Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 3.0TDI 171kw mootori tiksumine (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1160)
Marekojamae
huviline



Registreerunud 21.07.19
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 08:29 Tsiteeri
Audi A6 3.0TDI 171kw mootori tiksumine






Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kresetnjak
huviline



Registreerunud 11.01.18
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 C7 4.0 V8 396kw

postitati 19.08.20 08:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Marekojamae
Tere

Märkasin kruiisides sellist asja, et mootor hakkas tiksuma. Kohal seistes esineb seda natukene, kuid kui sujuvamast natuke kiiremini kiirendada, hakkab mootorist tiksumise häält tulema, mida kiiremaks lähed, seda kiiremini ja kõvemini hakkab tiksuma. Autode ja hoonete kõrvalt mööda sõites on seda eriti hästi kuulda. Tegemist on Audi A6 2006 3.0TDI 171kw isendiga.(chipitud) Kodutööd tehes olen lugenud välja kuskil õlivahetusest midagi, kuid kahjuks ei usu, et see variant päästab olukorda. Targemad ja kogenumad ehk oskavad öelda, mis variandid võiksid olla? Mis kõige hullem ja kallim nendest? Minek on autol raju ja pole midagi kuskile ära kadunud. Auto minu kasutuses olnud kõigest 4 päeva. Järgmine õlivahetus 5k pärast ja hetkel sees Mobil 5w30 ESP emission system protective.


Kui kruiisid kas siis aknad kinni salongi ka kuulda või ei? Mul oli suht samamoodi tiksumine kuulda kui lahtise aknaga sõitsin majadest mööda jne. Ning kohapeal seistes kah. Lõpuks hakkas ka vingu haisu sisse ajama kohapeal ja olid pihusti seibid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Marekojamae
huviline



Registreerunud 21.07.19
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.20 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kresetnjak
Tsitaat:
Algselt postitas: Marekojamae
Tere

Märkasin kruiisides sellist asja, et mootor hakkas tiksuma. Kohal seistes esineb seda natukene, kuid kui sujuvamast natuke kiiremini kiirendada, hakkab mootorist tiksumise häält tulema, mida kiiremaks lähed, seda kiiremini ja kõvemini hakkab tiksuma. Autode ja hoonete kõrvalt mööda sõites on seda eriti hästi kuulda. Tegemist on Audi A6 2006 3.0TDI 171kw isendiga.(chipitud) Kodutööd tehes olen lugenud välja kuskil õlivahetusest midagi, kuid kahjuks ei usu, et see variant päästab olukorda. Targemad ja kogenumad ehk oskavad öelda, mis variandid võiksid olla? Mis kõige hullem ja kallim nendest? Minek on autol raju ja pole midagi kuskile ära kadunud. Auto minu kasutuses olnud kõigest 4 päeva. Järgmine õlivahetus 5k pärast ja hetkel sees Mobil 5w30 ESP emission system protective.


Kui kruiisid kas siis aknad kinni salongi ka kuulda või ei? Mul oli suht samamoodi tiksumine kuulda kui lahtise aknaga sõitsin majadest mööda jne. Ning kohapeal seistes kah. Lõpuks hakkas ka vingu haisu sisse ajama kohapeal ja olid pihusti seibid.


Salongi pole eriti kuulda olnud, kuna muusika mängib üle. Kuid aknad lahti kiirendades ja koha peal seistes kuuleb jep


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vibez
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.17
Asukoht: Tallinn/Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7.5

postitati 19.08.20 16:48 Tsiteeri


Hakkas ka omal kõrvu selline kõvem tiks vahest, kui kiirendada vaikselt 50’ni... kuigi seibid on vahetatud.


Tsitaat:
Algselt postitas: Marekojamae
Tere

Märkasin kruiisides sellist asja, et mootor hakkas tiksuma.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.9% - SQL: 48.1%]