Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: A4 Avant B7 põhja rooste likvideerimine (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2632)
KalevE
huviline



Registreerunud 09.02.16
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.16 13:40 Tsiteeri
A4 Avant B7 põhja rooste likvideerimine



Mida siinse foorumi targemad remondispetsid arvad sellisest roostest 2006a Eestist uuena ostetud auto all? Muret teeb eelkõige sildade kinnituse juures olev küllalt tugev rooste. Teisel pildil olev nagu praegu koht on vist varuratta kausi juures. Igatahes seest ei ole seal läbivat roostet ega mullitamist (veel) näha. Mainiks veel nii palju, et selline seis on mõlema külje peal tagasilla juures.

https://goo.gl/photos/h1qDh1Sm4VbuxLbWA

Palju taolise asja likvideerimine võiks minna ja kas on üldse mõtet sellise kahjustusega autot vaadata?
On reaalne oht, et asi on sillakinnituse juurest nii mäda, et peab pool autot uuesti metallist välja lõikama?

Nagu ikka, eks korda annab kõike teha, asi on ainult kinni selles, palju raha on, aga kas võiks eeldada u 200-300€ kulu?

Kere muidu mujalt korralik. Koopaservad, uksed, luugid, karbid ei roosteta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 11.02.16 14:23 Tsiteeri


Keregarantii on läbi?
Mine uuri müüjalt.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KalevE
huviline



Registreerunud 09.02.16
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.16 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Keregarantii on läbi?
Mine uuri müüjalt.


Revalisse pildid saatsin, siis öeldi ainult, et nemad põhja roostetõrjega ei tegele. Eks küsin uuesti konkreetsemalt roostegarantii kohta. Auto muidu jah korrapäraselt seal hooldatud ja viimati 2015 suvel, ehk tingimused 12 garantii olemasoluks peaks olema täidetud.

Edit: sain siis vastuse ka, põhimõtteliselt öeldi, et unista edasi :) :"12 aastase läbiroostetus garantii juhtumeid on läbiläinud vaid 2-3 juhtumit. Põhjaalused rooste alged suuretõenäosusega ei kvalifitseeru meie tingimustes mitte kunagi garantii juhtumiteks."

Minu meelest muidugi huvitav suhtumine. Miks siis üldse antakse 12a garantii Eestis autole, kui on teada, et siin praktikas asi ei kehti? Tahaks lausa kuskile kirjutada sel teemal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 11.02.16 18:53 Tsiteeri


Vaadates hinda ja ostetavale autole esitatavaid nõudmisi, siis auto24 annab täpselt 0 autot tulemuseks. Eks mõnes asjas tuleb latti langetada.


https://images.spritmonitor.de/1472718.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
230Ott
huviline

Avatar


Registreerunud 14.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Espace 4; Scenic II

postitati 11.02.16 19:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KalevE
Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
Keregarantii on läbi?
Mine uuri müüjalt.


Revalisse pildid saatsin, siis öeldi ainult, et nemad põhja roostetõrjega ei tegele. Eks küsin uuesti konkreetsemalt roostegarantii kohta. Auto muidu jah korrapäraselt seal hooldatud ja viimati 2015 suvel, ehk tingimused 12 garantii olemasoluks peaks olema täidetud.

Edit: sain siis vastuse ka, põhimõtteliselt öeldi, et unista edasi :) :"12 aastase läbiroostetus garantii juhtumeid on läbiläinud vaid 2-3 juhtumit. Põhjaalused rooste alged suuretõenäosusega ei kvalifitseeru meie tingimustes mitte kunagi garantii juhtumiteks."

Minu meelest muidugi huvitav suhtumine. Miks siis üldse antakse 12a garantii Eestis autole, kui on teada, et siin praktikas asi ei kehti? Tahaks lausa kuskile kirjutada sel teemal.


Kui sõiduk on käinud korralistes hooldustes, siis kas see ei ole teeninduse tegemata töö, et kontrollide käigus algavat roostet ei märgatud? Mina arvan küll, et see on garantii juhtum ja Audi esindus peab selle kliendile tasuta ära tegema. Eelduseks on muidugi laitmatu hoolduajalugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KalevE
huviline



Registreerunud 09.02.16
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.16 22:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Vaadates hinda ja ostetavale autole esitatavaid nõudmisi, siis auto24 annab täpselt 0 autot tulemuseks. Eks mõnes asjas tuleb latti langetada.


Kõige lihtsam oleks musta või halli autoga leppida ja siis oleks valikut ka siit või väljamaalt, aga kui ma musta või halli autot tahaks, siis sellisel juhul ei uuriks ma praegu selle punase remondi kohta :) Kui ma teaks, et max 500€ saaks põhja kenasti korda, siis ma laseks selle töö ära teha, aga 2k sinna sisse ma ei tambiks. Kindlasti saaks ka sellises olukorras selle autoga veel aastat mitu ringi lasta ja siis juppeks tõmmata ning kere kuuskoskisse viia, aga mulle meeldib siiski enda autosid korras hoida või nad korda teha.

Ainult foorumis sellel teemal ei luuleta, olen ka saatnud erinevatesse keretööde firmadesse juba pildid ning pakkumisi küsinud, seni kolm kohta vastanud ja keegi pole põhja teha tahtnud või on soovitatud Krowni minna. Samas mulle endale tundub, et see pole enam niisama pindmine rooste, mida keemiaga paranda.

Tsitaat:
Algselt postitas: 230Ott
Kui sõiduk on käinud korralistes hooldustes, siis kas see ei ole teeninduse tegemata töö, et kontrollide käigus algavat roostet ei märgatud? Mina arvan küll, et see on garantii juhtum ja Audi esindus peab selle kliendile tasuta ära tegema. Eelduseks on muidugi laitmatu hoolduajalugu.


Seda pidasin minagi loogiliseks, sest Reval teab, et see auto on nende juures ainult hooldustes käinud ja neil on ka paberid endal olemas selle kohta. Tundub, et võiks ka vaatamata nende tõrksusele sinna kohale minna ja lasta siis taotlus ära teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Siim
huviline

Avatar


Registreerunud 26.04.10
Asukoht: Lääne-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.16 06:20 Tsiteeri


Kas kere ülevaatuse lehed on hooldusraamatu lõpus täidetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 12.02.16 17:30 Tsiteeri


Variant- fotol nimetet kohta edasimüüja nimetab alusraamiks, mitte kere detailiks ja asi jokk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 12.02.16 19:11 Tsiteeri


Ma ei saa aru ka mis see Reval jonnib iga asja lahendamisel.
Olen arvamusel, et kui Saksas oleks selline asi, siis tehtaks hea nime hoidmiseks vabalt korda.
Kopikas ju konsernile.
Mul on ka olnud kere juhtumeid. A6-l eelmisel hakkas uks keskelt lambist roostetama ja ukseava pakud nurkadest samuti. Ei ole garantii alla käiv ja asi vask. Ainus asi mille sain välja räägitud oli siis kui nad Avantil tagaluugi kolmandat tuld vahetasid ja tule lahti jätsid. Aasta pärast hakkas tule ümbert värv kobrutama, sest liikus koguaeg kui luuki lahti kinni panin ja tegid selle värvimise oma kuludega korda. See oli paigaldamisest tingitud viga.
A6 09 hakkas tagaluugi alumine äär kogu pikkuses roostetama ja saatsid keregarantiiga pikalt, sest midagi on vastu hõõrunud nende sõnul...ei tea küll mis. Selle lasin Värvalis korda teha ja öeldi, et päris viimase piiri peal oli pinnarooste ja varsti oleks pidanud tagaluuki vahetama.
Bensupumba korpus mis oli ilmselgelt detaili praak hakkas tilkuma ja saadeti ka pikalt.
Aga ma usun, et ka teistes esindustes ei ole parem suhtumine vähemalt Eestimaal.
Ka 3,0TDI, 3,2fsi ketipingutid ja 2,4fsi ketipingutid ei lähe garantii alla kui alla 100K ei ole läbisõit.
Nii, et ma arvan, et sa ei saa seda neile tõestatud, et sul on kerepraak.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 13.02.16 12:54 Tsiteeri


Reaalselt fotol olevatele detailidele kruus, kuvid, oksad ja muu sodi ju vastu lähebki või uutel autodel see plastikuga kaetud? Et alusraami osaks vist seda isegi nimetatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 32.1% - SQL: 67.9%]