Istmed klapitavad? Kui nii, siis löö üks esiukse klaas puruks (soovitatav enne üle teipida, siis ei ole terve salong kilde täis pärast) ja roni sisse, klapi istmed alla ja roni pagasnikusse. Miks just esiukse klaas - need on sedaanil ja universaalil samad ja neid on lihtsam vahetada, kui tagumist, kuna pöörab raamist välja kenasti. Kasutatud klaas ~20-25€ ja maksimum pool tundi nokitsemist, et vahetada.
Kui tundub liiga keeruline, siis kutsu mõni pädev lukuabi, kes muugib luku lahti ja teeb kasvõi selle järgi uue võtme.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.5% - SQL: 58.5%]