Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Töökojas auto kõrval seismine (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 27161)
joffe
klubiliige



Registreerunud 04.04.14
Asukoht: Valga 56623817
Kasutaja on eemal


postitati 29.01.19 04:10 Tsiteeri


Kõik on suhteline- ise olin kõrval ja vajadusel panin ka käed külge (iga moment pole teist remondimeest varnast võtta) ja arve maksmisel tehti hinnaalandust osutatud abi eest. Ei tea, kas toimiti õigesti või valesti, aga mulle meeldis!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
teet82
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.13
Asukoht: Võrumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 2.5TDI Quattro, A4 B6 1.9TDI Quattro

postitati 29.01.19 04:27 Tsiteeri


Enamus töid on siiski üksi tehtavad, kui ei saada hakkama, siis pigem tööriistade või oskuste puudus. Kui käiakse kuskil kahtlases kohas, kus puhtalt käte jõul tõstetakse käigukasti alla või haamriga pekstakse rattalaagrit välja, siis seal tõesti kuluvad abikäed ära millegi hoidmiseks. Tüüpiline on, et tahetakse valgust näidata, aga see lambiga vehkimine ja "liikuv" valgus häirib palju rohkem, tänapäeval on magnetiga lambid..
Arvan, et kui keegi peab ennast nii targaks, et kontrollida kõrvalt mingit mootori remonti näiteks, siis peaks ta suutma seda ka ise teha kodus. Kui mingi suvaline tegelane ajab seda kontrolli juttu, siis on see umbes sama kui hambaarstilt peegel küsida tööprotsesside jälgimiseks, et mingit s...a ei keerataks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ivo86
huviline



Registreerunud 10.03.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 80 b4 + b5 syncro

postitati 29.01.19 06:44 Tsiteeri


Üldiselt võiks oma auto ikkagi viia remonti sinna, kus sa ei pea kahtlema tehtud töös ning puudub vajadus auto kõrval lolli mängida.

Samas kui Youtube-st vastavaid videosid otsida (kahtlastest remondikohtadest), siis tasub auto paksult salakaameraid täis panna. Küll ei vahetata kõiki asju ära, mis arve peale kirjas; küll teeb remondimees lõbusõitu lõuna ajal; lõhutakse mingi tüübel või tihend ära ning jäetakse korda tegemata; jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.1% - SQL: 74.9%]