Kristjanuibos
huviline
Registreerunud 05.11.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 27.11.17 12:35
|
|
|
2.8 142kw audi a6 c5
Tere mure järgmine 2.8 võtab meeketult kütust ja kui kiirendad siis tõmmbab hinnge kinni kuskil 2500 pöörde juures . Ja veel lisaks käivitamisel
meeletu bensiini lõhn üleval6
|
|
|
|
100
Aeg maha
Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal
Auto: 100
|
|
postitati 27.11.17 13:31
|
|
|
Ja mida teada tahad, remondikohtasid või oskad/tahad ise remontida?
|
|
|
|
Kristjanuibos
huviline
Registreerunud 05.11.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 27.11.17 13:45
|
|
|
Ise ikka teen tahakski teada milles võib asi olla
|
|
|
|
andrec
huviline
Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal
Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo
|
|
postitati 27.11.17 18:55
|
|
|
Esmalt vaata üle, et kuskilt välja ei lödise.
Alustada võid filtri juurest. Ennemgi nähtud, kus filter ära roostetanud põhja all.
|
|
|
|
|
|
Kristjanuibos
huviline
Registreerunud 05.11.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 28.11.17 12:19
|
|
|
Kõik üle vaadatud lekeid pole
|
|
|
|
HK89
huviline
Registreerunud 30.06.10
Kasutaja on eemal
Auto: A4 Avant 3.0 TDI Q
|
|
postitati 28.11.17 12:31
|
|
|
Kaabel taha ja lambda üle kontrollida. Kui lambda näitab liiga madalat, aetakse segu rikkaks. Põlemata kütus haiseb ja teatud piirist edasi veel
rikkamaks minnes on mootori töö häiritud - sealt ka poomine.
|
|
|
|
Kristjanuibos
huviline
Registreerunud 05.11.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 02.12.17 09:53
|
|
|
Tänud testisin testriga ja lambda anndur läbi
|
|
|
|
Jann
huviline
Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal
Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.
|
|
postitati 02.12.17 10:09
|
|
|
| Tsitaat: | Algselt postitas: Kristjanuibos
Ise ikka teen tahakski teada milles võib asi olla |
Tee omale teene, ja mine diagnostikasse. Muidu tabad õiget osa iseenesetarkusest foorumi kaudu arvates kolmandal katsel.
Mis tester oli ja kuidas mõõtmine käis?
|
OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse
mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27,
VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
|
|
|
|
|
Kristjanuibos
huviline
Registreerunud 05.11.17
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 20.12.17 10:07
|
|
|
Juhtme taga käidud ei näita ühtki viga aga ikka läheb halvast käima ja toorese hais üleval mõlemad lamda anndurid ära vahetatud ja õhu
lugeja
|
|
|
|
100
Aeg maha
Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal
Auto: 100
|
|
postitati 20.12.17 10:14
|
|
|
Milleks need asjad siis ära vahetasid kui ühtegi nendega seotud viga teada ei olnud?
|
|
|
|
andrec
huviline
Registreerunud 07.10.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal
Auto: A4 B6 R30 VR6 turbo
|
|
postitati 20.12.17 10:22
|
|
|
Gaasijaotus paigas? Diagnostikaga tuvastatav.
Soovitatav korralik diagnostik otsida, mitte lihtsalt juhtme otsas veakoode käia lugemas.
|
|
|
|
|
|
cilaper
huviline
Registreerunud 16.06.07
Kasutaja on eemal
Auto: C5q
|
|
postitati 20.01.18 10:13
|
|
|
Foorumi eesmärk on infot ja teadmisi jagada. Kui masin korras siis anna teada mis ja kuidas.
|
|
|
|