Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C6 3.0TDI 165kw AKU/GENEKAS? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2458)
mernis
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.18
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T 110kw , A6 C6 3.0TDI 165kw QUATTRO

postitati 16.11.20 17:10 Tsiteeri
Audi A6 C6 3.0TDI 165kw AKU/GENEKAS?



Tere,

Mureks selline asi ,et hommikul tööle sõites hakkas põlema aku punane tuli. Sain tööle kohale aga enam töölt koju ei saanud. Auto ei läinud käima. Sai täkuga akut laetud aga ei midagi. Pigem viitab see geneka probleemile ? Kas keegi tegeleb Harjumaal geneka remondiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 16.11.20 19:10 Tsiteeri


Jep, genekas läks.

Seega kas remont või uus.

Peab uurima, milline seal täpsemalt peal on, aga laias laastus saab uue 180A geneka 100 euriga kätte. Uue vahetus on kuskil 120 euri.

Löö sisse generaator + Tallinn/Hajumaa ja vali. Remondi osas julgen soovitada mehi Järve keskuse lähedal, Info-Auto taga. Aleklena OÜ.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mernis
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.18
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T 110kw , A6 C6 3.0TDI 165kw QUATTRO

postitati 17.11.20 09:12 Tsiteeri


Tänud vastuse eest. Palju umbkaudselt geneka remont võiks minna? Ja kui aku täis laadida ss kas u 15km koju kannataks sõita?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Elxx
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.04.12
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2.7TDi 140kw S-Line Quattro

postitati 17.11.20 09:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mernis
Tänud vastuse eest. Palju umbkaudselt geneka remont võiks minna? Ja kui aku täis laadida ss kas u 15km koju kannataks sõita?


Kui akul vähegi elu sees on siis saab ikka, ma sõitsin 10a vana originaalakuga ca 1h ringi enne kui ära suri;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 17.11.20 11:34 Tsiteeri


Ei tea.
Minu C6 3.0tdi 171kw, panin maja ees käima, väljas praegune ilm (selle aasta alguses siis) temperatuuri osas (+2 vms), eks lülitas ka kütted-webasto järgi, startisin 1 minuti jooksul pärast käivitust, akunäidik näitas 100%, ma sain sõita 700 meetrit ja kaput. Sai treiler järgi kutsutud siis.

Olen ka R4 1.8T A4ga sarnaselt teele jäänud geneka pärast. Tarbimine null, parktuled vaid põlemas, väljas oli tookord 15 kraadi sooja, sain umbes 6 km sõita, kui linnas liikluses ära suri (olin just geneka venna juurde sõitmas, sihtpunktist jäi umbes 2km puudu). Tookord oli tegemist Tartuga ja genekas läks remonti. Kahjuks hinda ma ei mäleta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.11.20 13:53 Tsiteeri


Mis tähendab " täkuga sai akut laetud"? Keegi üldse on mõõtnud seal reaalselt midagi? Aku mahtuvust, laadimispinget, 61 vead? Kui aku utiil, ei kannata üldse kuhugi sõita, lisaks võid alapingega nii mõndagi totaalselt tuksi keerata. See pole mosse.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
andrec
huviline



Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo

postitati 17.11.20 14:25 Tsiteeri


Geneka hind nende juhtplokkidega võrreldes on kommiraha jah, mida on võimalik täkujuhtmete vale kasutamisega ära rikkuda. :D


12,72@178,14km/h @S4 // 241km/h @ S4 OMC
http://differ.ee https://www.youtube.com/andresleever
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mernis
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.18
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T 110kw , A6 C6 3.0TDI 165kw QUATTRO

postitati 19.11.20 09:11 Tsiteeri


Ei ole jõudnud midagi mõõta veel aga auto sain tööle ka paar päeva on töödanud ilusti. Aga ei tea kauaks. Sõber viskas arvuti jõrgi tegi scani, mingid elektrivead tulid, et ei saand piisavalt voolu jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mernis
huviline

Avatar


Registreerunud 28.07.18
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B5 1.8T 110kw , A6 C6 3.0TDI 165kw QUATTRO

postitati 13.01.21 16:45 Tsiteeri


Pole kuhugi remonti jõudnud ja plaanis mingi aeg ise see geneka vahetus ära teha aga nüüd selline tunne ,et aku ka kottis. Vahepeal kotti viskand jälle siis täkku andnud. Mingi nädal saab sõita ss jälle kottis. Laadisin siin mingi aeg 3 tundi akut ss sai 2 nädalat sõita kuni jälle aku tule viskas põlema ja kotti tõmbas. Nüüd seisis mingi 3 nädalat . Laadisin aku täitsa täis. Panin käima. Näitas kohe aku tuld siis kadus korra ära. Sõitsin 100m ja tõmbas kotti. 3 korda pidi täkku andma ,et maja ette tagasi saaks. Nüüd ei sõida üldse enam. Tundub vist ,et mõlemad genekas ja aku läbi või?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Soyer
huviline



Registreerunud 14.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.21 18:21 Tsiteeri


Ma prooviks veel jebida paar nädalat nii et laeks aku täis ja prooviks sõita. Äkki sureb kuskil suvalises kohas maha. Elu oleks huvitav. Remonti ma teda viima ei hakkaks. Äkki saab raibe korda ka veel. Tundub loogiline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 13.01.21 18:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mernis
Pole kuhugi remonti jõudnud ja plaanis mingi aeg ise see geneka vahetus ära teha aga nüüd selline tunne ,et aku ka kottis. Vahepeal kotti viskand jälle siis täkku andnud. Mingi nädal saab sõita ss jälle kottis. Laadisin siin mingi aeg 3 tundi akut ss sai 2 nädalat sõita kuni jälle aku tule viskas põlema ja kotti tõmbas. Nüüd seisis mingi 3 nädalat . Laadisin aku täitsa täis. Panin käima. Näitas kohe aku tuld siis kadus korra ära. Sõitsin 100m ja tõmbas kotti. 3 korda pidi täkku andma ,et maja ette tagasi saaks. Nüüd ei sõida üldse enam. Tundub vist ,et mõlemad genekas ja aku läbi või?


Mulle tundub, et parem tegelege koos oma arvutiviskajast sõbraga sellega mida oskate. Ja jätke see vaene auto rahule, täkutage vahepeal midagi muud, kuni keegi probleemi selgeks teeb ja edasise juhtniidi annab.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 13.01.21 18:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Soyer
Ma prooviks veel jebida paar nädalat nii et laeks aku täis ja prooviks sõita. Äkki sureb kuskil suvalises kohas maha. Elu oleks huvitav. Remonti ma teda viima ei hakkaks. Äkki saab raibe korda ka veel. Tundub loogiline.



Jummala hea soovitus;), miski kunde mul tegi midagi sarnast, sõitma saamise eelarve ~800 raha.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.4% - SQL: 33.6%]