Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: DVD-d ei saa mängijast kätte (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1905)
E3RIK
huviline

Avatar


Registreerunud 24.07.19
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A5 S-line

postitati 17.09.19 19:59 Tsiteeri
DVD-d ei saa mängijast kätte



Tere

Vajaks natuke abi.
Mitte väga ammu tellisin omale Audi A5 2012 (MMI-ga). Kusagilt käis läbi info, et autol on ka DVD lugemise võimekus. Panin plaadi mängijasse ja saigi filmi vaadata. Kui sain oma uudishimu rahuldatud, tahtsin plaadi mängijast välja võtta, aga see ebaõnnestus.
Nimelt kui vajutada sellele nupule mis peaks plaadi välja laskma, siis midagi ei juhtu. Olen internetist proovinud leida lahendusi, aga seni pole midagi kasulikku leidnud. Korduvalt käib läbi Navi DVD kättesaamise probleem. Et kui auto omale kaugemalt tellitakse, siis müüja paneb selle lugeja lukku, et transpordi ajal keegi pahatahtlik plaati välja ei võtaks. Kas see võib olla kuidagi sellega seotud? Kas Navi DVD käib ka siis samast kohast lugejasse, mitte kusagilt pakiruumist? Mõtteid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 17.09.19 20:16 Tsiteeri


Niipalju, kui mina aru olen saanud, siis kui lugeja on lukus, siis on see lukus, ehk ei saa ka plaati sisestada? Minu omal oli lukus ja kaabliga sai kenasti lukust lahti, aga kas ka sul just selle viga on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 17.09.19 20:56 Tsiteeri


Kui lukus, siis ilmselt saab arvutiga ka lukust lahti aga navi jaoks pole vist plaati vaja enam sel aastakäigul, peaks saama mälukaardiga.


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
miilits22
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.10
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: g4,b5.5,e91xd,b7/4motion,e61, c6allroad, b8 bitdi 4mo, c6q, A8d3q 261kw

postitati 18.09.19 16:07 Tsiteeri


Ise alles pusisin enda masinal sarnaselt, veaks oli see mehhasism ise. Vôid proovida teise plaadiga nurga all kaasa aidata. Samas ise loobusin, tômbasin vàlja ja keerasin lahti. Koht kus plaat sees, neli kàppa, mis ei liikunud korralikult. Tellisin hiinast uue 20 raha ja koik korras. Uut muidugi tellida, siis peaksid enne lahti kookima, et teada saada, mis numbriga asi sees on


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 37.9% - SQL: 62.1%]