Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 c3 2.2tq ostusoov (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 2310)
jreb
huviline



Registreerunud 29.06.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C3 2.2 10v TQ Avant

postitati 29.06.16 16:08 Tsiteeri
Audi 100 c3 2.2tq ostusoov



Tervist!

Pole ennem audit omanud, aga alati tahtnud ja nüüd koperdasin maasika otsa. Käisin ka vaatamas ning proovisõitu tegemas ja igatepidi jäin kõigega rahule. salong on puhas, vaikne ja ei nagise, mootor tötab ühtlaselt, lekkeid pole ning kere on ka soliidne. Vigadeks on ainult tagumine küljeklaas on ämblik, kliimaradikas puudu ja käigukasti hoovastik on väga väga jäik. Rool on ka üsna raske, aga see vist pidi normaalne neil olema. Küsimus siis ongi selline, et mis on vanematüübi 2.2t head ja vead ja mida ma veel peaksin teadma sellise auto omamisest? Esialgu oleks auto igapäevakasutsuses.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 29.06.16 16:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jreb
Tervist!

Pole ennem audit omanud, aga alati tahtnud ja nüüd koperdasin maasika otsa. Käisin ka vaatamas ning proovisõitu tegemas ja igatepidi jäin kõigega rahule. salong on puhas, vaikne ja ei nagise, mootor tötab ühtlaselt, lekkeid pole ning kere on ka soliidne. Vigadeks on ainult tagumine küljeklaas on ämblik, kliimaradikas puudu ja käigukasti hoovastik on väga väga jäik. Rool on ka üsna raske, aga see vist pidi normaalne neil olema. Küsimus siis ongi selline, et mis on vanematüübi 2.2t head ja vead ja mida ma veel peaksin teadma sellise auto omamisest? Esialgu oleks auto igapäevakasutsuses.


Kui ei ole 20V(3B mootor) siis põhi rõhk on ikka pritsepeas. Muu on kergesti parandatav, kui peaks midagit ära minestama.
Samuti proovi ka kuum käivitust(mootor soojaks sõidetud ja umbes 10 minuti pärast proovida uuesti käivitada)

SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jreb
huviline



Registreerunud 29.06.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C3 2.2 10v TQ Avant

postitati 29.06.16 16:31 Tsiteeri


Selline ta siis on http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2259367


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 29.06.16 16:54 Tsiteeri


Pildlt paistab küll ülisile masin olevat, isegi roolinahk tundub värskelt õmmeldud olevat.

Ainut see usa värk on kahtlane; teatavasti sealt auto siia toomine maksab jämedalt 1000€ ja sellised haruldased euroautod on ka sealpool ookeani väääga kallid.
Et miks ta siia ära toodi?

Teine asi on see igapäevakasutuse teema.
Selline asi on ikka rohkem pensionisammas, kui meil siin talvel soola sees ujutatav liikurvahend.
Suvel ehk kannatab veel liikuda aga talveks osta küll mingi C5, millest kahju pole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jreb
huviline



Registreerunud 29.06.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C3 2.2 10v TQ Avant

postitati 29.06.16 17:02 Tsiteeri


Reaalsuses oli ka ikka oma vanuse kohta väga sile. Rooli lasi praegune omanik hiljuti ära nahatada.

Tsitaat:

No pildlt paistab küll ülisile masin olevat, isegi roolinahk tundub värske.

USA küsimusele mul kahjuks vastust pole hetkel. :)

Käest ma sellel lasta ei lase ning talvel tahaks ikka nagu otstarbekalt kasutada seda, aga ei välista ka teise auto juurde muretsemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
stihl
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe B3, Jaguar XJ6 Series II

postitati 29.06.16 17:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jreb

USA küsimusele mul kahjuks vastust pole hetkel. :)


No 2 asja nendega seal tavaliselt juhtub: kas käivad pea peale või upuvad.
Mõlemat asja on lihtne kontrollida.
Katusele peab magnet vabalt igalt poolt külge jääma ja elekter peab veatult töötama. Muud nippi polegi.

See müüja, tundub, on miski fänn olnud ja vblla polegi autol midagi viga. Lihtsalt pole hoida kusagil ja selle pärast müüb.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 29.06.16 17:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Pildlt paistab küll ülisile masin olevat, isegi roolinahk tundub värskelt õmmeldud olevat.

Ainut see usa värk on kahtlane; teatavasti sealt auto siia toomine maksab jämedalt 1000€ ja sellised haruldased euroautod on ka sealpool ookeani väääga kallid.
Et miks ta siia ära toodi?


See auto on pärit Šveitsist ja USA-ga pole mingit pistmist.
Siin foorumis oli samuti kuulutus, mis nüüdseks on kadunud. On isend üldse enam müüa?


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 29.06.16 17:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: stihl
Pildlt paistab küll ülisile masin olevat, isegi roolinahk tundub värskelt õmmeldud olevat.

Ainut see usa värk on kahtlane; teatavasti sealt auto siia toomine maksab jämedalt 1000€ ja sellised haruldased euroautod on ka sealpool ookeani väääga kallid.
Et miks ta siia ära toodi?

Teine asi on see igapäevakasutuse teema.
Selline asi on ikka rohkem pensionisammas, kui meil siin talvel soola sees ujutatav liikurvahend.
Suvel ehk kannatab veel liikuda aga talveks osta küll mingi C5, millest kahju pole.


Kere poolest peavad nad paremini talvele vastu, C5.
Kannatab ka igapäevaselt sõita. Enda oma ongi hetkel sellises reziimis.
Kütusekulu seal umbes 11-15 vahel, oleneb, kuidas vajutada.


Maa Mees


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jreb
huviline



Registreerunud 29.06.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C3 2.2 10v TQ Avant

postitati 29.06.16 18:54 Tsiteeri


Praegune omanik sai selle oma tuttavalt ja väga positiivse mulje jättis kohapeal, autol on kindel ajalugu ja heaperemehelikult hoitud. müügi põhjus ongi see, et tal pole kusagil hoida seda. Kuna ma tahan seda 110% siis ta võttis kõik kuulutused maha ning eemaldas kontaktid. Kõik ongi mul praeguse auto müügi taga kinni.

Umbestäpselt oskad öelda palju maanteel tarbib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 29.06.16 20:48 Tsiteeri


Minu vana auto :)
Kuulutus on suht tagasihoidlik, seal on tegelikult veel häid asju küljes. Kasvõi näiteks Bilsteini B8 sarja amordid (uuri hinda ;) ) ja chipitud aju (170+ kW).
Kajastasin temaga tehtut ja kogetut ka siin foorumis kui ta minu oma oli. Teema siin (nägemiseks vist vajalik klubiliikme staatus): http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=60298

http://static2.fotoalbum.ee/fotoalbum/402/329/0100664559ea7c5.jpg


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 29.06.16 22:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jreb
Umbestäpselt oskad öelda palju maanteel tarbib?


Pakuks, et suvel maanteel rahulikult sõites saab 10-ga hakkama, muul juhul mitte. Ega 100+ kw pole niisama seismiseks mõeldud ja kui neid kasutad, siis ka rüüpab.:) Sõbral oli C3 sama mootoriga, aga ainult esivedu ja reaalselt kippus kulu olema 15 kanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SalmA
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.09.13
Asukoht: Tallinn/Rapla/Lokuta
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Sedan 2.5 TDI 90

postitati 29.06.16 22:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jreb
Praegune omanik sai selle oma tuttavalt ja väga positiivse mulje jättis kohapeal, autol on kindel ajalugu ja heaperemehelikult hoitud. müügi põhjus ongi see, et tal pole kusagil hoida seda. Kuna ma tahan seda 110% siis ta võttis kõik kuulutused maha ning eemaldas kontaktid. Kõik ongi mul praeguse auto müügi taga kinni.

Umbestäpselt oskad öelda palju maanteel tarbib?


Kõvasti oleneb, kuidas vajutad. Rahulikult saab umbes 8 hakkama.(vähemalt compu järgi)



SalmA


Some seek forgiveness, others escape...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.06.16 23:34 Tsiteeri


Igapäevaseks tarbimiseks on sellist isendit tegelikult paras lollus võtta, hobiautona on kütusekulu täielikult teisejärguline probleem.
Suvel hooajaliselt kasutamiseks ja mõnikord talvel jäärada nautides pole ju sisulist vahet kas kulub 8l sajale või 12, jäärajal on ühikuks enamasti liitreid tunnis :) Pigem tekib probleemiks auto vanus, c3 kipub sinna ikka jõudma kus mõne varuosa leidmine võib kiirelt pea halliks ajada.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jreb
huviline



Registreerunud 29.06.16
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C3 2.2 10v TQ Avant

postitati 30.06.16 07:52 Tsiteeri


Ülimalt kena pilt ikka. Amorte ta mainis ka mulle. :) Kirjutasin ka Teile.
Tsitaat:

Minu vana auto :) Kuulutus on suht tagasihoidlik, seal on tegelikult veel häid asju küljes. Kasvõi näiteks Bilsteini B8 sarja amordid (uuri hinda ;) ) ja chipitud aju (170+ kW). Kajastasin temaga tehtut ja kogetut ka siin foorumis kui ta minu oma oli. Teema siin (nägemiseks vist vajalik klubiliikme staatus): http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=60298



Tsitaat:

Igapäevaseks tarbimiseks on sellist isendit tegelikult paras lollus võtta, hobiautona on kütusekulu täielikult teisejärguline probleem. Suvel hooajaliselt kasutamiseks ja mõnikord talvel jäärada nautides pole ju sisulist vahet kas kulub 8l sajale või 12, jäärajal on ühikuks enamasti liitreid tunnis :) Pigem tekib probleemiks auto vanus, c3 kipub sinna ikka jõudma kus mõne varuosa leidmine võib kiirelt pea halliks ajada.


Kütusekulu pole kunagi probleemiks olnud, sest eelmised autod n kõik V6/V8 bensukad olnud... Ostusoov on üpriski kindel ja ei taha sellest ilma ka jääda. senikaua on igapäeva auto kuni on tööl piisavalt kaua käidud ja uuem liikur asemele võetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 30.06.16 08:31 Tsiteeri


Selleajastu masinatega hakkavadki probleemid pigem siis kui seisavad. Kütuse vaigustumine jne.
Olen seda autot kunagi näppinud omajagu, kui Kaits veel omanik oli.
Ütlen otse, oleks enamus oma autodele pooltki nii head peremehed kui Kaits sellele oli, oleks neid autosid tänavapildis ilmselt mitmeid kordi rohkem..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.5% - SQL: 59.5%]