Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Toonklaas + isetumenevad peeglid (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1891)
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 14.05.16 18:20 Tsiteeri
Toonklaas + isetumenevad peeglid



Pean väikestviisi plaani, et peaks ka lõpuks klaasidele laskma mingi toonkile peale panna. Teema mille üle olen hakanud mõtlema, kas mu tumenevad peeglid jäävad ka siis ilusti tööle? Kus tal need andurid on(A6 C6 avant)? Hämarust vaatab ilmselt läbi esiklaasi, aga peeglid lähevad ju siis tumedaks kui tagant valgus tuleb või olen ma millestki valesti aru saanud? Kui ma nüüd toonklaasid teen taha, siis ei tule ju taga sõitva auto tulede valgust nii palju salongi... Sisemise peegliga ei ole ilmselt siis enam probleemi, aga külgmised võiksid ikkagi edasi tumedaks minna.

Kuidas siiani kogemused on, olen ma selle teema enda jaoks liiga hulluks mõelnud või ei kaota tumenevad peeglid oma eesmärki?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
intsu879
klubiliige

Avatar


Registreerunud 22.02.14
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S8 D2 4,2 250kw

postitati 14.05.16 19:08 Tsiteeri


Minul tehase tumedad toonklaasid(ei ole kile) pole probleemi.Kõik tumenevad ilusti,nii välispeeglid kui ka sisepeegel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lauri0112
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.03.12
Kasutaja on eemal

Auto: A5 S-line 3.0tdi

postitati 14.05.16 20:51 Tsiteeri


Mudel küll teine, aga 5% toonkile ja peegel läheb kenasti tumedaks edasi. Probleemi ei ole.


Lauri in Audi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 25.05.16 07:34 Tsiteeri


Minul C6 Allroadiga pole mingit probleemi. tagumine klaas täitsa tume ja peeglid toimivad ilusti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.9% - SQL: 67.1%]