Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi a5 3.0 180kw s-line - 2012 - margys (Vastuseid: 49 | Vaatamisi: 17857)
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 03.12.18 15:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Küsi üle, kui viitsid, täitsa huvitab. Prj sai minu 150kw-ist 208, ja juttude järgi pidavat 180kw-st saama peaaegu vahe võrra juurde, ehk sul peaks siis olema tuninguga koos 230-40kw vahel äkki?

VKM tuli selline vastus mootori võimsuse kohta.
Tere,

Antud autol hetkel peab olema 288hp (212kW) ja 75Nm (55ft-lb).
Tahmafilter eemaldatud ja uus soft peal


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.18 15:13 Tsiteeri


Kuidas tunne on teades, et tegelikult on auto chipitud ka veel :D?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 03.12.18 15:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rs156
Kuidas tunne on teades, et tegelikult on auto chipitud ka veel :D?

Ma oleks selle 180kw ka rahul olnud 😀


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madtongue
huviline



Registreerunud 17.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.18 12:56 Tsiteeri
.



Jääb arusaamatuks miks selline kulu teha ja siis kohe auto maha müüa? Või vaatas, et see 212KW ikka lahja kuramus :) Aga pole ju hullu kui kõik toimib ja lonti taga pole ja sa tohutult iga päev piitsa ei anna. Ja tead, et sul ei teki DPF probleeme kunagi. Loodame, et see juriidika ka liiga kiirelt ei arene siin nende süsteemide osas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 04.12.18 13:51 Tsiteeri


Ma sain aru, et neil perelisa tulemas ja kupeega on vist veidi nadi pisikest vedada. Eks seda näha saa tulevikus, mina olen siiamaani endiselt autoga rahul. Hetkel all mingid kahtlase nimega lamellid ja neid väga ei usalda seal all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 04.12.18 14:17 Tsiteeri


Isiklikult võin öelda, et peale chippimist on mõnda aega tore ja siis harjud ära, tekib tunne, et tahaks midagi võimsamat.. Vaja seda ei ole, 180kw on täiesti piisav, samuti on ka 150 ja 120. Aga suurem võimsus tore on ikka :)

Siis tekkis mõte, et oh, RS5-d on päris ägedad, kuigi ainult kahe uksega. Ja kui naisele seda mainisin siis ütleski - aga kuhu laps läheb kui miski aeg tulema peaks :D?

Huvitav, kas kõiki selliste sportlikemate autode omanikke tabab see saatus? V.a sellised, kellel on hobiautona, nt masuurik

Edit:
Tagantjärgi märkasin, et läksin teemast välja. Margys, kui sind huvitab auto tuning ja modimine jms siis soovitan soojalt audifoorumi kasutaja masuurik-u teemat jälgida, samuti A5 ning igasugu asju on ta sellega teinud. Ehk leiad endale inspiratsiooni :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
masuurik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo S

postitati 04.12.18 15:44 Tsiteeri


Saab selle kaheukselisega elus kõike teha. Ei jää need lapsed ega koerad vedamata. Kui konksu ka paned, siis on päris funktsionaalne.
Tõin kolm suurt kappi mööblipoest selle autoga. Laadurimees vist siiamaani räägib juhatajale, et keegi viis kupeega 3 kappi koju ja isegi esiistet ei liigutanud. Olen käinud Norras reisimas, rääkimata muudest riikidest.
Vist siiamaani kõige vastupidavam ja töökindlam auto olnud.

Ladna, taha ronida pole liiga mugav. Kui veel manuaalne iste ka ees on, siis päris tüütu.
Kaheukseline ikka mu arust pigem ideaalis hobiauto 4 ukselise kõrvale. Ilmselt üksi/kaksi elades saad ka hakkama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 14.12.18 08:27 Tsiteeri


Juhipoolne peegel ei soojene ja sai aeromotorsist uus peegliklaas tellitud sest vanal kahjustused ja ilmselt sellepärast ei toimi ka. Ma loodan, et see väga keeruline pole :-D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 23.12.18 12:52 Tsiteeri


Vahepeal pole midagi uut kirjutada, seega lisan ühe pildi sügisest :)

https://www.upload.ee/image/9337316/audi_last.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 28.12.18 10:39 Tsiteeri


Otsin omale talveks velgi aga keegiei tea kas keskava 66,6 või 67,1
Siit keegi oskab aidata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
antsvolli
huviline

Avatar


Registreerunud 06.01.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 911T, A8 D2

postitati 28.12.18 11:21 Tsiteeri


Siit saad rohkem infot.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 28.12.18 11:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: antsvolli
Siit saad rohkem infot.;)



https://www.wheel-size.com/ kodukalt selline info
https://www.upload.ee/image/9354963/velje_info.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 03.04.19 08:17 Tsiteeri


Sai nüüd mõned kuud lumega ja külmaga ka sõidetud. Ma ei tea kas ma olen ainus selline aga peale sõitmist ja lumesadu/sula järgmine hommik sõitma minnes ei läinud klaasid alla kui ust kinni vaja panna oli, pidi jõudu rakrndama, et toimima saaks. Huvitav kas peaks tihendi mingit silikonmääret täis laskma? Samuti vahepeal sõites tunne, et klaasivahelt puhub tuul sisse :( väsinud tihend/uks?
Kui need asjad välja jätta siis olen hetkel veel rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 03.04.19 08:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: margys
Huvitav kas peaks tihendi mingit silikonmääret täis laskma? Samuti vahepeal sõites tunne, et klaasivahelt puhub tuul sisse :( väsinud tihend/uks?
Kui need asjad välja jätta siis olen hetkel veel rahul.


Ilma raamita ukse tihendid vajavad alati lisahooldust.
Kui ma ei eksi siis A5-el peaks Revaliisse hooldusesse minnes nad lausa automaatselt sul ka tihendid ära hooldma. Mis on mingi spetsmöga ja mitte silikoon.
VW Eosel jooksis hoolduses küll lukksepale eraldi rida hooldusnimekirjale juurde: määri ukse ja katusetihendid.

Coupel (mis on teatavasti A5-e vanaema) kasutan sakslaste Autosol`i Gummipflege Flüssigùt vähemalt korra aastas. See on pisut odavam, kui Revali oma, aga mõte on sama.
See on mingist Fixusest vms pärit ja ei olnud kallis.

.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 24.05.19 10:35 Tsiteeri


Vahepeal sai siis talv edukalt üle elatud :D
Talvel oli mul autol all 17" velg mis väga sinna ei sobinud sest nägi välja nagu nööbid oleks all, nüüd kevadepoole sai 19" tagasi alla pandud. Varem oli peal 245/40 nüüd selleks 255/30 ja rehvid kuluvad äärest, 17" sellist probleemi polnud. See 255 otsib minu arust liiga palju teed ja plaan on 245/40 tagasi panna ja sillastendi minna.
Lisaks sai vahepeal vahetatud õli, õlivarrast otsisisin üpris kaua taga. :D

Lisaks 2 pilti aegadest mil veel külm oli.

https://www.upload.ee/image/10004870/H1VR___.jpg
https://www.upload.ee/image/10004871/DSC_0161.JPG

Kas siin peaks originaali olema subwoofer või peabki see kole auk seal olema?


https://www.upload.ee/image/10004874/20190524_125737.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 13.10.19 19:13 Tsiteeri


Varsti saab aasta täis ja siiamaani olen rahul, ainus asi millest vahepeal puudust tunnen on tagumised uksed. Praeguse aja suuremaks mureks on tihendid, nimelt suurema tuulega on kuulda kuidas aknavahelt vilisevat heli tuleb ja usteaknad on pidevalt udused. Mingi tihenditele sobivat ainet otsima. Lisaks sai vahepeal talveks rehvid ja veljed ostetud, sellekskorraks momo toodang.
https://www.upload.ee/image/10593337/126786784.jpg

Märkus moderaatorilt: Muutsin pildi lingiks, pildi pikema külje maksimum lubatud väärtus on 800pix!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.19 07:25 Tsiteeri


Olen kah mõelnud, et see aknaraami puudumine võib jamaks tulla.. Tasub uurida, mis teised A5-te, A7-te omanikud seal teinud on.

Kui talvekad alla lähevad, viska pilte ka kindlasti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ESTM4rkz
klubiliige



Registreerunud 22.09.15
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S1 '15 & RS3 '23

postitati 14.10.19 11:31 Tsiteeri


Ei ütleks, et aknaraamide puudumine eriline mure oleks. Tihendid tuleb ilusti spetsiaalse määrdega (midagi silikooni sarnast) üle teha. Käivad ilusti ust avades/sulgedes aknad üles-alla, ka krõbeda külmaga ja jääs auto puhul. Ka aknaraamidega autol on mõistlik ju tihendid ära silikoonitada. Vähendab kõvasti seda olukorda, et uksed võivad olla "kinni jäätunud".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 14.10.19 12:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
Ei ütleks, et aknaraamide puudumine eriline mure oleks. Tihendid tuleb ilusti spetsiaalse määrdega (midagi silikooni sarnast) üle teha. Käivad ilusti ust avades/sulgedes aknad üles-alla, ka krõbeda külmaga ja jääs auto puhul. Ka aknaraamidega autol on mõistlik ju tihendid ära silikoonitada. Vähendab kõvasti seda olukorda, et uksed võivad olla "kinni jäätunud".


Tihendid ei olegi mure, vaid mure on see, kui teatud asjaolude kokkulangemisel on klaasi all ääres paks jääkiht, mis jõuga tihendisse kistakse, kui ust avada ja klaas nõksu alla sõidab.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
VMartin
huviline

Avatar


Registreerunud 04.07.18
Kasutaja on eemal


postitati 14.10.19 13:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Tsitaat:
Algselt postitas: ESTM4rkz
Ei ütleks, et aknaraamide puudumine eriline mure oleks. Tihendid tuleb ilusti spetsiaalse määrdega (midagi silikooni sarnast) üle teha. Käivad ilusti ust avades/sulgedes aknad üles-alla, ka krõbeda külmaga ja jääs auto puhul. Ka aknaraamidega autol on mõistlik ju tihendid ära silikoonitada. Vähendab kõvasti seda olukorda, et uksed võivad olla "kinni jäätunud".


Tihendid ei olegi mure, vaid mure on see, kui teatud asjaolude kokkulangemisel on klaasi all ääres paks jääkiht, mis jõuga tihendisse kistakse, kui ust avada ja klaas nõksu alla sõidab.


Väga s*tasti lahendatud C7 puhul, mitte teatud asjaolude kokkulangemisel, vaid piisab Eesti talvest. Alguses ma arvasin, et tegemist on minu jonniga, kuna varem oli auto talvel maaaluses parklas ja ei pidanud autot lumest puhtaks rookima. Aga süvenedes BMW sarnase lahenduse juures, siis pole sellist renni kuhu vesi saab koguneda ja ära jäätuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 24.11.19 16:59 Tsiteeri


Vahepeal said talveveljed alla pandud, tegelikult oleks võinud suveomad ka alla jätta kuna detsembri alguses lähen 7000km kaugusele ja enne aprilli lõppu tagasi ei tule. Omal garaazi pole seega auto peab selle aja väljas külmetama :(
Ma pole tegelikult siiamaani aru saanud mis mõõdus pilt olema peab, et siia ideaalselt sobiks :D


https://www.upload.ee/image/10764973/IMG_1572.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 25.11.19 03:40 Tsiteeri


Reeglites kirjas ilusti, 800 pix pikim külg max.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rs156
Suletud konto



Registreerunud 24.03.15
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.19 07:54 Tsiteeri


Äge pilt!

Kui sa soovid talveks garaazi panna, siis on kohti küll, kus kuutasu eest saad hoida talvel. Kui autost hoolid ning raha on siis soovitan :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 13.07.20 13:41 Tsiteeri


Seis on sama nagu varem, tankinud ja sõitnud, ainus uus asi on teine värv.
https://www.upload.ee/image/12004274/IMG_2689-2.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
margys
huviline



Registreerunud 25.07.14
Asukoht: põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: a5 2012

postitati 06.09.21 19:49 Tsiteeri


Enamus ajast endiselt sõitnud ja tankinud jne. Vahepeal köis auto uut stanget saamas ning samuti sai üks külg uue kile..
Uuel nädalal plaan lasta ära vahetada hooratas, uus juba käes.
Nüüd tekkinud ka 1 probleem, nimelt kellade vahel olev ekraan läheb pimedaks. Suvel kui 30+ kraadidega ilmad olid siis juhtus sama asi, tookord arvasin, et kuumast tingitud ka jätsin sinnapaika..
Täna sõites käis piiks ja jälle kõik pime ekraanil. Kellad ja muud asjad töötavad ilusti. Nüüd auto pikalt seisab siis on kõik normis aga paari kilomeetri pärast jälle sama asi tagasi. Kellegil ideid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 77.6% - SQL: 22.4%]