Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 2014 A6 3.0 BiTDI mootori probleem (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 10210)
aadumees
huviline



Registreerunud 23.08.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 10.09.19 07:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: reizor
"0 986 435 431" koodiga Boschi pihusti vastab sellele (Tecdoci andmetel). Aeros 273.- ja minu käest saab neid vajadusel tellida 250.- (sh km) eest. Seega täitsa võimalik.


Vabandust, aga ma olen piisavalt palju näinud seda taastatud saasta, mis juba aastaga pekkis on. Me räägime siin uutest, mida kindlasti selle hinnaga ei saa. Mina ei paneks selliseid oma autole, kuna see on loterii, kus üldjuhul ei võida.


Vabandust, aga oled sa neid BOSCHi tehase taastatud pihusteid ISE ostnud, paigaldanud ja aasta pärast on klient Sinu juurde tagasi tulnud?
Tundub hetkel suht BS jutt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 11.09.19 04:38 Tsiteeri


Imelik küsimuse püstius. Miks ma peaksin neid ise ostma ja paigaldama, kui ma neist midagi ei arva. Hulganisti olen näinud, kui inimesed on seda teinud ja tulemus ei ole hea mõne aja möödudes. See teema on väga hämar üldse, igasugu taastajaid on hulganisti, keegi ei tea, mida seal täpselt tehakse ja mis kirjadega karpi pistetakse. Palju kordi näinud, kui inimesele, kes midagi ei tea, müüakse uued pihustid, kuid karbil väga väike rida "remanufactured". Siin foorumis samuti on sellest päris mitmeid teemasid, tasuks lugeda.

Teemaalgatajal soovitaks läbisõitu uurida veits teisel meetodil ka, kui esinduse ajalugu. Keritakse usinalt ka esimese kolme aasta jooksul hooldusvälpade vahel paraku. Seda on võimalik tihti tuvastada.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6bitdi
huviline



Registreerunud 05.09.19
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.19 06:37 Tsiteeri


ma arvan et võiks läbisõidu teemale joone peale tõmmata. Ma tean et läbisõit ei ole keritud ja tegemist on õige läbisõiduga. Läbisõidu veendumuseks on ka ülejäänud auto, mis on sisuliselt uueväärne, sealhulgas muu auto tehniline osa.

Proovisin diisli lisandit ja kaks päeva olnud täiesti probleemivaba. Natuke vara hõisata, aga eks näis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 11.09.19 10:20 Tsiteeri


Kui on boschi tehase taastatud, siis on see sisuliselt täiesti uus.
Ei saa muidugi välistada, et kui osta kuskilt suva kohast, siis võib see olla võltsitud.
Kui rolexeid ka võltsitakse, siis mis see pihusti karbi võltsimine ära ei ole.
Kui on korralik varuosamüüja, siis ta ostab sealt kus ta teab, et on õiged asjad, ja tehase kontaktid.

Eelnevalt pakuti 250 euriga seda pihustit, seal on kas km tuulde lastud või on mingi huinaa.

Kütuselisandid pigem aitavad ennetavalt ja natuke võivas asja paremaks teha, kuid juba rikutud mehaanilist osa nad korda ei tee.

Läbisõidu kohta see on nii ja naa, kuid alati on mõistlik skeptiline olla.
Olles piisavalt saksas käind ja ka automüüjatele varuosasid müüd, siis sullerdatakse nii siin kui seal.
Ja tõesti korralikud autod on saksas ropp kallid.
Mitu tuh eur kallimad , kui meil siin.
2 eelneva audiga on olnud selline lugu, et olen ostnud täis esinduse pabermajandusega nii, et viimane hooldus on olnud paar kuud tagasi, ja mõlemal korralik on olnud see auto Eesti mõistes suure läbisõiduga.
Sõitnud ära 5 a ja sirvides auto24 on enamus müügis olevaid autosid olnud aastaid hiljem nn kontrollitud läbisõiduga, mis on väiksem kui mul need aastad tagasi.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 11.09.19 10:48 Tsiteeri


Offtopic
Seoses saksaga, sai üks Q3 sealt toodud, kenasti Audi esindusest ja Audi+ särgid värgid. Väidetavalt 120k hooldus tehtud ja rihmad vahetatud. Reaalsuses oli kõik see tegemata, hea, et sai igaks juhuks asjad kodumaal üle vaadatud.
/Offtopic

Aga lugedes seda teemat ja mõeldes ka enda sarnase probleemi peale, olen üsna kindel, et tegemist on vigase pihusti/pihustitega. Kõik teised asjad mis ma teinud olen võibolla seda viga lihtsalt leevendanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6bitdi
huviline



Registreerunud 05.09.19
Kasutaja on eemal


postitati 11.09.19 13:43 Tsiteeri


Hetkel mootor laulab ja ei mingit muret. Sõidan lisandiga (Olerexi mingi enda toode oli) nädala lõpuni ja uuendan teemat jooksvalt. Käin igal juhul ka uuesti diagnostist läbi.
Hetkel peale llisandi lisamist ja praeguseks ca 70% paagi tühjaks sõitmist sama asi enam kordunud ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
a6bitdi
huviline



Registreerunud 05.09.19
Kasutaja on eemal


postitati 16.10.19 14:35 Tsiteeri


Update.

Sõitsin kaks paagitäit Olerexi diislilisandiga ja minujaoks on kõik probleemid kadunud.
Hetkel siis läheb teine paagitäis ilma lisandita ja sümptomid kadunud, lisaks on ka DPFI põletusprotsess muutunud palju paremaks ning harvemaks. Varasemalt DPFi põletuseajal auto näiteks fooriall seistes hüples nagu kits, suht piinlik oli kohati... Nüüd toimub nii nagu manuaalis ka kirjas, suhteliselt nähamatult, ainult pöörded kõrgemad.

Ehk siis kes usub või mitte, aga lisand aitas. Miks? Ma ei tea. Mul pole õrna aimugi mida see lisand sisaldab või mida ta teeb või kas tõesti meie kütus on nii kehva. Võibolla oli mingi sade kuskil mille see lisand aitas ära ajada vms...

Tänud aitajatele ja tänud eriti mehele kes soovitas lisandit proovida. NB: Karla lisandit ma pole kuskilt saanud. Mulle juba tundub et see on mingi müütiline kütuselisand, kõik reklaamivad, aga absull iga pood kus käinud olen, sealt on otsas olnud. Olerex soovitab enda oma kasutada iga 5000km tagant ning usun et lähen seda teed ka edasi.

Auto liigub mega hästi ning probleeme pole :) ning säästsin ligi 5000 eurot (ei jooksnud ummisjalu Audi Tallinn "diagnoosi" järel pihusteid vahetama)
Äitäh kõigile kaasamõtlejatele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Comic
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.15
Asukoht: Viimsi-Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Allroad 3,0 TDI (B8) 176 kw

postitati 16.10.19 20:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: a6bitdi
Update.


Tänud aitajatele ja tänud eriti mehele kes soovitas lisandit proovida. NB: Karla lisandit ma pole kuskilt saanud. Mulle juba tundub et see on mingi müütiline kütuselisand, kõik reklaamivad, aga absull iga pood kus käinud olen, sealt on otsas olnud. Olerex soovitab enda oma kasutada iga 5000km tagant ning usun et lähen seda teed ka edasi.

Auto liigub mega hästi ning probleeme pole :) ning säästsin ligi 5000 eurot (ei jooksnud ummisjalu Audi Tallinn "diagnoosi" järel pihusteid vahetama)
Äitäh kõigile kaasamõtlejatele!
Kasutan ise iga tankimise korral ja kohad kes tegelevad edasimüügiga. https://karla.ee/edasimuujad/tallinn-ja-harjumaa/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 17.10.19 03:58 Tsiteeri


Ma juba ammu ootan, millal preemia tulema hakkab sellise promo eest, mida aastaid on tehtud nii netis kui silmast-silma. Viljandis on see koks pidevalt otsas, kui ise osta tahaks.:P
Kolm aastat tagasi vedeles lettidel, keegi eriti ei ostnud.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Martinkuu
huviline



Registreerunud 20.08.14
Asukoht: Harju
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad c7 bit

postitati 17.10.19 05:24 Tsiteeri


Kas mitte karla lisand ja X-1R ei ole samad asjad. Pakendab eestis minuteada sama firma. Ja tilk mingit ainet X-1R - le juurde ja karlal ongi oma)) lisand.

http://www.baltoil.ee/x-1r-tooted/show-1/X-1R-Diislikutuse-lisand--id-27/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raimo21
huviline



Registreerunud 21.08.09
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 17.10.19 17:17 Tsiteeri


Need vist tõesti samad asjad, karla on enda oma kõvasti lahjendanud diisliga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 18.10.19 16:49 Tsiteeri


Tellisin ka selle Karla diislivahendi ära, pidi olema hetkel otsas, kuid järgmine nädal pidi tulema (Automaailm).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Urmet24
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a4 avant b8

postitati 18.10.19 20:39 Tsiteeri


Karla pakendab seda lisandit. See neil ju purgil peal kirjas ka. STANADYNE Performance formula


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.7% - SQL: 36.3%]