Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 A6 2,8 128kw Quattro käigukasti vahetus (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1568)
m2kuu
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C4 avant 2.8 quattro atm

postitati 12.01.20 15:36 Tsiteeri
C4 A6 2,8 128kw Quattro käigukasti vahetus



Hetkel nimetatud auto on automaat käigukastiga, oleks soov manuaaliks teha. Mis mul selleks vaja vahetada oleks ja võib pakkuda, et saaks ära vahetada. Ise olen selline natuke võhik tehnika poolest aga käed otsas ja huvi olemas, et see ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 12.01.20 16:36 Tsiteeri


Siinkohal tahaks jälle tsiteerida klassikat "Mehed ei nuta" filmist: Andke mulle kirvest, seltsimehed....
Aga noh, tehnikakaugel inimesel on ju loomulikult tõstuk, aeg, doonorauto ja oskused tulevad ise. Alustaks ees-taga ülekandearvudest, vihjeks 35/9, 37/9 ja 41/9.
Vaja on veel palju nipsasju, poolteljed ees, pedaalid, sidur koos vajalikuga, kangiosa, mootori ja kastiaju lahutus jne. Kahju on entusiasmi tappa, aga vahest on see maapealetoov. Huvitav, et selliseid teemasid ikka veel tekib, uskumatu.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 12.01.20 17:20 Tsiteeri


Tekib. :D:D:D
Mis neil peas toimub, on raske öelda.

.......

Samas, teistpidi võttes....ära iial ütle iial.
Mina näiteks hakkasin u. aastat viis tagasi lambist kokkama. Igavusest, huvist ...ja ka näljast. :P

Täna pole probleemiks krõbekana magushapus kastmes valmis visata. (tuleb parem, kui hiina restos)
Sealiha prantsuse moodi või kanatortilla on ammu juba kiirtoit. Kokk ma ei ole, aga enamuse petab ära.

Aga noh, ma olen ka enamus kokandusblogisid külastanud ja juutuubis Oliveri, Ramsay, John Zhangi jne kuni Priit Kuuseni välja videod läbi kah vaadanud.
Nö. iseseisva tööna.

Siin ma seda töösoovi ei näe.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 12.01.20 19:25 Tsiteeri


Olen veidi hämmingus, et C4 taolisi asju käsitletakse-küsitakse, liiati veel selliseid, mis oma olemuselt peaksid rohkem maksma, kui auto ise. Mis on asja point? Aga eks see ole igaühe vaba valik.
Tore taas see, et C4-st üldse veel juttu tehakse:o:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sigaelmar
huviline



Registreerunud 25.08.07
Kasutaja on eemal


postitati 13.01.20 06:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: m2kuu
Hetkel nimetatud auto on automaat käigukastiga, oleks soov manuaaliks teha. Mis mul selleks vaja vahetada oleks ja võib pakkuda, et saaks ära vahetada. Ise olen selline natuke võhik tehnika poolest aga käed otsas ja huvi olemas, et see ära teha.


Kõige lihtsam ja võibolla ka odavam variant - ostad manuaalkastiga doonori ja hakkad asju ringi tõstma. Töö käigus näed mida vaja läheb ja need asjad saad doonori küljest kohe võtta mitte ei pea otsima hakkama varuosade müüjate käest. Ja kui siis veel on huvi suurem osa raha tagasi saada siis lapid automaadi doonori peale ja müüd doonori sõitvana maha ise samal ajal mõistma hakates miks räägitakse, et mõttekam on teine auto osta kui sellist käigukasti vahetust teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rix
klubiliige

Avatar


Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal

Auto: B6 Quattro

postitati 13.01.20 06:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar
Kõige lihtsam ja võibolla ka odavam variant - ostad manuaalkastiga doonori ja hakkad asju ringi tõstma. Töö käigus näed mida vaja läheb ja need asjad saad doonori küljest kohe võtta mitte ei pea otsima hakkama varuosade müüjate käest. Ja kui siis veel on huvi suurem osa raha tagasi saada siis lapid automaadi doonori peale ja müüd doonori sõitvana maha ise samal ajal mõistma hakates miks räägitakse, et mõttekam on teine auto osta kui sellist käigukasti vahetust teha.

Ma ei tea küll, kas ja kui palju erinevusi/muudatusi C4 A6-el läbi aastate tehti, aga ka sama mootoriga doonorauto puhul võib tulla ette, et tuleb minna mõnda juppi mujalt otsima, sest pistikud ei sobi / mingi signaal on erinev või veovõllid ei sobi, sest rattalaagri mõõte on muudetud läbi aastate.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ralf
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.12.07
Asukoht: harjumaa,saue
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant q 3.0tdi,c4 avant 2.5tdi

postitati 13.01.20 06:38 Tsiteeri


Et viisakalt teha,tuleb kardaanitunnelist ära vahetada detail,kuhu kinnitub käigukang/valits.A6 2,8 aut ja 2,5 tdi esimesed veovõllid olid kûll üksühele vahetatavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 13.01.20 20:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sigaelmar

Kõige lihtsam ja võibolla ka odavam variant - ostad manuaalkastiga doonori ja hakkad asju ringi tõstma. Töö käigus näed mida vaja läheb ja need asjad saad doonori küljest kohe võtta mitte ei pea otsima hakkama varuosade müüjate käest. Ja kui siis veel on huvi suurem osa raha tagasi saada siis lapid automaadi doonori peale ja müüd doonori sõitvana maha ise samal ajal mõistma hakates miks räägitakse, et mõttekam on teine auto osta kui sellist käigukasti vahetust teha.


Kaks varianti, kas sul, sigaelmar, nüüd on tõesti üliandekalt tappev huumorimeel või sul lihtsalt juhtus....aga mina igaljuhul kukkusin diivanilt maha ja kõht on naerust valus...:D:D:D
Aasta parim kild kohe alguses.

..........

Vahel tõesti tundub, et kui ma pisut oma enamusest vabast ajast, mis tegelikult kulub peamiselt kassivideote vaatamise peale, näpistan ka audifoorumisse kiikamiseks, siis see aeg pole tegelikult raisku läinud...

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 65.8% - SQL: 34.2%]