Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Pagasiluugi juhe katki - palju uus maksab?? (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 1984)
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 21.08.05 15:52 Tsiteeri
Pagasiluugi juhe katki - palju uus maksab??



Lõpuks andis otsad pagasiluugi vasakul küljes oleval juhe, mis ühendab tagurdamise tulesid(valged), pagasi tuld ja numbritulesid ja mida veel ei teagi, 8 juhet seal sees igatahes on. Küsimus: on keegi seda juba vahetanud ja kust sai see ostetud ja KUI PALJU MAKSIS?? Olen seda mitu korda jätkanud, aga vatti saab see koht palju ja enam lihtsalt ei anna jätkata:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 21.08.05 16:33 Tsiteeri


Ahjaa, autoks siis 95.a. B4 sedaan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 21.08.05 17:14 Tsiteeri


8A1971726A JUHTMETE KOMPLEKT tagaluuk 2311.738 EEK


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
geenius
huviline



Registreerunud 17.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 2.0 95.a.

postitati 21.08.05 18:04 Tsiteeri


Mul kood sama, aga lõpus on D täht. Kas see võib ka hinda mõjutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 21.08.05 22:21 Tsiteeri


Hind on sama.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
art
huviline

Avatar


Registreerunud 29.01.05
Asukoht: Jarvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.9TDI oli 80 1.8S,Honda CBR1100XX Bläku.

postitati 21.08.05 22:56 Tsiteeri


Tee se soolikas ise vähemalt ma endal küll tegin,midagi keerulist ,vajad pehmed juhed seda saad romulast tasuta !
JA panin oma pistiku algusse (ziguli),kui midagi juhtub saab kohe ära vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
must1.9tdb4audi
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.05
Asukoht: tallinna lähedal
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 2.5tdi Q

postitati 26.09.05 05:38 Tsiteeri


mul naabrimehel oli sama häda tal ka 1994 aasta audi b4 2.0 ja no romulates eriti audsi pole siis koge matta treffasime romulas yhte audit ja sealt kyljest saime juhtmed kuna luuk oli väga kõver siis pidime me heebli ja kngiga selle juhtme välja sikutama ja hinnax kujunes 250.-


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelisl
huviline

Avatar


Registreerunud 11.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 2.6 V6

postitati 26.09.05 07:12 Tsiteeri


Ise tõin Tevalost elastse juhtme jupi ja natuke tinutamist ja oligi olemas :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.05 07:30 Tsiteeri


Omal hetkel sama mure ja ajanappuse tõttu on ajutise lahendusena veetud ainult numbrituledele kaabel.
Juba viga parandanud vendade käest tahaks teada seda, et kuidas suutsite uued kaablid olemasolevasse rüüsse suruda? minul see igatahel ei õnnestunud ja ainus lahendus tundub olevat see, et tuleb miski uus rüü sinna panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 26.09.05 07:34 Tsiteeri


uus rüüs abiks, vana läheb mahakandmisele..

tõmba see kabla nende otsade seest välja ja siis pärast paned uue sisse. paned vajaliku arvu juhtmeid kimpu ja siis tavaline termotöös peale, kuumaga kokku, vanadest otsatükkidest läbi ja valmis ta ongi. otstesse soovitan ka pistikud panna kuna ka see pole igavene ja tinutamine siinkohal ebamugav ja mõttetu.

mul on nüüd mõned aastad kestnud aga mingi juba jupsib seal.. luugianduri juhe vist


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.05 07:38 Tsiteeri


Ka ise mõtlesin korra termosüü peale... eks peab vist seda teed ikka minema jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.09.05 07:41 Tsiteeri


Juhtmete jootmisega on veel see probleem, et reeglina läheb sellises liikuvas kohas juhe kohe varsti jootekoha kõrvalt katki. St, et joota tuleks sellisest kohast kus juhe ei liigu (pikemad juhtmejupid siis vahele) või üldse mitte joota. Juhtmepunti sellises kohas vahetada pole erilist mõtet, eriti veel kasutatud juhtmete vastu.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.05 07:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Juhtmete jootmisega on veel see probleem, et reeglina läheb sellises liikuvas kohas juhe kohe varsti jootekoha kõrvalt katki. St, et joota tuleks sellisest kohast kus juhe ei liigu (pikemad juhtmejupid siis vahele) või üldse mitte joota.

Nu seal muudmoodi seda asja eriti ei teegi kui paned otsast lõpuni uued kaablid, mitte ei paika kuskilt keskkohast.
Tsitaat:
Juhtmepunti sellises kohas vahetada pole erilist mõtet, eriti veel kasutatud juhtmete vastu.

Mismõttes siis??? mida siis tegema peaks? lihtsalt katki asja jätma:o ikka tuleb ju välja vahetada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.09.05 07:57 Tsiteeri


Oma masinatel (vähemalt kolmel) olen juhtmetele jupid vahele siirdanud. Sellised parajalt pikad, et annaks korralikult liikuma. Ei kujuta nagu eriti ette mismoodi seal neid täies pikkuses vahetada (võibolla b4'jal on siis tõesti kuidagi omamoodi need), see ju suht mõttetu töö. Kasutatud juhtmetel on see jätkukoht nagunii vähemal või rohkemal määral kannatada saanud.
Maitse asi muidugi, kes tahab paar tonni sellisele asjale kulutada kes mitte, tulemus on ju sama.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.05 08:01 Tsiteeri


Nu B4jal tuleb ta tagumise tule tagant pistikust jookseb ülesse nurka, sealt hakkab pihta ühes tükis olev rüü koos otsatükkidega mis läbi pleki lähevad, sealt jookseb kaabel koos rüüga mööda üht luugi liigendit ja siis mööda teist liigendit ja siseneb uuesti luugi sisse (kahe liigendi vahel see murdekoht ongi). Kasutatud kaabli vastu ei vahetaks ka mina seda... täpselt seesama koht on varsti uuesti katki. Ise plaanin pistiku juurest kuni ülesse välja panna uued kaablid mis pärit miski teise auto pealt (olid mööda põhja jooksvad miskid kaablid) et neil murdekohti sees pole ja asi peaks ilusti vastu pidama. Ainus asi oligi see, et kuidas uus rüü teha/panna, esialgu isegi proovisin vanasse uut kaablit sisse ajada :P täiesti mõttetu töö... 7et kaablit sinna sisse enam ei aja, liialt tihedalt nad seal koos.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 26.09.05 08:42 Tsiteeri


Kui vähegi võimalik siis tuleks igasugusest juhtmerüüsist sellises kohas loobuda, või peaks rüüs olema võimalikult jäme, veniv ja pehme. Mida tihedamalt ja jäigema ümbrise sees need juhtmed on seda rutem nad katki lähevad. Kõige parem oleks üldse lahtiselt eraldi juhtmed väikse kaarega rippu jätta, kuid see pole jälle eriti esteetiline.:D
Iva on selles, et see juhtme liikuv osa peaks olema võimalikult pikk ja juhtme kinnitused teineteisest võimalikult kaugel.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.05 08:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinand
Kui vähegi võimalik siis tuleks igasugusest juhtmerüüsist sellises kohas loobuda, või peaks rüüs olema võimalikult jäme, veniv ja pehme. Mida tihedamalt ja jäigema ümbrise sees need juhtmed on seda rutem nad katki lähevad. Kõige parem oleks üldse lahtiselt eraldi juhtmed väikse kaarega rippu jätta, kuid see pole jälle eriti esteetiline.:D
Iva on selles, et see juhtme liikuv osa peaks olema võimalikult pikk ja juhtme kinnitused teineteisest võimalikult kaugel.

No pehme peab olema ta nagunii jah, seda muidugi. Liikuv osab peab olema täpselt nii pikk, et lahtise luugiga oleks juhtmed pingevabad, kinni panekul lähevad nad üksteisele lähemale ja miskit venitus effekti seal ei teki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.1% - SQL: 61.9%]