Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audiclub Performance Show'l (Vastuseid: 37 | Vaatamisi: 8793)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.05.05 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mostwanted
rahva arvamus ka yldjuhul loeb...

Ei loe.
Selleks on kohtunikud, enamus nendest töötab tuuningufirmades ja teab kõike väga hästi.
Tsitaat:
...kui see auto võitis esikoha siis peaks ju nyyd edasi euroopasse võistlema minema:)huvitav oleks teada kuidas läheb...

Peaks?
Tsitaat:
saalis oli vähemalt 2 autot mis olid sellest üle

Ja nimelt?




edit @ 15:40:
Minu arust on üritus väga positiivne olnud, tänu just show värgile - üks nendest oligi AudiGirl-i boks. Enda lemmik oli muidugi Stratus ja Outlaw klassi võitnud Celica. Kaido 540iTT 2.koht on ka minu arust ülihea saavutus, erinevalt Moderna autodest, mis olid minu jaoks täielik pettumus.
Ise siis klõpsutasin pilte ja aitasin lugeda punkte-tulemusi kokku, mis olid mulle heaks üllatuseks. Tegemist oli nii palju, et puhata ei saanud eriti :P


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiGirl
huviline

Avatar


Registreerunud 17.03.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 17.05.05 13:42 Tsiteeri
I koht



Jah mina olen see neiu kelle auto võitis teises klassis esimese koha. Ja kuna näen, et selle kohta on ütlemist siis seletaks siin ära oma seisukoha.
Minu auto võistles teises klassis (50 000-100 000 tuuningväärtus) ja see, et esimeseks tulin oli ka mulle üllatuseks, sest tean, et auto ei ole veel täiuslik. Aga kui võtta kõik teises klassis võistlejad kes siis oleks pidanud parem olema. Kas punane BMW oleks pidanud esimene olema????
Ja kui siin oli öelda kellegil punase karva kohta siis see on selleks, et seda autot tõesti naiselikumaks ja edevamaks muuta. Ja pagasnikus oli arvuti ekraan vaid kohtunikele auto tutvustuseks. See kõik kuulus show juurde ja eesmärgiks oli show võita ja 1000eurot saada. Ja selle ka saavutasime!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.05.05 13:59 Tsiteeri


Gerly ja tema tiimi korraldatud show tekitas positiivseid emotsioone, mis on väga suur osa sellisest võistlusest. Kogu ameerika masinate poolel polnd neil kokku ka mdiagi sellist välja panna (jätame välja top partsi ja mustangiklubi)
Auhinnad läksid absoluutselt õigesse kohta! Selline tegevus toob inimesi saali, jutud levivad jne jne.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 18.05.05 12:18 Tsiteeri


Naised toovad rahvast (loe: mehi) kohale küll :D
Ja need tüdrukud olid seal päris seksikad. ;)

Aga üks asi veel...kas kuskilt on ka näha, mis auto kus klassis võistles?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 18.05.05 13:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: riivz
Tahaks ikka neid pilte näha

Kui aus olla, siis tahaks ka neid pilte näha. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 18.05.05 14:01 Tsiteeri


Inimesed võiks natuke ise ka vaeva näha ja mööda erinevaid foorumeid ÜRITUSTE teema alt linke klõksida!!:mad:


aga siis neile kellele vaja kõik ette ära teha:

PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID
PILDID



Nüüd peaks pildirahuldus olemas olema. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 18.05.05 14:04 Tsiteeri


Tahks just palju jututeemat tekitanud AudiGirl'i Audi pilte näha. :) (Klubiliikmete autode alla juurdepääs puudub :( ) Carratingus, sr-foorumis vms on see Audi üleval?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 19.05.05 11:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VIP
Tahks just palju jututeemat tekitanud AudiGirl'i Audi pilte näha. :) (Klubiliikmete autode alla juurdepääs puudub :( ) Carratingus, sr-foorumis vms on see Audi üleval?


No eks sa vaata neid pilte siis :P

car.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
El Nino
huviline



Registreerunud 09.05.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel ei ole enam audi

postitati 19.05.05 12:49 Tsiteeri


Sai ka siis kohal käidud ja autod üle vaadatud.Suur pettumus oli ,et väga palju autosid ,mis eemalt tundusid väga ilusad, ei kannatand lähedalt üldse vaadata.Eriti paistsid selle poolest silma lilla Integra ,sinine B4 ja kõige hullem oli sinine calibra.Ma nagu ei saa kuidagi aru sellest ,et inimene paneb suure summa hakkama et igast tilu-lilu autole külge monteerida ja siis laseb ta värvida kuskil kuuri all.See töö võiks ju ikka kuskil korralikus kohas teha lasta.Pahtlipraod ja silikoni augud ning suured purud laki sees ei tee välimust kuidagi heaks minu meelest.Oleks võind ju kasvõi poleeriga korra üle käia enne näitust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.05.05 14:00 Tsiteeri


Kõik sinu poolt nimetatud autod olid pärit Leedust... Peaks piisav vastus olema.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
allud
huviline

Avatar


Registreerunud 19.04.05
Asukoht: Pärnu /Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7

postitati 19.05.05 16:01 Tsiteeri


minagi oleks selle poolt et näha pilte


Pehme mööbli tootmine ja müük

Diivani voodid
www.empak.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 19.05.05 16:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: allud
minagi oleks selle poolt et näha pilte


tegin nüüd puust ja punaseks....
kurat võtaks, on ju olemas, lausa siinsamas lehel
kõik lingid piltidele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
El Nino
huviline



Registreerunud 09.05.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel ei ole enam audi

postitati 19.05.05 19:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ICE
Kõik sinu poolt nimetatud autod olid pärit Leedust... Peaks piisav vastus olema.


Ma ütlesin ,et need kõige hullemad mitte ainukesd;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.7% - SQL: 42.3%]