Registreerunud 23.05.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal
postitati 21.05.18 14:42
Audi A4 B6 pidurisüsteemi osad?
Tere!
Selline mure, et oleks vaja soovitusi piduriketaste ja klotside osas.. Tegemist 11/2002 aasta 1.9TDi Quattro masinaga.
Milliste tootjate ning kust kohast kettaid ja klotse tasuks vaadata, et need kestaksid ja ei hakkaks vilisema ning ulguma mingi aja peale.
Rix
klubiliige
Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal
Selline mure, et oleks vaja soovitusi piduriketaste ja klotside osas.. Tegemist 11/2002 aasta 1.9TDi Quattro masinaga.
Milliste tootjate ning kust kohast kettaid ja klotse tasuks vaadata, et need kestaksid ja ei hakkaks vilisema ning ulguma mingi aja peale.
Fremax peaks olema piisavalt hea küll. Ei vilise ja pidurdab ka piisavalt selle 96kw jaoks.
Ma kasutan Zimmermann Coat Z kettaid ja TRW klotse.
Peatavad auto kinni küll kui vaja. Siiamaani ei ole vilisenud. Aga nagu aru olen saanud, siis see et ühel ei vilise, ei tähenda et teisel vilisema ei
pruugi hakata. Parandage mind kui eksin.
niar
huviline
Registreerunud 19.10.15
Kasutaja on eemal
postitati 21.05.18 17:31
Kettaid ei tea, pole veel pidanud neid vahetama, ent TRW klotsid on kasutuses ja ei ole veel piuksugi nendest kuulnud.
mkb
meeskond
Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Avant Q
postitati 21.05.18 18:27
Tsitaat:
Algselt postitas: R-I-X
Tsitaat:
Algselt postitas: TheTanel
Tere!
Selline mure, et oleks vaja soovitusi piduriketaste ja klotside osas.. Tegemist 11/2002 aasta 1.9TDi Quattro masinaga.
Milliste tootjate ning kust kohast kettaid ja klotse tasuks vaadata, et need kestaksid ja ei hakkaks vilisema ning ulguma mingi aja peale.
Fremax peaks olema piisavalt hea küll. Ei vilise ja pidurdab ka piisavalt selle 96kw jaoks.
Fremaxiga võib kettaheidet harjutada ja hakkab vilisema ka.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 7.7% - SQL: 92.3%]