Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 B5 kütusepaagi vitsad (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 3067)
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.04.22 02:43 Tsiteeri
A4 B5 kütusepaagi vitsad



Pöördun siia foorumlaste poole et paagi kinnitused tuleb ära vahetada.
Nagu ikka pöördusin Forsi poole, sealt vastati seekord et neid osasid pole enam saada ning nemad sellest tööd ei teosta. Foorumi otsingus ei tulnud ka midagi välja.
Arvan siinsetest kasutajatest keegi varemgi sellise probleemiga maadelnud, mis teen nüüd?
Midagi pakutakse siin.
https://allcar.ee/kaup.php?m1=27&c1=13&c3=20184&m2=0&f1=-13&fa=0&fk=0&pos=1&tid=7764225
https://intercars24.ee/tooted/E18B8C-blic-kutusepaagi-kinnitus-1000-25-016010p&gru=A~7017000~1574

Aga kuidas need sinna kinnituvad? Kui 1 murdus kolmest ära ning arvatavasti teisetki kinnitused olematuks siis roostetanud. Ei ole vist lihtne vahetus, peab paagi maha võtma? vms?
Soovitage kes Tallinnas töö ette võtaks.
Autoks A4 B5 95.
Tänan!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 08.04.22 11:49 Tsiteeri


Esiveolisele saab Audi Esinduste kaudu Traditioni parempoolset paagivitsa 8D0201654T
quattrole saab esimest: 8D0201653G ja parempoolset 8D0201654Q


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 08.04.22 11:52 Tsiteeri


Hakkab ka teistel B5-tel sama jama kummitama. Mul 2020 alguses üks vitsa kinnitus väsis.

Oligi variant, kas võtta uued, võtta kasutatud või teha ise uued. Tegin ise uued.

Kiirremont oli teise pleki neetimine vitsa külge ja poldiga plekk see plekk kere külge tagasi. Kui see kestis vaid 2 kuud ja samal hetkel murdus ka teine vits.
Tookord lõin käega, kuna need vitsad kas üle mõistuse kallid või kasutatud kujul samamoodi läbi ussitanud.

Kuna materjali oli võtta, kasutasin 2mm mustast metallist latti (2x30mm latt vist oli?), väänasin õige kuju (vana vitsa järgi), otsa auk sisse ja poldiga samasse pesasse kinni. Jooksvalt auto all, ilma paaki kordagi küljest võtmata. Ennem külge panekut krunditud ja värvitud. Nüüdseks 2 aastat selja taga, ei näita mingeid väsimuse märke ja näeb siiani viisakas välja. Juhul kui kolmas murdub, eks tegeleb sellega jooksvalt.
Võiks olla vähe tummisem (3mm), kuid seda enam kodustes tingimustes, nö põlve otsas, ei vääna.

Tagant pääseb normaalselt ligi, kasvõi tungiga autot üles tõstes, kuid esiotsaga on häda, ei taha vahele mahtuda (sillatala vist jäi esiveolisel ette). Kuuskant M8 poltidega on kere küljes kinni.

Ja vitsad ei ole taolised sirged, vaid sujuva kaarega:
https://www.upload.ee/thumb/14032449/B5-vitsad.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.04.22 21:43 Tsiteeri


Tänan vastamast. Aga kuidas need poldid olid? Tulid keerates välja või...?
Ma pole vaadanud otseselt auto alla ju milline ära murdud kolmest (üks hakkas järgi lohisema), tean et aasta tagasi juba kõik olid sellises seisus et peaks igaksjuhuks nendega tegelema hakkama.
Mina neid vahetama ei hakka, tns kõikjal kaks nädalat järjekord, oleks vaja järgmise nädala lõpus asi korda saada, kasvõi ajutiselt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 08.04.22 22:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Esiveolisele saab Audi Esinduste kaudu Traditioni parempoolset paagivitsa 8D0201654T
quattrole saab esimest: 8D0201653G ja parempoolset 8D0201654Q

Esiveoline mul jah, palju võiks see üks kinnitus maksta. Nv tuli nüüd juba peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 09.04.22 06:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Esiveoline mul jah, palju võiks see üks kinnitus maksta. Nv tuli nüüd juba peale.


8D0201654T on see diagonaalne vits ja maksab 71eur koos Traditioni transp kuluga Audi Tallinnasse


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 10.04.22 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Esiveoline mul jah, palju võiks see üks kinnitus maksta. Nv tuli nüüd juba peale.


8D0201654T on see diagonaalne vits ja maksab 71eur koos Traditioni transp kuluga Audi Tallinnasse

Odav just pole tõesti. Oskad õelda et kui sammuuda Revalisse siis palju see tarneaeg võik olla?
Vist lähen esialgu seda teed et vahetan diagonaalse pikema oem vastu ära ning praeguse lühema mis ühest kinnitusest lahti murdunud võtan ära. Teist lühemat ei puutu. Oleks see mõeldav, paaki täitsa täis ei tangi peaks kannatama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
80quattro
klubiliige



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Mõisa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B9 Allroad quattro; Audi Q3; Audi 100 C3

postitati 11.04.22 07:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 80quattro
Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Esiveoline mul jah, palju võiks see üks kinnitus maksta. Nv tuli nüüd juba peale.


8D0201654T on see diagonaalne vits ja maksab 71eur koos Traditioni transp kuluga Audi Tallinnasse


Tarneaeg ca 2 nädalat


Toomas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Quattru
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.12.09
Asukoht: Hiiumaa - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 V6

postitati 18.04.22 11:49 Tsiteeri


Tegin päringu Revali kodulehel ning seni, juba üle nädala pole vastatud. Ma ei ole ise pidevalt Tallinnas et kohale minna, helistama enamka ei hakka. Juba varemalt sinna reaalselt letti minnes 90ndate vanale autole kas oem liistuklambreid, embleeme tellima krimpsutati nina. Ei ole jätnud head muljet see teenindus seal kui arvatavasti pole just mõni aasta vana mudel.

See selleks, Allcar tellitud komplekt jõudis minuni mõne päevaga (oligi viimane komplekt saadaval Eestis), kõige jämemad just polnud, nii 2-3mm paksusega. Aga ei olnud samas ka sirged vitsad ning teeninduses õeldi ka et sobisid suht valutult paika.
Vanad olid nii puded käte vahel sisuliselt pudenesid tükkideks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 18.04.22 13:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Quattru
Tegin päringu Revali kodulehel ning seni, juba üle nädala pole vastatud. Ma ei ole ise pidevalt Tallinnas et kohale minna, helistama enamka ei hakka. Juba varemalt sinna reaalselt letti minnes 90ndate vanale autole kas oem liistuklambreid, embleeme tellima krimpsutati nina. Ei ole jätnud head muljet see teenindus seal kui arvatavasti pole just mõni aasta vana mudel.


Ma ei tea... Niipalju, kui ma olen mingeid asju B6-le või B7-le tellimas/ostmas käinud (kaasa arvates Traditionist tellitud asjad), pole küll kunagi suhtumine soovida jätnud, Argo ja Priit alati olnud meeldivalt positiivsed ja abivalmis. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.0% - SQL: 35.0%]