Registreerunud 10.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal
Auto: Audi S7 (C7.5) 4.0TT
postitati 13.12.17 19:08
Probleem siduripedaaliga
Tere,
Probleem seisneb selles, et aegajalt lööb siduripedaali kangeks ja kleepuvaks (peale põhja vajutamist tuleb aeglasti üles). Sidur ja hooratas
vahetatud umbes 8000-10000km tagasi. Remondis olen käinud, kuid probleemi ei leita, kuna kaob enne remonti alati ära. Ehk keegi oskab midagi
kohvipaksu pealt ennustada, et milles võib probleem olla? Saaks ehk vähekulukamaid detaile vahetada ehku peale. Pedaali silinder/silindrid?
Autoks S5 2008a. 4.2 mootor.
r384n3
huviline
Registreerunud 18.08.13
Asukoht: Taebla
Kasutaja on eemal
Auto: Audi A4 B5 1.9 81kw TDI, Audi 80 B4 Turbo Quattro
postitati 14.12.17 15:35
Mingi sodi(mansetitükk ehk) ujub töösilindris ringi ja satub vahest toruotsa ette, takistades vedeliku tagasi voolamist peasilindrisse. Muud loogilist
lahendust ei oska puusalt pakkuda.
XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 16.7% - SQL: 83.3%]