Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Küsimus sumpsi kohta (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2083)
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 05.06.03 15:38 Tsiteeri
Küsimus sumpsi kohta



Autox on mul audi 100..2,1 aastax 84. Ja see esimene sumpa pütt koliseb jubedalt, esitex küsix, et kas see pütt on resonaator või kollektor?
Ise olen mõelnud 3 varjänti, kuidas kolinast lahti saab:
1.pexsan lömmi
2.keevitan ühe otsa lahti ja võtan selle koliseva asja seest
3.Kadaka autoturul on möögil täpselt samasugune pütt ja maksab tutikana 150.

MIda te soovitate


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 05.06.03 16:27 Tsiteeri


njaa... see on suur probleem :P
Mina teeks nii: Ostaks kadaka turult uue ja kui koliseb siis keevitaks lahti ja kui ikka veel koliseb siis peksaks lömmi:D

Aga tegelt too arvatavasti reso, nii et uus on ikka uhkem, kas just kadaka turu oma, vat seda ma ei tea :)


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 05.06.03 17:10 Tsiteeri


osta uus jah sest vanaga pole nagunii midagi teha .mul oli sama lugu aga mina kui vaene audi omanik -lõikasin poti vahelt ära ja panin asemele toru:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 05.06.03 20:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts200
osta uus jah sest vanaga pole nagunii midagi teha .mul oli sama lugu aga mina kui vaene audi omanik -lõikasin poti vahelt ära ja panin asemele toru:)


Kas auto hääl läx ka madalamax?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 05.06.03 20:41 Tsiteeri


krt hääl millegi pärast nagu lintraktoril ,kui tead millest räägin. aga tegelt see nagu ajutine-keskmise poti panen tagasi(kui uue saan)aga viimase võtan ära ja tahaks tühja poti panna sinna(tulekustuti) ega ma täpselt tea mis lõpuks välja tuleb aga kes ei proovi see teada ei saa:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Roger
huviline



Registreerunud 31.03.03
Asukoht: tallinn..viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDIQ

postitati 05.06.03 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts200
krt hääl millegi pärast nagu lintraktoril ,kui tead millest räägin. aga tegelt see nagu ajutine-keskmise poti panen tagasi(kui uue saan)aga viimase võtan ära ja tahaks tühja poti panna sinna(tulekustuti) ega ma täpselt tea mis lõpuks välja tuleb aga kes ei proovi see teada ei saa:)


seda hääl ma tean väga hästi kohe, ma arvan, et lähen ja ostan siis uue...150 ja ex näis mis saab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 05.06.03 21:49 Tsiteeri


hirmsasti tahaks tegelt sellist hästi madalat müdinat-huvitav kuidas ise endale selline saada, ilma orig. sportpütti ostmatta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 05.06.03 21:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tarts200
hirmsasti tahaks tegelt sellist hästi madalat müdinat-huvitav kuidas ise endale selline saada, ilma orig. sportpütti ostmatta


Lòika tagumine pytt lahti, vòta sòelad valja ja keevita pytt kokku tagasi!:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Demis
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 5 cyl 20V

postitati 05.06.03 22:02 Tsiteeri


Vota tagumine pott ara, ja ei panegi tagasi? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 06.06.03 08:33 Tsiteeri


Endal praegu all 3 resonaatorit,aga ühe võiks veel panna.,Tartsiautol on tõesti selline traktori hääl ,ei tea miks,minul küll sellist häält ei tule .,
Soovitan siis sukk,reso ja taha tühi pott:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
A 90
huviline

Avatar


Registreerunud 20.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 Type 85 Quattro, Sinine Peugeot

postitati 06.06.03 11:52 Tsiteeri


tegelt ei ole ju midagi hullu ise kukku keevita asi kui natukenegi keevitusega kokku puutunud. vaja üht tühja potti, "augulist" toru ja villa. mingist kataloogist vaadata sportpüti suurus samale masinale ja käed tööle...

simpel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarts200
huviline



Registreerunud 02.11.02
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 200; 84 a.

postitati 06.06.03 21:39 Tsiteeri


kõike muud veel aga kust ma selle keevituse välja võlun?
:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 51.4% - SQL: 48.6%]