Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 Allroad '07 ABS unit (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 5694)
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 03.07.19 17:36 Tsiteeri
A6 Allroad '07 ABS unit



Tere foorumlased.
Ühel Audit armastaval kamraadil jõudis kätte vajadus minu kaudu abi otsida.
`07 A6 Allroadil tuvastas Reval, et ABS unit 4F0614517S on ..., teate isegi kus. Kõik asi pidavat toimima nagu peab, aga karm kiri lubab sõita hästi ettevaatlikult lähima rem. kohani, mängib muusika ja kogu armatuur särab nagu juudi jõulupuu. Kohalikud arvasid, et midagi on kusagil p....s, et vaja ehk lahti võtta ja saab korda. Nemad seal loomulikult seda ei tee, aga on lahkesti nõus suhtlema riiuli või varuosameestega ja lahendus peaks olema rahakoti avamise kaugusel. Kuna aga kamraad otsustas esialgu, et nii kallist vidinat ta koheselt ostma ei torma, palus ta mul pöörduda foorumi poole. Häbelik ise, mis teha!
Küsimus, kas kellelgi on juhtumeid elust enesest sellise asjaga ja kas keegi seda unitit lahti võtnud?
Kas seda 4F0614517S saab ka mingi analoogiga vahetada või peab olema asendatud ainult sama markeeringuga?
Ise ma ei ole kompetentne taolisi asju lahendama, seetõttu soovin targemate soovitusi-nõuandeid. Ühte tean ise ka- leida kusagilt lammarist või kelleltki sama vidin. Aga muud võimalused?

Tänud ette!

Mac


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaiks
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.11
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.5tdi 2005 & A6 C7 3.0tdi

postitati 03.07.19 22:44 Tsiteeri


Olen paar ABS moodulit korda teinud. Seda konkreetset pole teinud aga kui ta on seest saranane, nagu vanemad mudelid, siis on ehk tehtav. Võib mulle kirjutada, räägib lähemalt,


Remondin Audide led tulesid. 56711785
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.07.19 03:09 Tsiteeri


Ennem, kui midagi ette võtate, salvestage vana coding. Lihtsalt soe soovitus. ;)


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sir-mac
huviline



Registreerunud 26.06.03
Asukoht: Harjumaa, Keila vald
Kasutaja on eemal

Auto: S6 4,2 Avant

postitati 06.07.19 06:24 Tsiteeri


Tänan, kes vastasid.
Kamraad leidis mingi ''uue'' ploki ja tõstab lihtsalt elektriosa ümber. Veaks pidi olema hüdraulikas mingi solenoidi rike.
Kõik tehakse loomulikult peakontoris. Loodetavasti tulevad sealsed spetsid tööga toime.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]