Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 C7 valimine (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2421)
RKK
huviline



Registreerunud 19.08.20
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 18:42 Tsiteeri
A6 C7 valimine



Tere

Uus foorumis ning uus ka Audide maailmas. Plaan on Vw jätta ja siirduda Audide peale. Tahaks soetada A6C7-t ning iga talv ma vannun endale, et nelikveolist. Seega vaatasin 180 kW mudeleid ning etteantud hinnapiiril on mõni saadaval. Veokonks ning universaal kere on "must have" ning see kitsendab ringi veelgi.
Kas kuni 13k eest on üldse mõtet vaadata C7t või on nad kõik parajad loteriid. Ketiprobleeme olen kuulnud ning S-tronic kast pidi ka õrn olema hooldamata jätmise puhul. Kuidas ennast ette valmistada autot vaatama minnes? VCDS on olemas ning persetunnetus on pigem hea.
Samas on hetkel saadaval ka 2.0 TDI manuaal kastiga. See masin on nüüd küll täiesti teine loom nõrgema mootori, neliku puudumise ning kasti suhtes.Korra isegi mõtlesin selle peale kuid ootaks teist arvamust. Ning samas nelikut ikkagi tahaks.

Alguse õhin on muutunud parajaks peavaluks poolnaljaga öeldes sest siiamaani olen ostnud manuaale ja kuni kaheseid saksa diisleid.
Kas auto kõrval olles ning testides on võimalik mingeid probleeme välistada? Võin panna ka linke milliseid vaadanud olen kui soovite.

Panen mõned lingid, et huvitavam seda teemat vaadata oleks.
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/279/auto_php-id=2874279-www_auto24_ee.html
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/900/auto_php-id=3404900-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rain573
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.09.05
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi b4 Competition V8, Fiat Punto GT, W211, CLS Shoting Brake

postitati 19.08.20 22:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKK
Tere

Uus foorumis ning uus ka Audide maailmas. Plaan on Vw jätta ja siirduda Audide peale. Tahaks soetada A6C7-t ning iga talv ma vannun endale, et nelikveolist. Seega vaatasin 180 kW mudeleid ning etteantud hinnapiiril on mõni saadaval. Veokonks ning universaal kere on "must have" ning see kitsendab ringi veelgi.
Kas kuni 13k eest on üldse mõtet vaadata C7t või on nad kõik parajad loteriid. Ketiprobleeme olen kuulnud ning S-tronic kast pidi ka õrn olema hooldamata jätmise puhul. Kuidas ennast ette valmistada autot vaatama minnes? VCDS on olemas ning persetunnetus on pigem hea.
Samas on hetkel saadaval ka 2.0 TDI manuaal kastiga. See masin on nüüd küll täiesti teine loom nõrgema mootori, neliku puudumise ning kasti suhtes.Korra isegi mõtlesin selle peale kuid ootaks teist arvamust. Ning samas nelikut ikkagi tahaks.

Alguse õhin on muutunud parajaks peavaluks poolnaljaga öeldes sest siiamaani olen ostnud manuaale ja kuni kaheseid saksa diisleid.
Kas auto kõrval olles ning testides on võimalik mingeid probleeme välistada? Võin panna ka linke milliseid vaadanud olen kui soovite.

Panen mõned lingid, et huvitavam seda teemat vaadata oleks.
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/279/auto_php-id=2874279-www_auto24_ee.html
https://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/900/auto_php-id=3404900-www_auto24_ee.html

Neil on probleeme palju. Eriti just 180kw ja algusaasta omad. Kett, vahekarteri leke, kast jne. Kastis ka erinevad probleemid ja erinevad lahendused. Võib tunduda äge ja ilus auto aga ülalpidamiskulud on ülearu kallid.


VAG Online kodeerimine, component protection, immo, SVM, diagnostika, elektritööd, lisaseadmete paigaldus, dpf-egr- dtc jne delete, chip. Kliima kontroll, täitmine, remont...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.08.20 05:01 Tsiteeri


Nende puhul persetunnetusest ja hüppenöörist ei piisa, on vaja palju kogemust ja tüüpvigade tundmist. Sellest siin löputult jahutud, kui soovi, aitame.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RKK
huviline



Registreerunud 19.08.20
Kasutaja on eemal


postitati 21.08.20 21:23 Tsiteeri


Jann, sul on õigus kuid mida täpsemalt siis tähele panna kui kaabliga vaadates häireid ei ole ning kõrv ka midagi kahtlast ei kuule. Äkki võtame Pm-is ühendust ning saaksime ühest konkreetsest autost lähemalt rääkida?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 22.08.20 12:45 Tsiteeri


Autot reaalselt uurimata-nägemata ei saa mitte midagi öelda. Olen palju inimesi (ka siit klubist) päästnud ämbrisse astumast, kuigi nad on ennem käinud autot vaatamas ja kõik oleks nagu hästi. Telefon on profiilis olemas, kui huvi, lepime kokku midagi.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 53.8% - SQL: 46.2%]