| Tsitaat: | Algselt postitas: mara6
Tahaks teada kas reaalselt on kedagi kes on sellest softiuuendusest kasu ketiklõbina puhul?
Enda omal polnud kasu ja pole siiani kuulnud , et keegi teine oleks öelnud ,et aitaks. |
+1. Pole kuulnud.
Lisaks on tänapäeval kogu ketiliini ja pingutite väljavahetamine 1000 eur ümmarguselt. (Sama summa, mis Hitleri 2,5tdi rihmade ja rullide vahetus).
Seega ei näe mingit mõtet tegeleda ulmeliste asjadega.
|
OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse
mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27,
VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
|
|